mocznik.pl

mocznik.pl
1 364,20 zł

Polifoska 6

Polifoska 6
1 608,57 zł

Saletrosan 26

Saletrosan 26
1 053,78 zł

Polecane posty

kamil18fmr    16

saletra - Cena ta sama od lipca. Do mnie wydzwaniają po 1080 za 24t.

Za taka kasę to pierdzielę ich. Czekam do wiosny. Nawet jak zdrożeje te 50 zł na tonie to i tak mam spokój z przechowywaniem tego towaru

Aktis    213

A u mnie na lokalnym składzie saletra po 1160 brutto. Ciutkę staniała od lata, ale daleko jej do cen, które podajcie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Uziu92    3630

1200 brutto u mnie, także cena taka sama jak w marcu kupowałem.

msjaro    24

Ja tam przyjmuję tą samą taktykę - czekam aż jeszcze stanieje, ta cena jest śmieszna. Czekam na cenę w okolicach 1000 brutto, jak się przeliczę, to trudno, obetnę trochę dawki, ale nie dam Azotom zarobić

marulekk    1563

Ja tam nic z npk nie kupiłem i nie kupie,  , wszystkie pola zagnoje i starczy. W lutym azoty na start i tyle, pier**le te ich ceny

• Like 2

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Aktis    213

po wyborach pewnie cena znów zacznie się piąć. Trzeba będzie odebrać suszowe i dopłaty.

robi57362    624

jak tu żyć ja nie pamietam ale znojomy wspominał czasy gdzie saletra po 600 zl była a pszenica po 100 zl za kwintal teraz sie odwróciło a niby taki dobrobyt na wsi

jesli pomoglem kliknij fajne

tmk1974    10
11 godzin temu, Mich9 napisał:

Taniej raczej nie będzie.

Są jakieś przesłanki, że będzie drożej?

popo73    10
1 minutę temu, tmk1974 napisał:

Są jakieś przesłanki, że będzie drożej?

Nadchodzące dopłaty.

Rolnik1973    5395

To zależy,

Jak polecą ofrazu po nawozy to zdrożeją.

Jak wezmą na przetrzymanie to będą obniżki.

Wszystko w zachowaniach chłopa.

Ursus932    1078
1 minutę temu, Piotrass napisał:

W jakiej cenie Mocznik mozna kupic w łódzkim?

Coś koło 1500 zł 

1 minutę temu, Uziu92 napisał:

albo w jabola :D

Tacy panowie nigdy nawozów nie kupują 😊 i suszowe zawsze dostają 😊

Franko75    3
8 godzin temu, robi57362 napisał:

jak tu żyć ja nie pamietam ale znojomy wspominał czasy gdzie saletra po 600 zl była a pszenica po 100 zl za kwintal teraz sie odwróciło a niby taki dobrobyt na wsi

Ja pamietam saletre po 1550zl i polifoske 6 po 2250zl

warchest    131
8 minut temu, Ursus932 napisał:

Ale teraz jest taka moda że zaliczki dopłat wszyscy ładują w nawozy

te mniejsze gospodarstwa to ładują w sprzęt bo w pole to dadza troszke obornika i koniec a maszyny na te 7 czy 12 ha musza miec najlepsze na wsi badz maszyny takie jak na 50 ha potrzeba 

Uziu92    3630

no za dopłaty z  12 ha to faktycznie można kupić super maszyny :D

• Haha 1

warchest    131

dokładając do tego z innych zrodel to juz mozna 

powiem ci ze i tak te gosp tego typu lepiej stoja niz nieraz ponad 20 hektarowe bo ci maja male gosp i zyja z pracy i duzo lepiej sie maja bo ci 20 pare ha za duzo maja by isc do pracy a z tego kase maja jaka  maja 

galan99    705
9 godzin temu, robi57362 napisał:

Niby taki dobrobyt na wsi ???  A nie jest dobrobyt zapytaj miastowego średniej klasy samochód 100 tyś zł a rolnik ma traktor za 300 tyś , kombajn za 600 tyś , agregaty , opryskiwacz po 100 tys , dopłaty , dopłaty do krów i typ , tak dalej i ciągle narzekają jak to źle na wsi żyć .

warchest    131
1 minutę temu, Uziu92 napisał:

jak są inne źródła, nie każdy ma :D

no przy malym gospodarstwie to z pracy zyja i jeszcze do gosp doloza z pracy i sprzety sa a w polu lipa bo bez nawozu to wiadomo ze slabo urosnie 

Uziu92    3630

nie wiem jak u Ciebie ale u mnie jak ktoś sprzęt ma to i pole zadbane, a jak sprzęt który kupił dziadek za komuny typu ug2 i c 330 to i kolejne pokolenie świata nie zwojowało i nic nowego nie kupiło a  i w polu burdel albo w dzierżawę puszczone

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PRZMAS19821982
      Jakie stosujecie koncetraty i jakie polecacie firmy????
    • Przez tomek15h
      ARION 440 

1. Konstrukcja Specjalistyczna budowa w oparciu o samonosny element konsktrukcyjny. Stanowiacy jendoczesnie miske olejowa silnika. Zapewnia rozkład masy 50/50, mały promien skretu, co przekłada sie na doskonałe własciwosci uciagowe. Prostota obsługi, łatwy dostep do codziennych punktów konserwacji poprzez uchylane chłodnice czynia ciagnik uzytecznym i przyjaznym. 2. Silnik FPT poj. 4,5l., 4 cylindrowy o mocy maksymalnej 120 KM (wg ECE-R120), Stage IV, cała moc dostepna zawsze dla kazdego rodzaju prac, Intercooler, Common Rail, 4 zawory na cylinder, układ AdBlue, wentylator Visco, wysoki moment obrotowy dostepny od niskich obrotów silnika. 3. Przekładnia Liczba przełozen 16/16 z dobrym pokryciem w głównym zakresie roboczym. 4 biegi pod obciazeniem oraz 4 zakresy przełaczane elektronicznie, chłodzone olejem wielotarczowe sprzegło przekładni i WOM, przełaczanie zarzadzania miedzy polem a droga, automatyka zarzadzania blokady mechanizmu róznicowego tylnej osi oraz napedu na 4 koła. Predkosc maksymalna 40 km/h 4. WOM sterowanie elektrohydrauliczne, w tym wybór predkosci; właczniki na obu błotnikach kół tylnych, wolne koło czopu WOM - umozliwia swobodne obracanie reka. 5. Podnosnik tylny Elektroniczna regulacja podnosnika – funkcja bezpieczenstwa STOP, amortyzacja wstrzasów, szybkie opadanie, sterowanie z obydwu błotników. udzwig max. 5,750kg, udzwig poprzez cały zakres wg OECD 4,160kg. 6. Kabina 6 słupkowa z unikalna, wygieta tylna szyba, o bardzo dobrej widocznosci, regulowany podłokietnik, regulowana kolumna kierownicy w dwóch płaszczyznach wraz z deska rozdzielcza, samo-wyłaczajace sie kierunkowskazy, siedzenie instruktora, praktyczne schowki, wycieraczka tylnej szyby. -Os PROACTIV (OC) - Obrotowe błotniki 470mm - Zaczep transportowy automatyczny 44/38 - WOM 540/540ECO/1000 - Układ hydrauliczny pompa osiowo-tłoczkowa (LS) 110l/min - Klimatyzacja manualna - Siedzenie pneumatyczne Grammer - CIS komputer pokładowy z kolorowym wyswietlaczem - Hamulce pneumatyczne 2 obwodowe  - Włacznik akumulatora - Pamiec obrotów silnika i bieg uwrociowy  - Przekładnia bez biegów pełzajacych  - 40 km/h Standard - Czop WOM 1"3/8 6 wpustów  - Sterowanie zewnetrzne WOM  - 4 elektro-zawory  - Dzojstik ElectroPilot  - Wycieraczka tylnej szyby  - 2 lusterka szerokokatne  - Siedzenie pasazera  - Przygotowanie pod radio - 6T tylny podnosnik  - Dolne ramiona kat. 3  - 2 mechaniczne stabilizatory  - Ciegło górne hakowe kat.3/2  - Długie szyny zaczepu transportowego  - Dolny zaczep rolniczy  - Dodatkowe kule kat. 3/2  - Swiatła do jazdy po drogach + 2 swiatła robocze w masce  - W dachu kabiny reflektory robocze 2 z przodu + 2 z tyłu  - Zapalniczka bez popielniczki - 1 lewe swiatło ostrzegawcze  - 540/65 R38 opony standard / felgi stałe  - 440/65-R28 opony standard / felgi stałe  - Skrzynka narzedziowa - Alternator 200A/h 0 PLN 

Cena netto 245 000,00 zł, cena brutto 301 350,00 zł, VAT 56 350,00 zł  .Oferta ważna do końca grudnia 2018.

• Przez Konrad2510
      Proszę piszmy w tym Nowym temacie tylko i wyłączne o cenach zbóż!!. Podawajmy cenę netto/brutto, miejsce sprzedaży i lokalizację. założyłem ten temat bo mam dosyć ciągłych spekulacji czy się opłaca i w ogóle, a żeby zobaczyć cenę to trzeba się cofać kilka stron, dziękuję
    • Przez rudinho11
      Ceny żywca wieprzowego w 2019 roku zaczynamy od 3.2-4.0 oby ten Nowy Rok przyniósł lepsze ceny. Jak sądzicie drodzy rolnicy jak się zmieni cena trzody chlewnej? Czy może być jeszcze niższa niż dziś? Czy już mamy świński dołek? Czy może być jeszcze gorzej? A może w tym roku dojdziemy do 6zł za kilogram żywca? A jak wygląda sprawa cen pobujojowych?
      Kontynuacja tematu: 

• Przez sumek666
      Cześć.
      Jak w temacie. Zaczynamy nowy sezon
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj