Polecane posty

Luki995    88

Ja już od 3 lat kupuję po sezonie nawozy w maju/czerwcu z agroloka i jestem zadowolony szczególnie z saletry

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franko75    10

W tym roku znajomemu nie przywiezli saletry w cenie w jakiej zamawial 24t.

W roku ubieglym mieli mi przywiezc 8 ton nawozu. Okazalo sie po miesiacu, ze nie przywioza bo nie wiem co... klientow na caly samochod nie nazbierali? Nie bylo o tym mowy. W miedzy czasie nawoz o 50zl podrozal i mudialem szukac gdzie indziej. W ubieglym roku tak moich kilku znajomych podobnie zalatwili. Moze to sa przypadki jednostkowe tego nie wiem, ale takie kwiatki sie zdarzaja i za kazdym razem oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki995    88

Nie ma idealnych firm. Ja osobiście jeszcze nie miałem z nimi problemów poza tym że musiałem robić notę korygującą z faktury za wapno granulowane bo jej treść nie zawierała wystarczających informacji do wniosku o wapnowanie. Ale nie robili problemów i wszystko poszło sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2424

Do mnie raz przyjechał kierowca z agroloku z nawozem. Nie dość że musiałem po niego wyjechać, to nie zdążyłem wyjść z samochodu i już władował się u mnie na łączkę, no bo "chciał sobie cofnąć". Musiałem go wyciągać i słuchać opowieści ile czasu przeze mnie stracił i do ilu to klientów nie dojedzie. Po tej przygodzie nic już u nich nie zamawiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka1    255

zamówiona saletra po 1034 ,4 brutto z dostawą na gospodaestwo dwa tygodnie temu przywiezli po 1058,4 wiec tanieje

Edytowano przez Anetka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkrk25    79

A to Agrolok ma własną flotę? Kilka razy zamawiałem u nich wapno to zawsze przyjeżdżały wynajęte auta. @Anetka1 gdzie zamawiałaś i czy to import?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka1    255

import z litwy na olx firma z Poryte chyba z łamżynskiego lub mazowieckiego kolo kolna oczywiście płatne gotówką przy rozładunku. Fosforan po 1600 w lokalnej firmie/zamówiony import/ ale chlorek potasu 60%  dalej drogi bo po 1500 ale w  innych firmach/na razie nie kupuje/

Edytowano przez Anetka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka1    255

tak 24 tony ale na wiosne  sasiedzi porozbieraja dodam 1-2 % za rozładunek i przechowanie no i zaladunek do ich rozsiewaczy

Edytowano przez Anetka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2023

Kuczyńska saletra 111zł brutto, sól 151zł, kizeryt 119zł, wapno aktigran 400 zł tona. Mocznik 1312 zł.  

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209
1 godzinę temu, Damianek20 napisał:

Kuczyńska saletra 111zł brutto, sól 151zł, kizeryt 119zł, wapno aktigran 400 zł tona. Mocznik 1312 zł.  

a Poli 6 lub inny NPK o podobnym składzie? i przy jakich ilościach i w którym oddziale?

Edytowano przez solek01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197
Anetka1 napisał:

zamówiona saletra po 1034 ,4 brutto z dostawą na gospodaestwo dwa tygodnie temu przywiezli po 1058,4 wiec tanieje

jeszcze 3 Tygodnie temu mieli saletre po 1150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franko75    10
3 godziny temu, gomez181 napisał:

jeszcze 3 Tygodnie temu mieli saletre po 1150

Pulan? Czy jakis import?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

Akurat Agrolok to żaden miód przywożą zgrupiłe worki z świeżymi wymieszane, nie polecam kupować od nich odżywek na kuku zimą bo przysyłają zbrylone a płynne popękane butelki. Ceny jak ceny. Wszędzie porównywalne chyba że całe auto się bieże to proponuję na olx  bezpośrednio zamówić niż przez firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197
Franko75 napisał:

3 godziny temu, gomez181 napisał:

jeszcze 3 Tygodnie temu mieli saletre po 1150

Pulan? Czy jakis import?

pulan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25611

Zamówione na jutro

MacroSpeed Perfect 1600zł

Mocznik Puławy 1480zł

Ultra 8 1600zł

BB brutto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek154    138

Zamówiona narazie saletra 12t po 1080 brutto. Taniej nie będzie jak już to teraz będzie drożała. U mnie ultra też tańsza jak we wrześniu i jeszcze chyba tanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2023
Dnia 17.11.2019 o 09:48, solek01 napisał:

a Poli 6 lub inny NPK o podobnym składzie? i przy jakich ilościach i w którym oddziale?

176 polifoska 6 mały worek. Polidap mieli po 1900 ale dałem sobie spokój bo ma stanieć ponoć do 1700. Hrubieszów, ilość ok 6 t

Dnia 17.11.2019 o 10:01, Kondziu1832 napisał:

@Damianek20 wiesz coś na temat ceny RSM'u? 

Nie pytałem się bo nie stosuje, kiedyś trochę handlowałem nawozami to jakoś mi nie przypadł do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342
darek154 napisał:

Zamówiona narazie saletra 12t po 1080 brutto. Taniej nie będzie jak już to teraz będzie drożała. U mnie ultra też tańsza jak we wrześniu i jeszcze chyba tanieje.

Gdzie po tyle saletra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek154    138

Agrochemik Pułtusk. Ogólnie była po 1100 zł i najtaniej na okolicę gdzie pytałem ale udało się zbić jeszcze te 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
28 minut temu, Damianek20 napisał:

176 polifoska 6 mały worek. Polidap mieli po 1900 ale dałem sobie spokój bo ma stanieć ponoć do 1700. Hrubieszów, ilość ok 6 t

Nie pytałem się bo nie stosuje, kiedyś trochę handlowałem nawozami to jakoś mi nie przypadł do gustu.

Nie wiesz po ile teraz w agro tersie saletra ?


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcinC360
      Jak w temacie,ja mam dylemat co zastosować w wiosennym nawożeniu azotowym- czy saletrę czy mocznik.Saletra ma 32% azotu w czystym skaładniku na 100kg a mocznik 46%.Co wybrać?Co lepsze będzie dla zbóż??Czy mocznik nie wymaga czasem zmieszania z glebą?
    • Przez rafal116
      witam chciałbym się zapytać który nawóz pod żyto do zasilenia wczesną wiosną będzie lepszy. Chciałbym go wysiać 150kg/h i do tego jakiś nawóz azotowy do uzupełnienia azotu.
    • Przez kubatedi
      Cześć  Forumowicze
      Mam jedno pytanko do was drodzy koledzy :-) Co sądzicie żeby dać na żyto ozime w marcu odmiana ( Dańkowskie diamnet ) 100kg polifoski 6+100kg salmagu to wymieszać a na drugą dawkę 150 kg saletrzaku  ? Oraz jeszcze jedno pytanko polećcie mi jakąś dobra mieszaninę środków na owo żyto a mianowicie chodzi mi o jakiś herbicyd do poprawy jesiennego zabiegu gdzie zastosowany był boxer  800 ec do tego jakiś  fungicyd  także antywylegacz i chciałbym  odrazu tam dodać nawozy dolistne Jakie środki polecacie do takiej mieszaniny żeby przyniosły super efekt Dzięki za każdą propozycje i trzymajcie się ciepło
      Narazicho
    • Przez livebird
      Orientuje się ktoś czy można mieszać Saletrzak 27 z saletrosanem 26?
    • Przez kubatedi
      Tak jak w tytule jaki nawóz bardziej polecacie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj