Polecane posty

warchest    253
5 godzin temu, arku3060 napisał:

Dziś zamówiony mocznik litewski nie ruski z bartera po 1340 i saletrosan 1060 pulgran s praktycznie nie dostępny w okolicznych składach z wieloskłądnikiem czekam niby ma stanieć i police mają podać cenę w następnym tygodniu,import już znany 8-19-29 po 1500

to za ten import kilka tygoodni temu placielm po 1650 i to byla dobra cena ze pozniej chcialem jeszcze dokupic pod zboza to juz sie skonczylo , skad jestes ze taka cene masz na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253
1 godzinę temu, Anetka1 napisał:

saletra z gruzji po 980 netto z dostawa

a skad jestes z jakich okolic ze z gruzji do was przywoza ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5393

Ja byłem dziś po SOR i saletra od 10.10 poszła 30zł w górę i się trzyma póki co. W obniżki wątpię


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tmk1974    433

Ja piszę o hurtowniach, które niekoniecznie mają swoje place. Więc raczej ich nie widzisz, bo to firmy, które sprzedają składom, a robotę robią przedstawiciele handlowi.

Jeszcze dodam, że oni mają podpisane umowy z GA i muszą odbierać towar, a niekonie

cznie mają gdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

możliwe, że będzie trochę taniej bo npk ludzie dużo mniej kupili niż w ubiegłym roku, cenę dali z kosmosu a plony przez dwa lata mniejsze o 40% i cena zbóż irracjonalna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

i dochody rolnikow utrzymujących sie tylko z gospodarstwa maleją gdyż zyski co roku z kazdego ha spadaja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arku3060    74
16 godzin temu, warchest napisał:

to za ten import kilka tygoodni temu placielm po 1650 i to byla dobra cena ze pozniej chcialem jeszcze dokupic pod zboza to juz sie skonczylo , skad jestes ze taka cene masz na to ?

podlaskie pow.moniecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Też bym chętnie kupił importowane. ale kto mi sprzeda np 3,5 tony saletry albo 2,5 tony jakiegoś zamienniaka polifoski. Zamówienia całosamochodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cena na składach raczej nie ruszy się prędko, przynajmniej u nas bo nabrali w lipcu azotu. A jak teraz zacznie tanieć to przecież nie opuszczą cen, żeby mniej zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

drozyzna przed chwila dzwonilem to pulana bo tansza saletra w cenie 1220 brutto to w tamtym roku tyle placilismy cos kolo grudnia po podwyzkach juz tyle a teraz niby przed podwyzkami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tmk1974    433
6 godzin temu, warchest napisał:

drozyzna przed chwila dzwonilem to pulana bo tansza saletra w cenie 1220 brutto to w tamtym roku tyle placilismy cos kolo grudnia po podwyzkach juz tyle a teraz niby przed podwyzkami 

Po co kupujecie w tej cenie. Po cenach importu widać, że to wszystko pójdzie w dół.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcinC360
      Jak w temacie,ja mam dylemat co zastosować w wiosennym nawożeniu azotowym- czy saletrę czy mocznik.Saletra ma 32% azotu w czystym skaładniku na 100kg a mocznik 46%.Co wybrać?Co lepsze będzie dla zbóż??Czy mocznik nie wymaga czasem zmieszania z glebą?
    • Przez rafal116
      witam chciałbym się zapytać który nawóz pod żyto do zasilenia wczesną wiosną będzie lepszy. Chciałbym go wysiać 150kg/h i do tego jakiś nawóz azotowy do uzupełnienia azotu.
    • Przez kubatedi
      Cześć  Forumowicze
      Mam jedno pytanko do was drodzy koledzy :-) Co sądzicie żeby dać na żyto ozime w marcu odmiana ( Dańkowskie diamnet ) 100kg polifoski 6+100kg salmagu to wymieszać a na drugą dawkę 150 kg saletrzaku  ? Oraz jeszcze jedno pytanko polećcie mi jakąś dobra mieszaninę środków na owo żyto a mianowicie chodzi mi o jakiś herbicyd do poprawy jesiennego zabiegu gdzie zastosowany był boxer  800 ec do tego jakiś  fungicyd  także antywylegacz i chciałbym  odrazu tam dodać nawozy dolistne Jakie środki polecacie do takiej mieszaniny żeby przyniosły super efekt Dzięki za każdą propozycje i trzymajcie się ciepło
      Narazicho
    • Przez livebird
      Orientuje się ktoś czy można mieszać Saletrzak 27 z saletrosanem 26?
    • Przez kubatedi
      Tak jak w tytule jaki nawóz bardziej polecacie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj