Polecane posty

leo10    0

Witam przy ilościach całosamochodowych saletra 1260 zł brutto tona , a mocznik police gruba granula 1630 zł brutto tona przy ilości 5 ton oferta z NAPENY Szamotuły co o tym sądzicie ?? Pani zaznaczyła że musi być przedpłata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 godzin temu, Adam86 napisał:

Wczoraj przywieziona saletra, kierowca mówił że w nocy ładowali pociąg a dopiero o 7 zaczęli auta a czekało ich 6. Moja mimo 220km od Puław była jeszcze ciepła przy rozładunku. Kierowca mówił że idzie prosto z produkcji bo nie mają nic na placu

Na eksport pchają i jak jest taki popyt to raczej na obniżki niema szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulczer    108
Dnia 6.01.2019 o 11:25, czareczek85 napisał:

Ja tam jestem w takiej sytuacji że mocznika  mam pod kukurydzę z tamtego roku. Sól potasowa część z zapasu mi zostało bo była suszaale tu cena niewielka różnica A tego najwięcej stosuje bo takie mam wyniki badań gleby. A z fosforu to mogę w tym roku zejść bo rok w rok średnio 200kg/ha fosforanu dawałem. Więc tylko saletre import kupię na zboża ozime bo sporo tańsza. I to najpilniejsze  A reszta to mi lotto. Sianokiszonki zapas na 1.5 roku to samo kiszonka z kukurydzy. Więc Ci co handlują nawozami aby nie obudzili się z ręką w nocniku. Tym bardziej że już wpłynął wniosek ws zakupów nawozów przez rolników bezpośrednio w firmach należących do skarbu państwa z pominięciem siatki złodziejskiej tj dealerskiej. 

Właśnie zajedziemy traktorami furmankami,wózkami na świnie do Tarnowa i Puław dwa razy do roku a wtedy jak bedzie duża kolejka to ci wszyscy urzędnicy zejdą wydawać nawóz i moment wszystko pójdzie tylko muszą wydłużyć załadunek na 24/h. Dealerzy pójdą z torbami.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TR_FCB    1
9 godzin temu, leo10 napisał:

Witam przy ilościach całosamochodowych saletra 1260 zł brutto tona , a mocznik police gruba granula 1630 zł brutto tona przy ilości 5 ton oferta z NAPENY Szamotuły co o tym sądzicie ?? Pani zaznaczyła że musi być przedpłata 

Odezwij sie do mnie na priv, jesli interesuja Cie ilości całosamochodowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marb80    8

Gaz na światowych giełdach staniał do poziomu z początku roku 2018 a ciekawe czy nawozy stanieją?

Polidap 2200 jak u innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aron    1

RSM 32 cena 1050 brutto centrum Łódzkiego, Agrolok 1073 brutto. Jakie ceny u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208

aron napisał:

RSM 32 cena 1050 brutto centrum Łódzkiego, Agrolok 1073 brutto. Jakie ceny u Was?

ilości cało samochodowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrju65    35
13 godzin temu, bizonlukaszZ056 napisał:

 

Jaka ilość?

4 ton worki

Edytowano przez Andrju65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrju65    35
49 minut temu, bizonlukaszZ056 napisał:

To mało trochę w mojej wiosce na składzie maja tanio ale transport 100 km to drogo wyniesie

Potrzeba mi jeszcze 2tony saletry i 1.5 tony saletrosanu też worek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrju65    35
3 minuty temu, bizonlukaszZ056 napisał:

A jakie ceny masz u siebie?

Nie sprawdzałem zawsze kupuje początek marca i w pole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 10.01.2019 o 15:43, aron napisał:

RSM 32 cena 1050 brutto centrum Łódzkiego, Agrolok 1073 brutto. Jakie ceny u Was?

U kogo taka cena na rsm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233

Byłem dziś w sklepie na małym zadupiu niedaleko Tomaszowa Lubelskiego pytam o cenę saletry 1490 polifoska8 1920 haha i jeszcze mówią ze bedzie drozej hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aron    1
15 minut temu, Ursus932 napisał:

U kogo taka cena na rsm?

Agroskład Ujazd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2344

king12 napisał:

Byłem dziś w sklepie na małym zadupiu niedaleko Tomaszowa Lubelskiego pytam o cenę saletry 1490 polifoska8 1920 haha i jeszcze mówią ze bedzie drozej hehe 

😱😱😱 złota saletra?


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, king12 napisał:

Byłem dziś w sklepie na małym zadupiu niedaleko Tomaszowa Lubelskiego pytam o cenę saletry 1490 polifoska8 1920 haha i jeszcze mówią ze bedzie drozej hehe 

O k.rwa 

 

2 godziny temu, aron napisał:

Agroskład Ujazd 

Dzięki . Też czasami handluje z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2130

Jak myślicie kupowac teraz czy czekać wiosny i jakis obnizek czy raczej nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcinC360
      Jak w temacie,ja mam dylemat co zastosować w wiosennym nawożeniu azotowym- czy saletrę czy mocznik.Saletra ma 32% azotu w czystym skaładniku na 100kg a mocznik 46%.Co wybrać?Co lepsze będzie dla zbóż??Czy mocznik nie wymaga czasem zmieszania z glebą?
    • Przez rafal116
      witam chciałbym się zapytać który nawóz pod żyto do zasilenia wczesną wiosną będzie lepszy. Chciałbym go wysiać 150kg/h i do tego jakiś nawóz azotowy do uzupełnienia azotu.
    • Przez kubatedi
      Cześć  Forumowicze
      Mam jedno pytanko do was drodzy koledzy :-) Co sądzicie żeby dać na żyto ozime w marcu odmiana ( Dańkowskie diamnet ) 100kg polifoski 6+100kg salmagu to wymieszać a na drugą dawkę 150 kg saletrzaku  ? Oraz jeszcze jedno pytanko polećcie mi jakąś dobra mieszaninę środków na owo żyto a mianowicie chodzi mi o jakiś herbicyd do poprawy jesiennego zabiegu gdzie zastosowany był boxer  800 ec do tego jakiś  fungicyd  także antywylegacz i chciałbym  odrazu tam dodać nawozy dolistne Jakie środki polecacie do takiej mieszaniny żeby przyniosły super efekt Dzięki za każdą propozycje i trzymajcie się ciepło
      Narazicho
    • Przez livebird
      Orientuje się ktoś czy można mieszać Saletrzak 27 z saletrosanem 26?
    • Przez kubatedi
      Tak jak w tytule jaki nawóz bardziej polecacie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj