Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Arek    218

Wczoraj sprzedałem po 1640 z odbiorem, łódzkie ale cena chyba cały czas idzie w góre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walker30    5
23 godziny temu, Arek napisał:

Wczoraj sprzedałem po 1640 z odbiorem, łódzkie ale cena chyba cały czas idzie w góre.

Arek jeśli można wiedzieć to komu sprzedałeś? Też jestem z Łódzkiego. Propozycja Agrocentrum to 1590 netto z odbiorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

Panowie nie dajcie się ograbiać, na jednej firmie się świat nie kończy, podejrzewają że Ci co trzymają to 25t+, ja coś miałem działać ale tyle leżał to jeszcze miesiąc poleży i zapewne wtedy już będzie można dostać koło 1700netto..

https://www.ewgt.com.pl/e-wgt-category/112--biopaliwa/18377-ceny-na-krajowymkmkk-rynku-oleistych-wedlug-ministerstwa-rolnictwa-47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
13 godzin temu, Walker30 napisał:

Arek jeśli można wiedzieć to komu sprzedałeś? Też jestem z Łódzkiego. Propozycja Agrocentrum to 1590 netto z odbiorem.

Agrocentrum Pniewo? To i tak dobrą cene dali bo zwykle u nich słabo z tym.

 

Sprzedałem do Gabiko Godliński.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1305

Wczoraj podpisany kontrakt na 1700zł/netto do BestOil. Po niedzieli zacznę wozić. Kruszwica na marzec 1695 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walker30    5
Dnia 12.12.2019 o 22:29, Arek napisał:

Agrocentrum Pniewo? To i tak dobrą cene dali bo zwykle u nich słabo z tym.

 

Sprzedałem do Gabiko Godliński.

 

Tak Agrocentrum Pniewo. Ich transport i odbiór w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przem    37

Tłocznia oleju na cele paszowe na Mazowszu cena na dziś 1670 netto, duże zainteresowanie więc pewnie coś jeszcze by można wynegocjować. Na razie trzymamy dalej, oby tylko nie prze holować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaYogi    51

Na Lubelszczyźnie jakie aktualnie ceny bo wydaje mi się że sporo skończyło to góry... 

Kowalczyk 1640netto 

Sako 1660netto podobno... 

I są wariaci co 1700 netto z miejsca chcą płacić... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariozo85    4
10 godzin temu, AniaYogi napisał:

Na Lubelszczyźnie jakie aktualnie ceny bo wydaje mi się że sporo skończyło to góry... 

Kowalczyk 1640netto 

Sako 1660netto podobno... 

I są wariaci co 1700 netto z miejsca chcą płacić... 

Słabe masz kolezanko informacje na temat cen rzepaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile płaci? 


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

W glencorze 5.12 pytałem na umowę było 1640netto. 

Moim zdaniem bańka w połowie stycznia pęknie a w lutym to będą się bić o rzepak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaYogi    51
10 godzin temu, Mariozo85 napisał:

Brednie Sako nie placi 1660 netto na chwile obenca rozsiewanie nie prawdziwych informacji bleeee

Info od rolnika od którego chciałam kupić rzepak sako podobnie mu tak zaoferował. Przekazuje info dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam z rzepakiem, zobaczymy co będzie 


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

W naszym kraju nie można być niczego pewnym, ale uważam że po nowym roku cena zacznie szybować do góry i na żniwa też nie powinno być najgorzej, myślę że ok 1800 powinno być. Jak będzie inaczej to chyba odpocznę trochę od tematu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Kilka dni temu dzwonili do mnie z Kosowa Lackiego1700netto  oferowali, ale ja sprzedałem w pazdzierniku 1610 do Bodaczowa 


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez witek
      witam mam do was pytanie...w tym roku po raz pierwszy mam zamiar zasiac rzepak...a wiec moje pytania
      -czy rzepak na ziemni 2b i 3a urosnie??
      -jak odmiany ??
      -jak opryski nawozy i jakie dawki ??
      -jak jest opłacalnośc takie uprawy ??
      -nom i oczywiscie jak sa ceny na skupach ??...bo nigdy nie przyglądałem sie cenom bo nigdy nie siałem...a jeszce jedna rzecz jak ciąc z pnia czy z pokosu ??
    • Przez petro11
      Witam. Jakie macie sposoby na dokarmienie rzepaku siarką na wiosnę? Dostałem meila z oferą firmy Agroenergetyk z Opola. Mają tam Agrogypsum wapno siarkowe ( 16%SO3 i 21%wapnia) jest to pyliste ale nie kurzy się podobno a cena to jak w BIG BAG jakieś 210zł za tone. Tak myśle jakby pogłównie to sypnąć tak po 400gk/ha. Dodam że mam kwaśny odczyn.
    • Przez huliszek1990
      Witam. Mam do przesiania rzepak ozimy, niestety poszedł jesienia oprysk Devrinol i Matezanex subst. czynne napropamid i matazachlor. Teraz bede sial kukurydze na ziarno, pytanie mam czy ktos mial taki problem i czy jest potrzebna orka czy wystarczy gruber lub teleżówka? pozdrawiam
    • Przez paolek
      Witajcie. Zajmuję się badaniem reklam środków ochrony roślin - takich jakie zapewne stosujecie. Czy moglibyście przyjrzeć się ulotce i podzielić refleksjami?
       
      Jakie wywołuje w Was wrażenia? Czy Wam się podoba, czy nie (dlaczego tak, dlaczego nie - a może w ogóle Was drażni)? Czy jest wiarygodna? Co byście ewentualnie w niej zmienili?
       
      Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie opinie. Paweł

    • Przez wojtek8244
      Witam wszystkich forumowiczów, jeżeli jest taki temat to proszę o przeniesienie do właściwego tematu, ale jak narazie nie znalazłem takiego. Do rzeczy, a więc posiadam siewnik Nordsten clg 250 współpracuje z agregatem uprawowo siewnym 2.5m firma Awemak oraz Farmer 8244, chciałbym się dowiedzieć użytkowników tego siewnika ile może ważyć ten siewnik, mój agregat waży 800kg, czy ten Nordsten jest cięższy od poznaniaka 2,7m? mam często problemy z podniesieniem tego zestawu, siewnik jest już wyeksploatowany i muszę go na coś zamienić, myślałem o Agro-Masz 2,5m, pytam dlatego że mam obawy że Agro-Masz będzie w podobnej wadze, a nawet cięższy od Nordstena i Farmerek nie podoła podczas podnoszenia Awemaka i Agro-Maszu, dodam że podnośnik był naprawiany w tym roku (uszczelniacz przepuszczał oraz złej jakości uszczelnienie na głównym tłoczysku) i po naprawie widać dużą różnicę w podnoszeniu, oczywiście na plus. Jak myślicie ile może ten siewnik ważyć? bo Agro-Masz waży wiecej jak 500kg. Prosiłbym też o wypowiedzenie się na temat siewnika Agro-Masz i siewnika Bomet który jest lepiej wykonany. Bomet na plus ma to że waży mniej jak 500kg.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj