Polecane posty

Wszyscy co twierdzili, że cena spanie maja w tym interesy!! Czy nikt nie rozumie o czym kolega pisze?

Ja że staszkiem mamy dopłacane do kontraktów dlatego mówimy, że cena pójdzie w dół, nie ma tu żadnych argumentów to jest spiseq


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś auto dostarczone do biogazowni w 62-106

wilgotność wyszła im 18,7 %

zaproponowali 120 zł/t obniżka, jak nazwać taką propozycje?


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwiolas    28

Jak 18,7%, to ktoś zebrał i nie wysuszył, bo po co, skoro prawie sama wyschła. Przeleżeć jakoś przeleży, a potem wciśnie się naiwniakowi co nie ma wilgotnościomierza, a na ząb stwierdzi że sucha. Toż to spiseq ktoś by powiedział 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wina przewoźnika, rolnik zebrał suchą kukurydzę, dziwna ta sytuacja była bo odebrałem od niego dużo tej kuku, i ten jeden samochód wyszedł wilg. 18,7 %487333494_WhatsAppImage2019-03-13at11_09_09.thumb.jpeg.556f9db69c3e04931487edd8edebb912.jpeg

Chwiolas widzę, że mało się znasz bo jeżeli kukurydza leżała by od żniw do tej pory powyżej 16 wilg. to już miała by specyficzny zapach..

 

 

kukurydza.jpeg


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwiolas    28

Dziwne, bo kuzyn dwa lata wstecz kupił używke źle skalibrowany miernik i nasuszył 17-18. Na wiosnę się o tym dowiedział i jakoś przeleżało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QuQurydza    125

DamianRolnikskup kukurydze chyba nie wiozles na biogazownie, tylko do Rabczyna na BGW. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, QuQurydza napisał:

DamianRolnikskup kukurydze chyba nie wiozles na biogazownie, tylko do Rabczyna na BGW. 

 

Zgadza się :)


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rex15    265

Trzymacie jeszcze suchą, czy juz sprzedajecie? Planowane są jakieś wzrosty cen, czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wzrosty to juz raczej były nie ma zainteresowania dużego ceny stabilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181
13 godzin temu, staszek131415 napisał:

Wzrosty to juz raczej były nie ma zainteresowania dużego ceny stabilne

odpowiesz na moje pytanie po co się udzielasz, bo 100 razy pytałem i dalej nie doczekałem sie odpowiedzi. Każdy na forum wie po co, więc twoje wypociny stają się coraz bardziej śmieszne. A im więcej piszesz tym więcej osób o tym przekonujesz. Zrozumiałeś ostatnie zdanie czy może powtórzyć za jakiś czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolega pytał to grzecznie mu odpowiedziałem a co do wypocin to zostaw je dla swoich bliskich jak lubia Twoje marzenia o kukurydzy po 1000 zł wnukom te bajki opowiadaj ja jestem realistą moje prognozy się sprawdziły dlatego jest stabilnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.04.2019 o 15:07, rex15 napisał:

Trzymacie jeszcze suchą, czy juz sprzedajecie? Planowane są jakieś wzrosty cen, czy nie bardzo?

A jakie masz ceny w swoim regionie? 


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, paweljrfarmer napisał:

jakie są propozycje kontraktów na mokrą?

400 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181
4 godziny temu, staszek131415 napisał:

400 netto

No odpisz po co się udzielasz kolego. Juz ci kiedyś pisałem, że się nie spuszczam nad tys złotych, bo na to nie liczę. Zresztą wszystko pozapłacane na ten sezon, towar na magazynie, więc nie muszę propagandy uprawiać jak ty, żeby 5 zł kogoś na straganie skubnąć. Mam nadzieję tylko, ze żydków spotka brak towaru, kiedy będą go najbardziej potrzebować. Każdy kij ma dwa końce. Niech na ukrainę wyp... tam po 650 netto jest. Tansport i heja, jaki problem. Bez powodu obniżają ceny, a jak jest powód do wzrostu, to czekają złodzieje, żeby kogoś skubać i to w biały dzień. To jak odpowiesz mi czy nie, bo już tracę nadzieję.

Twoim zdaniem brak zasiewów w usa,, będzie miał przełożenie na ceny czy raczej pozostaną one stabilne😁

Stasio nie lajkuj a odpowiedz. Twoje uśmieszki mi zwisają, zgadnij gdzie. Im więcej się udzielasz pod tematami dot. cen czy to pszenicy czy kukurydzy tym bardziej się kompromitujesz. Jesteś za głupi, żeby zrozumieć ową prawidłowość, czy za głupi, żeby przeczytać zdanie i odpowiedzieć? Normalnie mam mętlik w głowie. To ceny będą stabilne czy pójdą raczej na 600 netto, jak myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sam się koompromitujesz od lat pisząć o wzrostach aceny praktycznie w miejscu stoja za głupi jesteś by zrozumieć prawa rynku do pługa może się nadajesz trzymaj te swoje zapasy nawet sto lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

Witam, i co z ceną na bieżąco? Pojawiają się jakieś podwyżki? Leży około 100 ton w stodole i przydałoby się po mału sprzedawać. Tydzień temu 680 netto, dziś nie wiem czy coś się zmieniło. Mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a gdzie dokładnie masz tą kuku i ile chcesz, może się dogadamy

 

 

 

 


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaYogi    51

Coś dziwnego się dzieje na tym rynku ... dzwonie niby każdy ma w magazynie 100-200 ton kukurydzy jak nie więcej niby cenę jaką oferuje to taka jak Cedrob i inni kupujący. A nikt nie jest w stanie sie zdecydować na sprzedaż ... jak by ktoś miał chęć sprzedać kukurydze to zapraszam na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez bialy2005
      Jak nawozić kukurydzę? Przedsiewnie dostała 200kg mocznika, 200kg soli potasowej i 200kg superfosfatu 46%, wczesniej obornik 30-40t/ha Mam ochote teraz jeszcze rozsiac 150kg mocznika na hektar czy jest sens???
      Co roku o tej porze pryskałem raz albo 2 razy mocznikiem 25kg na hektar ale w tym roku nie co robic bo juz oststnie dni kiedy moge wjechac zeby jej nie łamac?
      Jakie zapotrzebowanie na składniki odżywcze ma kukurydza?
    • Gość filmownik
      Przez Gość filmownik
      Jak długo można przechowywać kiszonkę z kukurydzy na pryźmie ?
       
    • Przez kamil18fmr
      Proszę o jakieś informacje i opinie odnośnie siewników w/w producentów. Chodzi mi szczególnie o użytkowników.
      Siewnik sprzedawane głownie w Podlaskim. Wszyscy sprzedawcy tych marek dobrze się znają.
      Cena bardzo atrakcyjna, wykonanie też nie najgorsze. Sekcje wysiewające ponoć skopiowane są z Gaspardo starszych generacji.
    • Przez gofeer666
      Witam, posiadam male gospodarstow rolne (mniej niz 10ha) do tej pory zawsze wszystko obisiewalem zbozem ozimym (pszenzyto, pszenica) rok temu złożyłem oswiadczenie i po sprawie, jednak w tym roku, chcialbym na polowie ziemi posiac kukurydze. Czy kukurydza jest traktowana jako zboze i czy moge w tym roku tez zlozyc Oswiadczenie, czy powinienem raczej zlozyc normalny wniosek zeby uwzglednic w nim kukurydze? Prosze o szybka porade bo do jutra termin skladania oswiadczen :P
    • Przez figlewicz
      Chciałbym posiać kukurydze na ziarno. Przeglądałem sklepy ale nie wiadomo co wybrać. Co wy siejecie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj