Polecane posty

masio513    50

Sprzedam słomę owsianka 55 bel 120x120 po prasie pasowej lely. Podlaskie BBI. Więcej info priv. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    187
Dnia 12.02.2019 o 14:38, pawel10987 napisał:

Witam a kto w lubelskim tyle placi?

Wpisz na olx wojcieszkow usługi  skup słomy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 21.02.2019 o 08:56, migacz napisał:

Ja też sprzedam ok 100szt po 45 okolice Jarocina

 

U nas 28 wołają i chętnych brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiko    110
4 godziny temu, staszek131415 napisał:

U nas 28 wołają i chętnych brak

Tzn gdzie? Bo cena dobra i że kupca nie ma w takiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek89    23

A orientujecie się ile mogę dostać za słomę prosto z pola. Gościu sam presuje i zabiera swoim transportem z pola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

Na razie to Panie Boże dopomóż aby było co zbierać, a gdzie o cenie myśleć 😋


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

U mnie w Okolicy zboża nie sa zle. Często widać że kłosy są krótkie i raczej nie nasypie ale słoma całkiem spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

U nas też, napatrzeć się nie można jak buja, ale do żniw 2 miesiące, a wystarczy jedna nawałnica i wszystko pójdzie w pisdu. Widziałem skutki ulewy 80-100mm w 3 godziny z tego co donoszą media, usiąść i płakać. Ja mam zadatkowane kilka ha po rodzinie, a cena zależy jak będą płacić w żniwa.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685
3 godziny temu, Krzysiek89 napisał:

A orientujecie się ile mogę dostać za słomę prosto z pola. Gościu sam presuje i zabiera swoim transportem z pola.

Zależy skąd jesteś bo np. ja południowe mazowsze to albo dają za darmo albo symbolicznie 5 lub 10 zł. Ale jak ktoś powie 15- 20 to się jeszcze oburzają czemu takbdrogo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

Poniżej 40 za belkę to lepiej przyorac bo skladniki zawarte w słonie  trze jednak uzupelnić w nawozach sztucznych i to jest prawie równoważne

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumcio40    296
34 minuty temu, AleksanderX napisał:

Poniżej 40 za belkę to lepiej przyorac bo skladniki zawarte w słonie  trze jednak uzupelnić w nawozach sztucznych i to jest prawie równoważne

Czynie podobnie i jakoś susze nie są mi straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687
Dnia 30.05.2019 o 14:21, Krzysiek89 napisał:

A orientujecie się ile mogę dostać za słomę prosto z pola. Gościu sam presuje i zabiera swoim transportem z pola.

zamówione z 30ha-pszenica, żyto i pszenżyto po 15,-/szt sam prasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522
Dnia 30.05.2019 o 17:46, thor1984 napisał:

Zależy skąd jesteś bo np. ja południowe mazowsze to albo dają za darmo albo symbolicznie 5 lub 10 zł.  .

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357
1 godzinę temu, AleksanderX napisał:

Poniżej 40 za belkę to lepiej przyorac bo skladniki zawarte w słonie  trze jednak uzupelnić w nawozach sztucznych i to jest prawie równoważne

Tak, w tym roku zboża po tamtegorocznej słomie jak po gnoju, więc nie będę sprzedawał bo to bez sensu.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek89    23
AleksanderX napisał:

Dnia 30.05.2019 o 17:46, thor1984 napisał:

Zależy skąd jesteś bo np. ja południowe mazowsze to albo dają za darmo albo symbolicznie 5 lub 10 zł.  .

 

Z Kujaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

Mogę sprzedać słomę ze 170ha. Po ile mogę dostać za tonę? Wysoka pszenica ładna czysta w 5 działkach. Interesuje mnie tylko zostawienie po kombajnie. Posiadam też wagę samochodową. Warm-Maz

Edytowano przez petro11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3491

Policz ile stracisz przed sprzedażą ,taki duży farmer i nie umie liczyć ,tylko pociąć innego logicznego myslenia nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29
Dnia Thursday, June 13, 2019 o 17:27, miwigos napisał:

Policz ile stracisz przed sprzedażą ,taki duży farmer i nie umie liczyć ,tylko pociąć innego logicznego myslenia nie widze

Już załatwione. Umiem liczyć bo nigdy słoma w moim gosp. nie była zbierana i mam full potasu, miejscami za dużo magnezu więc rok odpuszczam. Już kasa na koncie odbiór za kombajnem. Do pieczarkarni wywożą. 45 koła w kieszeni. Już fosforan amonu jedzie za te pieniążki. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3491

264zł do hektara ,czyli na minus wychodzisz ,nawet nie daja ci za skladniki co wywożą ,nie mówiąc o materi organicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez globus512
      Najnowsze wpisy z cenami słomy w 2014 roku dostępne tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72480-ceny-slomy-2014/page__view__getlastpost
      Archiwalna dyskusja o cenach w poprzednich latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/
       
       
      Zna ktoś jakąś firmę która skupuje siano i płaci jakoś rozsądnie? woj. dolnośląskie
    • Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/
       
       
      Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?
    • Przez Misza9191
      Mam problem z odrzutnikiem słomy w bizonie. Przesuwa się ciągle w jedną stronę mimo że jest bardzo dobrze dokrecony 
    • Przez Borekk17
      kupię kombajn forsthritt e512 z sieczkarnia do słomy  tylko województwo dolnośląskie
    • Przez Fugeo
      Cześć
      W tym roku chcę okryć część słomy trzymanej pod chmurką flizem. Chciałbym okryć około 300 balotów o wymiarze 120x120. Belki układane 4-3-2-1.
      Jakiego wymiaru flizu potrzebowałbym do okrycia tylu balotów i jaki byłby to koszt? Zależy mi na tym aby fliz był na kilka lat a nie po lepszym mocniejszym wietrze nic by z niego nie zostało.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj