Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukaschels    90

chyba się pomyliła o jedno zero ale znając ten rejon to powiem że tam zawsze brakuje słomy, kurnik na kurnik do tego dużo krowiarzy, ja mam 60-70 km a ludzie przyjeżdżają w moje strony po słomę bo podobno z transportem wychodzi im dużo taniej

Wiadomość z agroFakt.pl

mariusz27    4
Napisano (edytowany)

Ja posiadam 80 sztuk słomy z przenicy po prasie unia famarol vd z załadunkiem okolice Olsztyna  warmińsko-mazurskiego średnia waga ważne na wadze 276 kg

Edytowano przez mariusz27

zetor team
ZIELONA STRZALKA

PAN88    13

Sprzedane 80 kulek  po 50złoty sztuka waga podejrzewam że ze 150kg

zetorki12    10435
Napisano (edytowany)

Dawaj tego kupca do mnie ! Super cena . Gdzie po tyle ?

Edytowano przez zetorki12

ZETOR TEAM

PAN88    13
4 godziny temu, zetorki12 napisał:

Dawaj tego kupca do mnie ! Super cena . Gdzie po tyle ?

Jemu tyle starcza na rok okolice WM no i cena z transportem  a mam do niego 2km 

furman3    6

Sprzedam słomę żytnią, 200 szt. owinięte siatką, 120 dobrze zbite, 30 zł/szt. Okolice Białej Podlaskiej

zetorki12    10435
3 minuty temu, Uziu92 napisał:

ja sprzedałem prawie 600 bel bez problemu.

Jakich i po ile ?

ZETOR TEAM

czesio200    2059

To zalezy od tegionu

Masz pieczarki w kolo to i popyt jest. Tez sprzedalem 400bel a ludzie mieli problem za darmo uplynnic. Tylko ja mialem juz wczesniej nagrany temat. 200 zostalo i tkwi teraz.

czesio200

Uziu92    3794

cześć poszła do rolnika a część na fermę drobiu, do pieczarek nie biorą bo oni biorą gotowy podkład z firm go produkujących i co najlepsze gdzieś z Polski a nawet z zagranicy ostatnio bo tańszy był.

czesio200    2059

Problem ma ten co nie ma sieczkarni ja tam problemu nie mam moge wszystko pociac. Ale jednak wole obornika naciagnac za to. 

czesio200

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rudinho11
      Ceny żywca wieprzowego w 2019 roku zaczynamy od 3.2-4.0 oby ten Nowy Rok przyniósł lepsze ceny. Jak sądzicie drodzy rolnicy jak się zmieni cena trzody chlewnej? Czy może być jeszcze niższa niż dziś? Czy już mamy świński dołek? Czy może być jeszcze gorzej? A może w tym roku dojdziemy do 6zł za kilogram żywca? A jak wygląda sprawa cen pobujojowych?
      Kontynuacja tematu: 

• Przez sumek666
      Cześć.
      Jak w temacie. Zaczynamy nowy sezon
    • Przez Konrad531
      Cytując klasyka: "Nowy rok - nowe możliwości". Zapraszam do wspólnej dyskusji
      Kontynuacja tematu:
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263850-ceny-mleka-2018/
    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez danielhaker
      Kontynuacja tematu: 

Wczoraj tankowana w Siedlcach po 5,01. Na stacjach w pobliżu Warszawy 5,08 do 5,20

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj