Polecane posty

dominik514    3

Czesc.

ceny z faktury nawozow azotowych u mnie na 30.10

saletrzak anwil bb 1010

mocznik pulawy worek/bb 1460/1440

saletra anwil worek/bb 1120/1100

ceny brutto. ilosci detal - po kilka ton kazdego kupione, czesc bb czesc worek/paleta. pozdro

Edytowano przez dominik514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    824
Dnia 31.10.2019 o 23:22, warchest napisał:

np ultra 5 15 30 1320 z przywozem cena netto

8 20 30 1395 

10 26 26 1415

fosforan amonu dap 1490  to sa tylko oferty a jeszcze jakby konkretnie pogadał to idzie cos urwac , a ilosci nie musza byc pelno samochodowe tylko wiadomo to nie sa ceny na 1 czy 2 tony tylko troche tego towaru trzeba wziasc 

Ale ceny.. kurła a ja wziąłem ultre w lipcu 9-15-29 po 1560netto, a we wrześniu pod buraki sól po 1530netto i 1t ultra Black czyli fosforan po jakieś 1840netto..

Jakby człowiek wiedział że będzie taka pogoda to by się wstrzymał chociaż z tym na buraki, no ale dawki npku w tym roku okroilem trochę, fosfor pod buraki też, na wiosnę na start pójdzie ze 150npku, żałuję tylko że zostały mi 2t do wiosny tego npku w tej cenie co kupiłem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Po ile teraz rsm? Czekacie czy nie bo idzie delikatnie do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

no właśnie jak z cenami azotowych prawda to ze ida powoli do gory azotowe ? 

a na nawozy vatu jest 8% czy ile ? 

 

2 godziny temu, skywalker89 napisał:

Ale ceny.. kurła a ja wziąłem ultre w lipcu 9-15-29 po 1560netto, a we wrześniu pod buraki sól po 1530netto i 1t ultra Black czyli fosforan po jakieś 1840netto..

Jakby człowiek wiedział że będzie taka pogoda to by się wstrzymał chociaż z tym na buraki, no ale dawki npku w tym roku okroilem trochę, fosfor pod buraki też, na wiosnę na start pójdzie ze 150npku, żałuję tylko że zostały mi 2t do wiosny tego npku w tej cenie co kupiłem..

to jakie masz zasobnosci gleby to co pojdzie pod buraki ? , że 150 npku tylko pod buraki chcesz dac ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838
1 godzinę temu, Mich9 napisał:

Po ile teraz rsm? Czekacie czy nie bo idzie delikatnie do góry.

cały nawóz kupiłem w czerwcu więc teraz to tylko wykresiki oglądam

https://www.cenynawozow.pl/


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    824

Npk pod rzepak i pszenicę dałem normalnie, stymze jak na rzepak zawsze 400kg to w tym roku 300, jak na pszenicę 200-300 to w tym roku 150, fakt że w sumie 20ha, ale zasobności od średnich do bardzo wysokich więc póki co koniec z jakimś dawaniem na zapas. A  odnośnie buraków to właśnie zasobności fosforu u siebie mam bardzo wysokie więc teraz dałem 50kg/ha tego zamiennika polidapu, a na wiosnę dam w tym npku i niech się dzieje wola nieba, bez deszczu i tak guzik urośnie. Wziąłem nową dzierżawę to poszło tam od razu wapno kredowe 2t, 250soli i 100ultry black, nie wiem jakie zawartości ale się zbadać, liczę że tragedii nie ma bo samosiewy rzepaku ładnie do tej pory się trzymają bo jeszcze nie poorane nic na zime.. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

Ja póki co o nawozach nie myślę, maszyny, ziemia i człowiek goły i wesoły 😁 nie kupię sobie nawozow na zimę i nie będę się ma nich patrzył i jadł chleb ze smalcem 😅

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jaką mieliście od lipca najlepszą ofertę na saletrę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 3.11.2019 o 21:49, tommy66692 napisał:

Ja póki co o nawozach nie myślę, maszyny, ziemia i człowiek goły i wesoły 😁 nie kupię sobie nawozow na zimę i nie będę się ma nich patrzył i jadł chleb ze smalcem 😅

No ja podobniie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plapla123    8

Dziś kupione saletrosan bb 1070 saletra pulan bb 1140 saletrzak 27 bb 1030 mocznik Puławy bb 1470 ultra 8 1570 bbceny brutto ilości kilku tonowe co myślicie o tych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5373

Do sąsiada dziś TIR podjechał, saletra 1030 netto za tonę w BB z Anwilu


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cały skład, saletra 1070 brutto, oferta Agrochemik Pułtusk, sądzę, że jeszcze do negocjacji  

ogólnie npk staniało, fosforan staniał, tylko sól stoi w miejscu 

Edytowano przez SpracowanyPraktyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arku3060    74

dziś oferta na polifoske 6 bb po 1590 przy 9 tonach,łąki mam kwaśne po 5,5 i mam pytanie lepiej dać polifoskę 6 czy superfosfat i sól??

Edytowano przez arku3060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmodan28    47

Podrzuci ktoś aktualne ceny na Yara CAN 27 i Kieserit ..

jutro handlowiec przyjeżdża z cenami i nie wiem czy kupować od niego czy od razu wołać Azora 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    66

saletra 34.4 gruzinksa 950, jakaś polska 1010 pulan czy cuś 24t.  Netto   Ampo...  czekam do grudnia składy zasypane wyprzedać się nie mogą a dopłat nie ma i nie będzie, mówią ze do kwietnia rzad oszczędza na koncie na nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52
17 godzin temu, arku3060 napisał:

dziś oferta na polifoske 6 bb po 1590 przy 9 tonach,łąki mam kwaśne po 5,5 i mam pytanie lepiej dać polifoskę 6 czy superfosfat i sól??

Przede wszystkim wapno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcinC360
      Jak w temacie,ja mam dylemat co zastosować w wiosennym nawożeniu azotowym- czy saletrę czy mocznik.Saletra ma 32% azotu w czystym skaładniku na 100kg a mocznik 46%.Co wybrać?Co lepsze będzie dla zbóż??Czy mocznik nie wymaga czasem zmieszania z glebą?
    • Przez rafal116
      witam chciałbym się zapytać który nawóz pod żyto do zasilenia wczesną wiosną będzie lepszy. Chciałbym go wysiać 150kg/h i do tego jakiś nawóz azotowy do uzupełnienia azotu.
    • Przez kubatedi
      Cześć  Forumowicze
      Mam jedno pytanko do was drodzy koledzy :-) Co sądzicie żeby dać na żyto ozime w marcu odmiana ( Dańkowskie diamnet ) 100kg polifoski 6+100kg salmagu to wymieszać a na drugą dawkę 150 kg saletrzaku  ? Oraz jeszcze jedno pytanko polećcie mi jakąś dobra mieszaninę środków na owo żyto a mianowicie chodzi mi o jakiś herbicyd do poprawy jesiennego zabiegu gdzie zastosowany był boxer  800 ec do tego jakiś  fungicyd  także antywylegacz i chciałbym  odrazu tam dodać nawozy dolistne Jakie środki polecacie do takiej mieszaniny żeby przyniosły super efekt Dzięki za każdą propozycje i trzymajcie się ciepło
      Narazicho
    • Przez livebird
      Orientuje się ktoś czy można mieszać Saletrzak 27 z saletrosanem 26?
    • Przez kubatedi
      Tak jak w tytule jaki nawóz bardziej polecacie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj