Polecane posty

Franko75    10
6 godzin temu, Tigon napisał:

tez mnie kusi kupić chloropyrifos, ponoć jego ma nie być od nowego roku?

To chyba chodzi o chloropiryfos metylowy, a nie o chloropiryfos. Ten drugi chyba narazie zostaje. Moge sie mylic

msjaro    28

Kolego, kupuję z Azotów jak mi pasuje. Co nie zmienia faktu, że moim zdaniem w tym roku przesadzili z ceną.

michal1993    396

A co z prochlorazem? Wycofany czy nie?

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Wiadomość z agroFakt.pl

robercikj100    451
13 godzin temu, Franko75 napisał:

To chyba chodzi o chloropiryfos metylowy, a nie o chloropiryfos. Ten drugi chyba narazie zostaje. Moge sie mylic

Z tym chloropiryfosem to każdy mówi że wycofany ale nigdzie nie mogę znaleźć info jakiegoś oficjalnego . Choćby po to żeby wiedzieć dokładnie do kiedy można stosować.

rex15    71
1 minutę temu, jacek37 napisał:

ale trzeba będzie zamowic 

Trzeba, bo...?

jacek37    25

A myślicie że po nowym roku będzie taniej? 

1 godzinę temu, rex15 napisał:

Trzeba, bo...?

Wszystko drożej a saletra będzie tańsza no wątpię w to 

ansu    332

Kiedyś tak czekałem do wiosny i nie miałem co zastosować. Tylko agencja drony kupiła, a rok przestępczy i do 1 marca trzeba czekać z tym stosowaniem.

robercikj100    451
45 minut temu, jacek1296 napisał:

Już teraz ?

Nie na wiosnę . Ale myślicie że przed sezonem będzie taniej ? Czekace na te obniżki od maja i jakoś ich nie widać . Co najwyżej jakieś minimalne mogą się trafić ale wątpię żeby przez 3 miesiące coś się spektakularnego wydarzyło . Zresztą każdy robi jak uważa . Ja tam nie zamierzam w pod koniec lutego bawić się w szukanie azotu tylko będę szykować rozsiewacz do wyjazdu w pole moglo

Gość   
Gość
16 godzin temu, robercikj100 napisał:

Nie na wiosnę . Ale myślicie że przed sezonem będzie taniej ? Czekace na te obniżki od maja i jakoś ich nie widać . Co najwyżej jakieś minimalne mogą się trafić ale wątpię żeby przez 3 miesiące coś się spektakularnego wydarzyło . Zresztą każdy robi jak uważa . Ja tam nie zamierzam w pod koniec lutego bawić się w szukanie azotu tylko będę szykować rozsiewacz do wyjazdu w pole moglo

Jak nie widać?  Na npka koło 100 zł taniej w porównaniu do września.  Porównując okres z tego roku i tamtego to jest w granicach 80-100 zł taniej w tym roku 

Gość   
Gość

Azot również staniał.  Wystarczy poczytać komentarze.  Względem czerwca o jakieś dobre kilkadziesiąt zł i gotówką nie zamrozona przez kilka miesięcy 

solek01    64

Oferta na 3tony:ceny brutto BIg BAG

Poli 6-1620

Mocznik puławski 1490

NPK 7-20-30 -1520   od importera AUREPIO.http://www.aurepio.pl/o-nas-s56

Stosował ktoś taki? Coś to warte?

Chciałbym kupić ULTRA 8 ale nie mogę u siebie tego namierzyć nigdzie.

Edytowano przez solek01

robercikj100    451
1 godzinę temu, mk9422 napisał:

Azot również staniał.  Wystarczy poczytać komentarze.  Względem czerwca o jakieś dobre kilkadziesiąt zł i gotówką nie zamrozona przez kilka miesięcy 

U kogo staniał u tego staniał . Jak u mnie to jakieś minimalne obniżki były może u was większe. Jak raz stracę na jakieś kilka lat na zakupie w lipcu sierpniu to mogę to przeboleć. Zazwyczaj jedną zawsze drożeje w tym okresie . 

• Like 1

pawelol111    1023

Staniał azot względem sianokosów ale najtaniej u mnie było na koniec września. Obecnie saletra w worku w okolicy 1200zl za tone.

mysza103    35
6 godzin temu, pawlik794 napisał:

Mocznik gruby DBL 1200 netto całe auto

na SKŁADY ROLNE   niecałe 1200 brutto całe auto ,chyba że pomylili się z ceną.

• Like 1

ares656    5
13 minut temu, mysza103 napisał:

na SKŁADY ROLNE   niecałe 1200 brutto całe auto ,chyba że pomylili się z ceną.

Nie pomylili się , też dostałem dzisiaj taka ofertę na całe auto. 

• Like 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez MarcinC360
      Jak w temacie,ja mam dylemat co zastosować w wiosennym nawożeniu azotowym- czy saletrę czy mocznik.Saletra ma 32% azotu w czystym skaładniku na 100kg a mocznik 46%.Co wybrać?Co lepsze będzie dla zbóż??Czy mocznik nie wymaga czasem zmieszania z glebą?
    • Przez rafal116
      witam chciałbym się zapytać który nawóz pod żyto do zasilenia wczesną wiosną będzie lepszy. Chciałbym go wysiać 150kg/h i do tego jakiś nawóz azotowy do uzupełnienia azotu.
    • Przez kubatedi
      Cześć  Forumowicze
      Mam jedno pytanko do was drodzy koledzy :-) Co sądzicie żeby dać na żyto ozime w marcu odmiana ( Dańkowskie diamnet ) 100kg polifoski 6+100kg salmagu to wymieszać a na drugą dawkę 150 kg saletrzaku  ? Oraz jeszcze jedno pytanko polećcie mi jakąś dobra mieszaninę środków na owo żyto a mianowicie chodzi mi o jakiś herbicyd do poprawy jesiennego zabiegu gdzie zastosowany był boxer  800 ec do tego jakiś  fungicyd  także antywylegacz i chciałbym  odrazu tam dodać nawozy dolistne Jakie środki polecacie do takiej mieszaniny żeby przyniosły super efekt Dzięki za każdą propozycje i trzymajcie się ciepło
      Narazicho
    • Przez livebird
      Orientuje się ktoś czy można mieszać Saletrzak 27 z saletrosanem 26?
    • Przez kubatedi
      Tak jak w tytule jaki nawóz bardziej polecacie ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj