Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
czesio200    3400

Po warfamie belka waży 155-160kg suchej słomy.  U nas po 30zl jak ktoś chętny to mam ze 100szt nadmiaru. Wlkp Konin.

W tym roku słomy nadmiar szkoda, że ziarna nie ma.


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelS    282

Mam około 700 bel do sprzedania po prasie NH BR6090 jak ktoś zainteresowany pisać cena 40 zl do lekkiej negocjacji powiat Biała Podlaska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawisza    256
Dnia 29.07.2019 o 22:12, kr9292 napisał:

Słyszałem że w wys maz na początku sezonu po 60 z pokosu krzyczeli. U mnie 39 km dalej 25-30 nie drożej ale myślę że i taniej się znajdzie

Tak było, od gościa co biore co roku słome wstępnie tyg przed sezonem byliśmy umówieni 50/bela, słomy narobiło się opór i koniec końców z jego działki zawsze miałem max 70 bel(6ha) tak w tym roku było 102, zbiłem cene na 45 chociaż jak na ten rok to itak bogato więc suma sumarum w tym roku jedyne co to sie narobiłem bo sprasować to 15zł dodać 45 za kule to wychodzi 60, tyle dobrego że pole kilometr max ode mnie. Aha no i bele musiałem kulać z rosą co by więcej koksu weszło, zgniot 90% wszystkie noże zapięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    199

10 zł -120 

20 zł-150 z pokosu .Takie ceny u nas płacą i słomy do oporu sami napraszają do zabrania. Oprócz owsianki bo tej za darmo nikt nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOJTUNIO    73
45 minut temu, mysza103 napisał:

Oddam słome z 20 hektarów z pokosu .

 

Z jakiego zboza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209

Podlaskie pogranicze BKL/BLM 35zl z pokosa dzisiaj dogadane i zapłacone. Słomy oporowo. Można śmiało narobić po 30zl, ale nie mam już gdzie upychać. I tak na co najmniej półtora roku zapas jest.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    355

BSI juz za 15 z pokosu mozna kupic. Ja mam do sprzedania po 45zl za sztuke 120 dobrxe zbite i nie ma chetnych. Kolo mnie z lubelskiego codziennie tiry jezdza woza slome w okolice Wysokiego Mazowiecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!!!!!!!! O  K  A  Z  J  A  !!!!

SPRZEDAM SŁOMĘ PSZENNĄ BELE 155CM CENA 25ZŁ SZT OWINĘTE SIATKĄ PRZY WIĘKSZEJ ILOŚCI DO UZGODNIENIA ILOŚĆ OK 300-350 SZT. PISAĆ NA PRIW JAK KTOŚ ZAINTERESOWANY PODAM NR TEL. LUBELSKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mam na sprzedaż 2 tys ton słomy. bela 180cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
9 godzin temu, soltys48 napisał:

głowa nie boli?

Gadałem w zimę z kolesiem z okolic Biłgoraja i mówił że duuużo osób za free oddaje, także jak kolega dostał za darmo, sam sprasował i ułożył stóg gdzieś na polu to zarobi na tym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie wiem sołtysie. u nas chodzi teraz ok 200zl. a zima i wiosna 250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3510

I po co bylo sobie robote robić ,tylko strata,moja zasada słoma zostaje zawsze na polu ,chyba że wróci w postaci obornika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

To jest cena na teraz na pieczarki 

Sam potrzebuje pod 700 k7lek a nadwyżka pójdzie za obornik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na początku żniw kupiłem po 15 zł za bele 120 z pokosu, a teraz tydzień temu po 8 zł.

Edit :poprawka chciał po 8 zł, a suma sumaru policzył po 6,5 zł. 

Edytowano przez tobi866

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

teraz. do następnych żniw daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SerafinKot    20

Kazdy narobił sobie zapasów,u mnie w następnym roku żniw może i nie być.słomy jest na 2 lata. W poprzednim roku placilo się po 35 z pokosu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

sa miejsca w Polsce ze kukurydza ma 70cm to i slomy ze zboza nie bylo. sprzeda sie jak zawsze. w koncu hektary w Polsce zawsze te same i nie wszędzie równo rodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez globus512
      Najnowsze wpisy z cenami słomy w 2014 roku dostępne tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72480-ceny-slomy-2014/page__view__getlastpost
      Archiwalna dyskusja o cenach w poprzednich latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/
       
       
      Zna ktoś jakąś firmę która skupuje siano i płaci jakoś rozsądnie? woj. dolnośląskie
    • Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/
       
       
      Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?
    • Przez Misza9191
      Mam problem z odrzutnikiem słomy w bizonie. Przesuwa się ciągle w jedną stronę mimo że jest bardzo dobrze dokrecony 
    • Przez Borekk17
      kupię kombajn forsthritt e512 z sieczkarnia do słomy  tylko województwo dolnośląskie
    • Przez Fugeo
      Cześć
      W tym roku chcę okryć część słomy trzymanej pod chmurką flizem. Chciałbym okryć około 300 balotów o wymiarze 120x120. Belki układane 4-3-2-1.
      Jakiego wymiaru flizu potrzebowałbym do okrycia tylu balotów i jaki byłby to koszt? Zależy mi na tym aby fliz był na kilka lat a nie po lepszym mocniejszym wietrze nic by z niego nie zostało.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj