Polecane posty

Mateusz1q    1785

U nas oczyszczalnia przetwarza osad. Suszy go, jest pezwonny, można siać rcw. Od nowego roku ma ruszyć sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulczer    108

Wegier też opuscił ceny;

https://www.olx.pl/oferta/saletrzak-wegierski-petiso-27-najtaniej-CID757-IDCO3Rz.html#6a9fe32a93;promoted

a towar ze wschodu :

NPK 8-20-30 (3S), BB 500 – 1279 netto, Litwa

NPK 8-20-30 (S), Ultra BB 800 – 1315 netto, Litwa

Saletra 34%N, BB 500 – 885 netto, Litwa

Mocznik 46%N, BB 500, prill – 1075 netto, Litwa / Gdańsk / Szczecin

Saletrzak 27%N, BB 500 kg – 800 netto, Hrubieszów

Fosforan Amonu 18-46, BB 500 – 1370 netto, Gdańsk / Szczecin

Uważam że po  Nowym Roku Grupa Azoty dalej bedzie obniżać ceny.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@kulczer gdzie takie ceny na npka?  

Miał ktoś do czynienia z tym litewskim npka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popo73    78

Grupa azoty będzie musiała obniżyć ceny bo inaczej zostanie z towarem do następnego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio1612    102
1 godzinę temu, mk9422 napisał:

@kulczer gdzie takie ceny na npka?  

Miał ktoś do czynienia z tym litewskim npka? 

od ultry różni się tym, że jest czerwony i dużo bardziej pyli. Nawozy może i potanieją tylko co jak nagle wszyscy bedą chcieli kupić, jak będzie z transportem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113 napisał:

Uziu92 napisał:

stosował z was ktoś taki saletrzak węgierski ? Cena 990 brutto za tone.

 

saletrzak.png

Stosowalem dzialac dziala ale ma nieregularna granulacjie.Jeden worek drobniejszy drugi grubszy.

Bo ten nawóz występuje w dwóch granulacjach.


Big-bag : Zaksan 1140, Mocznik 1310 brutto zakupione dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻemPitek    24

Witam. Zamówione:

Saletra 1000 

Mocznik 1185

Sol potasową 1380

Saletrosan  975

Polska produkcja z wyłączeniem soli potasowej.Ceny netto. Cały transport. Kuj. -pom.

Edytowano przez ŻemPitek
Blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829
13 godzin temu, Mateusz1q napisał:

U nas oczyszczalnia przetwarza osad. Suszy go, jest pezwonny, można siać rcw. Od nowego roku ma ruszyć sprzedaż

I planujesz kupić?

58 minut temu, ŻemPitek napisał:

Witam. Zamówione:

Saletra 1000 

Mocznik 1185

Sol potasową 1380

Saletrosan  975

Polska produkcja z wyłączeniem soli potasowej.Ceny netto. Cały transport. Kuj. -pom.

Jak dużo mocznika to można było się jeszcze wstrzymać chwilę. Przykładowo mój somsiad by dowiózł tak na dziś: Pulan - 990, Pulrea - 1198, Sól - 1370, Saletrosan - 940. Całosamochodówki jednego towaru taniej.

5 godzin temu, mk9422 napisał:

@kulczer gdzie takie ceny na npka?  

Miał ktoś do czynienia z tym litewskim npka? 

Litewski NPK może mieć różne pochodzenie a co za tym idzie właściwości no ale ogólnie tragedii nie ma ;)


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻemPitek    24

Za maluczki jestem na 24 tony mocznika😁. Cena dotyczy 13 ton saletry 4 ton mocznika i soli oraz kilku ton saletrosanu. Czy somsiad takie miksy tez realizuje? Tak na przyszłość....

Edytowano przez ŻemPitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 godzin temu, ASZv3 napisał:

 

Jak dużo mocznika to można było się jeszcze wstrzymać chwilę. Przykładowo mój somsiad by dowiózł tak na dziś: Pulan - 990, Pulrea - 1198, Sól - 1370, Saletrosan - 940. Całosamochodówki jednego towaru taniej.

Litewski NPK może mieć różne pochodzenie a co za tym idzie właściwości no ale ogólnie tragedii nie ma ;)

W jakiej cenie somsiad ma ultre 8 przy całym składzie?  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829
2 godziny temu, ŻemPitek napisał:

Za maluczki jestem na 24 tony mocznika😁. Cena dotyczy 13 ton saletry 4 ton mocznika i soli oraz kilku ton saletrosanu. Czy somsiad takie miksy tez realizuje? Tak na przyszłość....

W przypadku takich popularnych nawozów z oferty Grupy Azoty tak - północ kraju, ta zachodnia też. Bardziej skomplikowane mixy już bliżej bazy. Całosamochodówki jednego towaru cała Polska.


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻemPitek    24
4 minuty temu, ASZv3 napisał:

W przypadku takich popularnych nawozów z oferty Grupy Azoty tak - północ kraju, ta zachodnia też. Bardziej skomplikowane mixy już bliżej bazy. Całosamochodówki jednego towaru cała Polska.

Czyli taki miks jak powyżej da radę załatwić w tych pieniadzach? Powiat inowrocławski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

Tak

1 godzinę temu, mk9422 napisał:

W jakiej cenie somsiad ma ultre 8 przy całym składzie?  :)

Kwestia lokalizacji dostawy :)


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829
1 godzinę temu, Tomek90 napisał:

@ASZv3 somsiad po ile mi rsm32 lokalizacja 17-100.

RSM i inne z GA to jedna cena niezależnie od lokalizacji. Na tą chwilę 799 netto/t


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5372

Ceny wyjściowe BB,brutto

Mocznik 1320

Uktra8 1590

Polifoska6 1630

Saletrzak 1040,z borem 1070

sól 60% 1520


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    945
Dnia 9.12.2019 o 22:50, Zapracowany napisał:

Pytałem o osad ze dwa lata temu w jednej oczyszczalni to gościu też mi nawymyślał badania próbki i ograniczenia w uprawianych roślinach. A do kumpla z innej oczyszczalni wożą bez niczego po 30 składów na działkę i nikt o nic nie pyta. Ale swoją drogą chleba bym z tego nie chciał próbować.

Podobnie w mojej okolicy po żniwach na pole wywozili. Na wiosnę zobaczę co tam zasiane. leżało to z miesiąc a smród taki że na wymioty brało i to ma być ekologia?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

Może to taka ekologia, że na jednostce powierzchni jest niedużo w porównaniu jakby to gdzieś składowali na kupie xD

1 godzinę temu, ŻemPitek napisał:

@ASZv3 wysłałem zapytanie na e-mail 

OK, no właśnie tutaj nie pytajcie mnie o jakieś wyceny, bo zaraz banik się trafi i nie będę mógł wrzucać żadnych ciekawostek ;)

  • Haha 1

Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mocznik już po 1120 brutto ruski.

 

Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcinC360
      Jak w temacie,ja mam dylemat co zastosować w wiosennym nawożeniu azotowym- czy saletrę czy mocznik.Saletra ma 32% azotu w czystym skaładniku na 100kg a mocznik 46%.Co wybrać?Co lepsze będzie dla zbóż??Czy mocznik nie wymaga czasem zmieszania z glebą?
    • Przez rafal116
      witam chciałbym się zapytać który nawóz pod żyto do zasilenia wczesną wiosną będzie lepszy. Chciałbym go wysiać 150kg/h i do tego jakiś nawóz azotowy do uzupełnienia azotu.
    • Przez kubatedi
      Cześć  Forumowicze
      Mam jedno pytanko do was drodzy koledzy :-) Co sądzicie żeby dać na żyto ozime w marcu odmiana ( Dańkowskie diamnet ) 100kg polifoski 6+100kg salmagu to wymieszać a na drugą dawkę 150 kg saletrzaku  ? Oraz jeszcze jedno pytanko polećcie mi jakąś dobra mieszaninę środków na owo żyto a mianowicie chodzi mi o jakiś herbicyd do poprawy jesiennego zabiegu gdzie zastosowany był boxer  800 ec do tego jakiś  fungicyd  także antywylegacz i chciałbym  odrazu tam dodać nawozy dolistne Jakie środki polecacie do takiej mieszaniny żeby przyniosły super efekt Dzięki za każdą propozycje i trzymajcie się ciepło
      Narazicho
    • Przez livebird
      Orientuje się ktoś czy można mieszać Saletrzak 27 z saletrosanem 26?
    • Przez kubatedi
      Tak jak w tytule jaki nawóz bardziej polecacie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj