Polecane posty

read    22

Korn Kali jaką macie cenę za całe auto u mnie nadal drogo 1080zł netto z dostawą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

Czy ktoś kupował nawozy z firmy Belor? Oni ściągają ze wschodu, mają skład chyba w Hrubieszowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulczer    108

To teraz proszę usiąść wygodnie w fotelach. Wiadomości zwalają z nóg.

Najtańsze ceny w sezonie i na samym jego początku (na czerwiec 2019)

ceny netto worek na palecie, ilości całosamochodowe z transportem, dealer GA podaje takie ceny:

saletrzak standard 910 zł/t

saletrzak standard plus 920 zł/t

saletra puławy 1040 zł/t

mocznik puławy brak produkcja dopiero od września?

polifoska 6 1540 zł/t

polifoska 8 1580 zł/t

polidap 1860 zł/t

superfosfat wzbogacony  1410 zł/t

amofoska 4-16-18 1175 zł/t

Także na azocie delikatna obniżka reszta w tym mocznik i wieloskładniki taka sama cena jak w końcówce sezonu. Głosowałem na wiadomo jaką partię jestem rolnikiem ale w październiku poważnie się zastanowię na kogo oddać głos. Takich jaj z cenami nawozów jak żyję nie pamiętam.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

Może kolega wyżej ma kiepskiego dealera, nikt nie ma propozycji taniej azotoe na czerwiec, może w tym roku w lipcu będzie taniej albo przed samymi wyborami, to by nawet logiczne było.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktis    319

@up nie sądzę by rolnikom jeszcze przed wyborami robili jakieś duże prezenty. Dali 500+ to teraz muszą i na to i na siebie zarobić (ściągnać). Co nie zmienia faktu, że inni i tego nie dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Moim zdaniem czerwiec to za szybko a tani azot. W tamtym roku dopiero w lipcu było taniej przynajmniej w mojej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Przynajmniej nie u mnie. W czerwcu dokupowalem azot na soje to ceny były jeczcze stare dopiero od lipca były nowe cenniki tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52
Napisano (edytowany)

Saleta amonowa Kędzierzyn big bag przy 24 t zaproponowali mi po obnizkach po 1220zl netto niby najtaniej w sezonie narazie podziekowalem

 

Edytowano przez lambogrand
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Ja dziś zajechałem na skład bo mnie interesuje 2 auta RSM32 i 2 auta polifoski. Powiedziano mi, że nowy cennik po obniżkach mają mieć w poniedziałek 2 czerwca i że jak jestem zainteresowany to żeby się spieszyć z zakupem bo się spodziewają szybkich podwyżek. Będę dzwonił w poniedziałek i podam ceny.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2260

Profoska 4 1200, od jutra w górę. Chciałem 9 ale 700t zabrali na momencie, nawet na podlaskie tona nie wjechała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233

Propozycja na saletre 1000netto 

Też mówią że taniej nie będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

jaką macie cene na polifoske 6 w lubelskim?


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

heh, mi jakies 2-3 tygodnie temu ziarn pol oferował saletre na skład z gwarancją, ze nie zapłace za nia wiecej niz 850, a w innym wypadku moge oddać.

Wobec tego co obecnie piszecie żałuje ze na to nie przystałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Oferta na saletre w bagu to 1160 zł brutto, polifoska 6 1680 brutto. W środe mam zadzwonić na inny skład gdzie przeważnie biorę bo nie ma jeszcze cennika ale nawóz juz w magazynach jest. Nawet jest Saletrosan 30 który mnie zawsze interesował w nowej odsłonie czyli ciemna granula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81
Alio napisał:

Ja dziś zajechałem na skład bo mnie interesuje 2 auta RSM32 i 2 auta polifoski. Powiedziano mi, że nowy cennik po obniżkach mają mieć w poniedziałek 2 czerwca i że jak jestem zainteresowany to żeby się spieszyć z zakupem bo się spodziewają szybkich podwyżek. Będę dzwonił w poniedziałek i podam ceny.

znasz już cenę tego RSM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116
18 godzin temu, Bartek72511 napisał:

znasz już cenę tego RSM ?

A chyba jakaś ścieema z tymi obniżkami. Dzwoniłem zaraz w poniedziiałek i mi powiedziano, że w zasadzie żadnych wielkich obniżek nie ma. Proponowali mi Wschodni NPK po ok 1600 brutto i polifoskę 6 po 1630 brutto a na azot niby trzeba czekać jeszcze. Póki co jeszcze nic nie zamówiłem. W sumie chcemy wziąć z sąsiadem 2 auta polifoski i 2 auta rsm32 za gotówkę.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
read    22
Dnia 3.06.2019 o 14:54, nunu85 napisał:

heh, mi jakies 2-3 tygodnie temu ziarn pol oferował saletre na skład z gwarancją, ze nie zapłace za nia wiecej niz 850, a w innym wypadku moge oddać.

Wobec tego co obecnie piszecie żałuje ze na to nie przystałem.

Ja mam Anwil na składzie ale gwarancji nie miałem.

Litewska 34% była po 930 netto

teraz Can niby szybka decyzja 865 do wzięcia

ja czekam na niższe ceny ...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcinC360
      Jak w temacie,ja mam dylemat co zastosować w wiosennym nawożeniu azotowym- czy saletrę czy mocznik.Saletra ma 32% azotu w czystym skaładniku na 100kg a mocznik 46%.Co wybrać?Co lepsze będzie dla zbóż??Czy mocznik nie wymaga czasem zmieszania z glebą?
    • Przez rafal116
      witam chciałbym się zapytać który nawóz pod żyto do zasilenia wczesną wiosną będzie lepszy. Chciałbym go wysiać 150kg/h i do tego jakiś nawóz azotowy do uzupełnienia azotu.
    • Przez kubatedi
      Cześć  Forumowicze
      Mam jedno pytanko do was drodzy koledzy :-) Co sądzicie żeby dać na żyto ozime w marcu odmiana ( Dańkowskie diamnet ) 100kg polifoski 6+100kg salmagu to wymieszać a na drugą dawkę 150 kg saletrzaku  ? Oraz jeszcze jedno pytanko polećcie mi jakąś dobra mieszaninę środków na owo żyto a mianowicie chodzi mi o jakiś herbicyd do poprawy jesiennego zabiegu gdzie zastosowany był boxer  800 ec do tego jakiś  fungicyd  także antywylegacz i chciałbym  odrazu tam dodać nawozy dolistne Jakie środki polecacie do takiej mieszaniny żeby przyniosły super efekt Dzięki za każdą propozycje i trzymajcie się ciepło
      Narazicho
    • Przez livebird
      Orientuje się ktoś czy można mieszać Saletrzak 27 z saletrosanem 26?
    • Przez kubatedi
      Tak jak w tytule jaki nawóz bardziej polecacie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj