Polecane posty

nunu85    497

kupiłem w koncówce czerwca saletre po 1010 i npk 8 19 29 po 1500 z transportem do domu.

tankszych ofert sie nie spodziewam. O dziwo Agrolok zaproponował najlepsze ceny.

TAk juz dawno od nich nic nie bałem, bo zawsze znalazł sie w okolicy ktos tańszy, a tym razem to oni pobili konkurencje.

Edytowano przez nunu85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2400

Dzisiaj przywiezione: 

- holist pk 16-28 - 1371,60 zł/t

- saletrosan 26 - 1031,40 zł/t

- saletra amonowa - 1101,60 zł/t

- kizeryt - 1242,00 zł/t

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, nunu85 napisał:

kupiłem w koncówce czerwca saletre po 1010 i npk 8 19 29 po 1500 z transportem do domu.

tankszych ofert sie nie spodziewam. O dziwo Agrolok zaproponował najlepsze ceny.

TAk juz dawno od nich nic nie bałem, bo zawsze znalazł sie w okolicy ktos tańszy, a tym razem to oni pobili konkurencje.

Agrolok sprzedal za 1500 tylko to netto czy brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

wszystko, co dosc latwo wywnioskowac po cenie saletry, podaje netto.

jak wolisz brutto, to 1090 za saletre z włocławka i 1616  za jakis białoruski npk 8 19 29

inne składy chciały za ultre 1700, a poli6 była za 1680 (+/-20zł)

Edytowano przez nunu85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    176

Saletra pulan 1150 oraz poli 6 1680 brutto po 4 tony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norman    137

Dziś zamówione BB cena brutto - Mazowieckie :

Saletra - 4 t - 1120 zł/ tona, reszta analogicznie,

Saletrzak - 2,5  - 980 

Sól potasowa - 0,5 - 1540 ,

Polifoska krzem (6-12-34-7) - 2 t - 1605 

Edytowano przez Norman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Do mnie dziś dotarło auto RSM32 ale ceny jeszcze nie znam. Niestety nie z Puław do których mam 40 km tylko z kędzierzyna gdzie mam 380 km. Dziwne rzeczy się dzieeją...


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasio32    17
5 godzin temu, Alio napisał:

Do mnie dziś dotarło auto RSM32 ale ceny jeszcze nie znam. Niestety nie z Puław do których mam 40 km tylko z kędzierzyna gdzie mam 380 km. Dziwne rzeczy się dzieeją...

Po ile dałes, bo jezeli kędzierzynska w podobnej cenie,to po ile powinna być z puław. Transport tani nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Już znam cenę. 880 netto. Chyba niezła jak na obecne warunki. W czerwcu mieli po 850 ale się nie załapałem na ilośc jaka mieli do sprzedania. Zamawiane przez Agrosimex.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    245

A sól i polidap oraz mocznik kupowac najkorzystniej teraz czy poczekac do listopada np? Sol u mnie 1570 mocznik 1420 i polidap 2020 ceny brutto bigbag

Piszcie dokladnie czy ceny netto czy brutto


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80marcin    28

Dzisiaj tez dotarl do mnie transport RSM 28 w cenie 830netto. Rowniez z kedzierzyna. Kierowca mowil ze puławy narzie nie robia RSM bo adblue robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    824

Ja na termin pod koniec listopada to 8 19 29 po 1570 netto mam kupione... 😐 Ale w tym roku kroję dawki bo dobre zasobności.. może jakiegoś obornika by trochę dał, ma ktoś może jakiś namiar za dobre pieniądze, jestem z lubelskiego 22-650

Edytowano przez skywalker89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmarcinn001    25

saletrzak 1080 brutto, mały worek

Edytowano przez mmarcinn001

Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dziś z kolega , który jest przedstawicielem. Info , które mi przekazał jest dość dziwne. Powiedział , że firmy nie kupują nawozów na full tylko na biorą tyle ile potrzeba na bieżące zapotrzebowanie klientów. Podobno obecne ceny mają pierdyknąć i ma być taniej. Piszę tylko to co słyszałem, zazwyczaj ściemy mi nie gadał i nikt nie musi w to wierzyć

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, robert123farmer napisał:

Rozmawiałem dziś z kolega , który jest przedstawicielem. Info , które mi przekazał jest dość dziwne. Powiedział , że firmy nie kupują nawozów na full tylko na biorą tyle ile potrzeba na bieżące zapotrzebowanie klientów. Podobno obecne ceny mają pierdyknąć i ma być taniej. Piszę tylko to co słyszałem, zazwyczaj ściemy mi nie gadał i nikt nie musi w to wierzyć

Może coś w tym być , w końcu na jesieni wybory więc czymś trzeba będzie rolników zachęcić do głosowania na obecną władze😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcinC360
      Jak w temacie,ja mam dylemat co zastosować w wiosennym nawożeniu azotowym- czy saletrę czy mocznik.Saletra ma 32% azotu w czystym skaładniku na 100kg a mocznik 46%.Co wybrać?Co lepsze będzie dla zbóż??Czy mocznik nie wymaga czasem zmieszania z glebą?
    • Przez rafal116
      witam chciałbym się zapytać który nawóz pod żyto do zasilenia wczesną wiosną będzie lepszy. Chciałbym go wysiać 150kg/h i do tego jakiś nawóz azotowy do uzupełnienia azotu.
    • Przez kubatedi
      Cześć  Forumowicze
      Mam jedno pytanko do was drodzy koledzy :-) Co sądzicie żeby dać na żyto ozime w marcu odmiana ( Dańkowskie diamnet ) 100kg polifoski 6+100kg salmagu to wymieszać a na drugą dawkę 150 kg saletrzaku  ? Oraz jeszcze jedno pytanko polećcie mi jakąś dobra mieszaninę środków na owo żyto a mianowicie chodzi mi o jakiś herbicyd do poprawy jesiennego zabiegu gdzie zastosowany był boxer  800 ec do tego jakiś  fungicyd  także antywylegacz i chciałbym  odrazu tam dodać nawozy dolistne Jakie środki polecacie do takiej mieszaniny żeby przyniosły super efekt Dzięki za każdą propozycje i trzymajcie się ciepło
      Narazicho
    • Przez livebird
      Orientuje się ktoś czy można mieszać Saletrzak 27 z saletrosanem 26?
    • Przez kubatedi
      Tak jak w tytule jaki nawóz bardziej polecacie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj