Polecane posty

yacenty    3871
1 godzinę temu, Bartek933 napisał:

W mauzerach przechowujesz?

tak


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253
2 godziny temu, yacenty napisał:

Kupiłem rsm 32 za 850netto ale i tak tne dawki - raz ze cena słaba, a dwa opady bardziej tną potencjalny plony to nie ma po co walić azotu

tniesz dawki czyli teraz po cieciu np ile planujesz dac azotu n pszenice a ile na pszenzyto ? jakie minimum robisz ? bo przy tych cenach to serio trzeba sie zastanowic z obnizeniem nawozenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franko75    10
49 minut temu, tmk1974 napisał:

Nic nie mylę, piszę przecież, że polifoska. Będzie stosowana chyba na wiosnę, tak samo jak azot. Tak na marginesie - azoty w lipcu były po sezonie. Czemu nie staniały? A co do informacji o cenach - jak się kupuje ilości całosamochodowe, to handlowcy co jakiś czas dzwonią i namawiają, informują......

Kupuję całosamochodowe, ale niby czekają na cenę. Można brać w ciemno. Potem cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871
2 godziny temu, warchest napisał:

tniesz dawki czyli teraz po cieciu np ile planujesz dac azotu n pszenice a ile na pszenzyto ? jakie minimum robisz ? bo przy tych cenach to serio trzeba sie zastanowic z obnizeniem nawozenia

150kg w zbożach, 180kg w rzepaku


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

Co do przevhowywania na dworze bb to kładę tylko palety pod spód i nic więcej i zdarzy się że zamoknie jeden na 100 worków. Z azotem dalej czekam, zobaczymy co czas przyniesie ale poki co nie kupuje, w planie tylko kizerit tetaz i polidap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plapla123    8

Ultra 8 1586 zł t mocznik  46 1368 saletrzak 27  960 brutto bb nawozy z importu ilości kilka ton czy to dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie pulan 1200 a saletrzak tarnów 1100 a rsm 26 czy 27 jakoś tak 1080.Drogo jak s...syn oczywiscie w detalu.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, plapla123 napisał:

Ultra 8 1586 zł t mocznik  46 1368 saletrzak 27  960 brutto bb nawozy z importu ilości kilka ton czy to dobre ceny.

Całkiem, całkiem jak na obecną chwilę. 


Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871
2 godziny temu, warchest napisał:

mówisz o czystym składniku ? 

oczywiście


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobi77    1
Dnia 22.10.2019 o 19:10, Anetka1 napisał:

saletra z gruzji po 980 netto z dostawa

Saletra Anwil 1020netto z dostawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franko75    10
23 minuty temu, warchest napisał:

1120 brutto saletra 

Ale gdzie? U dystrybutora czy na skladzie bo to tez istotne. I czy 24 tony czy detal

Edytowano przez Franko75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    242
1 godzinę temu, msjaro napisał:

1100 brutto Pulan ilość 13 ton, z dostawą pomorskie

O to w lubelskim powinno być taniej bo transport bliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz6340    34

NPK-S 8-19-29 po 1540 big-bag dobra cena? stosował ktoś na trawy z wiosny? polifoska 6 1640 saletra bigbag 1170zł

Edytowano przez Mateusz6340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253
8 godzin temu, Franko75 napisał:

Ale gdzie? U dystrybutora czy na skladzie bo to tez istotne. I czy 24 tony czy detal

detal u dystrybutora tzn 13 ton to taki pół hurt jakby niby co nie powiat plocki i cene mam przy tej ilosci bo tak to pewnie drozsze 

a ogolnie to saletra powoli idzie w gore bo podwyzki sa 

5 godzin temu, Mateusz6340 napisał:

NPK-S 8-19-29 po 1540 big-bag dobra cena? stosował ktoś na trawy z wiosny? polifoska 6 1640 saletra bigbag 1170zł

poczekaj to stanieje tyle to ja placilem podczas sezonu jak pod zboza sie sialo nawozy a teraz sezon sie skonczyl wiec musi npk staniec juz przysylaja dobre oferty na npk 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobi77    1
8 minut temu, warchest napisał:

juz przysylaja dobre oferty na npk 

A jakie są te dobre oferty? Bo też chcę w listopadzie zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

np ultra 5 15 30 1320 z przywozem cena netto

8 20 30 1395 

10 26 26 1415

fosforan amonu dap 1490  to sa tylko oferty a jeszcze jakby konkretnie pogadał to idzie cos urwac , a ilosci nie musza byc pelno samochodowe tylko wiadomo to nie sa ceny na 1 czy 2 tony tylko troche tego towaru trzeba wziasc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871
12 godzin temu, tomaszt135 napisał:

czy przy takiej ilości nie położy się??

skoro więcej wytrzymywało to czemu miałoby się wyłożyć?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcinC360
      Jak w temacie,ja mam dylemat co zastosować w wiosennym nawożeniu azotowym- czy saletrę czy mocznik.Saletra ma 32% azotu w czystym skaładniku na 100kg a mocznik 46%.Co wybrać?Co lepsze będzie dla zbóż??Czy mocznik nie wymaga czasem zmieszania z glebą?
    • Przez rafal116
      witam chciałbym się zapytać który nawóz pod żyto do zasilenia wczesną wiosną będzie lepszy. Chciałbym go wysiać 150kg/h i do tego jakiś nawóz azotowy do uzupełnienia azotu.
    • Przez kubatedi
      Cześć  Forumowicze
      Mam jedno pytanko do was drodzy koledzy :-) Co sądzicie żeby dać na żyto ozime w marcu odmiana ( Dańkowskie diamnet ) 100kg polifoski 6+100kg salmagu to wymieszać a na drugą dawkę 150 kg saletrzaku  ? Oraz jeszcze jedno pytanko polećcie mi jakąś dobra mieszaninę środków na owo żyto a mianowicie chodzi mi o jakiś herbicyd do poprawy jesiennego zabiegu gdzie zastosowany był boxer  800 ec do tego jakiś  fungicyd  także antywylegacz i chciałbym  odrazu tam dodać nawozy dolistne Jakie środki polecacie do takiej mieszaniny żeby przyniosły super efekt Dzięki za każdą propozycje i trzymajcie się ciepło
      Narazicho
    • Przez livebird
      Orientuje się ktoś czy można mieszać Saletrzak 27 z saletrosanem 26?
    • Przez kubatedi
      Tak jak w tytule jaki nawóz bardziej polecacie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj