Polecane posty

drizzt24    17
5 godzin temu, damian12345 napisał:

po ile rsm 26?

 

gdzie konkretnie? bo ja tez opolskie

 

Flora oraz Agro-As. Taniej u As-ów.

W sumie zamówiłem dzisiaj na I dawkę RSM 32% po 890 brutto, a wczoraj było po 910

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcus1998    56

Zamówiony RSM 28 710 netto 

32 790 netto. Przedpłata 

Podlaskie

Edytowano przez marcus1998

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255
9 godzin temu, melon10641 napisał:

Jaka teraz cena rsmu w lubelskim/zamojskim? 

Po 710 netto miałem w tamtym tygodniu przy całym aucie 28%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silny84    14

Tydzień temu propozycja Pulana po 1113 z Agroloku, dziś już 1093zl. Spadku ciąg dalszy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Agrolok miał Pulan w dobrej cenie, ale poszedł. Dziś 1080 brutto, Anwil, pozostali potentaci na rynku ok 1100 brutto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SawekBraczyk    460

Ja kupiłem Saletrosan po 1150zł  i  RSM 32%  - 1050zł  brutto .

Edytowano przez SawekBraczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popo73    78
Dnia 13.11.2019 o 16:25, bonus25 napisał:
29 minut temu, SawekBraczyk napisał:

Ja kupiłem Saletrosan po 1150zł  i  RSM 32%  - 1050zł  brutto .

Co tak się spieszycie z zakupem nawozów,przecież tanieją .Anwil zapakowany pod sufit.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Jeśli pszenica utrzyma trend wzrostowy to i nawozy zmienią kierunek bo popyt się ożywi poprzez wieksze możliwości zakupowe rolników

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637
Uziu92 napisał:

stosował z was ktoś taki saletrzak węgierski ? Cena 990 brutto za tone.

 

saletrzak.png

Stosowalem dzialac dziala ale ma nieregularna granulacjie.Jeden worek drobniejszy drugi grubszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
47 minut temu, wiesiek63zmc napisał:

Jeśli pszenica utrzyma trend wzrostowy to i nawozy zmienią kierunek bo popyt się ożywi poprzez wieksze możliwości zakupowe rolników

Jak Asf będzie się tak roznosił to pszenica na wiosnę po 600 nie będzie komu dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209

Mocznik puławski 1360 brutto big bag - przy 3 tonach. Brać czy jeszcze potanieje?

Czy to prawda że grupa Azoty niedługo uruchamia drugą linię do produkcji azotu?

Polifoska 6 lub jakieś podobne wschodnie po ile u was?

stosował ktoś amofoskę corn? jak z przysfajalnością?

https://nawozy.eu/nawozy/wieloskladnikowe/amofoska-corn-4-10-22.html

Edytowano przez solek01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242
2 godziny temu, wiesiek63zmc napisał:

Jeśli pszenica utrzyma trend wzrostowy to i nawozy zmienią kierunek bo popyt się ożywi poprzez wieksze możliwości zakupowe rolników

A to dobre haha możliwości zakupowe - branie na kreche albo kupywanie 2-3 ton i krzyku jakby kupił kilka tirów . doputy cena nawozów nie wróci do poziomu z przed eu to  nie możemy mówić  o możliwościach zakupowych. Tetaz to nazywa sie ładowanie w d*p... Bez mydła.

1 godzinę temu, staszek131415 napisał:

Jak Asf będzie się tak roznosił to pszenica na wiosnę po 600 nie będzie komu dać

Zgadzam się. A ruch cenowy bo zachód chce sie zapchać towarem bo pózniej bedzie problem z transportami i przemieszczaniem w związku z asf. Pali się pod dupąa z nimi chlewnie na zachodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

Kup wapna z kopalni a zaoszczedzone przepij. Pole i jego właściciel będą zadowoleni :)

a tak serio działa, cudów nie robi jak obiecuja ale jest zdecydowanie za drogie.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

@BENNY82a czy wiesz że największa sprzedaż trafia do gospodarstw które biorą do 10 ton a nie do tych które zamawiają całe składy I czego nie rozumiesz że dobrze sprzedany towar zachęca do inwestowania w przyszłą produkcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522
33 minuty temu, warchest napisał:

a co powiecie o wapnie orcal ? stosowal ktos  ? 

jest dobre chyba na kieszeń a poza tym niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829
46 minut temu, warchest napisał:

a co powiecie o wapnie orcal ? stosowal ktos  ? 

Myślę, że mało kto się przyzna... zwłaszcza z tych co kupowali kiedyś po 700+/tonę ;)

  • Like 1

Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

A to czasem nie jest produkt utylizacji odpadów zwierzęcych? I czy nie jest to tak że ubojnia płaci firmie za utylizację, ta firma przerabia za te pieniądze towar w połączeniu z wapnem tlenkowym , po czym sprzedaje chłopu za horendalne pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcinC360
      Jak w temacie,ja mam dylemat co zastosować w wiosennym nawożeniu azotowym- czy saletrę czy mocznik.Saletra ma 32% azotu w czystym skaładniku na 100kg a mocznik 46%.Co wybrać?Co lepsze będzie dla zbóż??Czy mocznik nie wymaga czasem zmieszania z glebą?
    • Przez rafal116
      witam chciałbym się zapytać który nawóz pod żyto do zasilenia wczesną wiosną będzie lepszy. Chciałbym go wysiać 150kg/h i do tego jakiś nawóz azotowy do uzupełnienia azotu.
    • Przez kubatedi
      Cześć  Forumowicze
      Mam jedno pytanko do was drodzy koledzy :-) Co sądzicie żeby dać na żyto ozime w marcu odmiana ( Dańkowskie diamnet ) 100kg polifoski 6+100kg salmagu to wymieszać a na drugą dawkę 150 kg saletrzaku  ? Oraz jeszcze jedno pytanko polećcie mi jakąś dobra mieszaninę środków na owo żyto a mianowicie chodzi mi o jakiś herbicyd do poprawy jesiennego zabiegu gdzie zastosowany był boxer  800 ec do tego jakiś  fungicyd  także antywylegacz i chciałbym  odrazu tam dodać nawozy dolistne Jakie środki polecacie do takiej mieszaniny żeby przyniosły super efekt Dzięki za każdą propozycje i trzymajcie się ciepło
      Narazicho
    • Przez livebird
      Orientuje się ktoś czy można mieszać Saletrzak 27 z saletrosanem 26?
    • Przez kubatedi
      Tak jak w tytule jaki nawóz bardziej polecacie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj