Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marl    50

Ziemniak dotknąl mały kryzys. Na giełdach w Pińczowie i Skalbmierzu ( południe świętokrzyskiego ) można powiedzieć, ze zastój. Niby cena 14 zł/15 kg za zółtego ale słabe zejście i sporo pojechało do domu... 

Oddzwoniłem znajomych handlarzy, narazie kazali mi się wstrzymac ze sprzedaża. :/ Czyli marzenie 20 zł za worek trzeba narazie zapomnieć :/ Co ciekawe, nikt nie chce worków "szytych", bo hurtownie obawiają sie ze to lipny import i nie chca brać. Tylko wiązane ręcznie. U Was też tak sobie życzą kupujący? Raszlownice zamówiłem, i chyba w tym sezonie bedzie miała urlop jesli sytuacja sie nie poprawi :/ @mikad : u Ciebie jak to wygląda?

@Azor07 : skręciłes juz ta wiate z mielca?

Edytowano przez Marl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    332

Nie mogę się za to zabrać,muszę powycinać trochę sadu bo miejsca brak, pewnie najpierw rozbiorę przystawy przy stodole i na ich miejsce na supach postaywię trochę zmodyfikowane nowe .U mnie cena z domu 20-23zł małe ilości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z agroFakt.pl

mikad    383

@Marl U mnie nie ma tego syndromu, etykieta wszywana od dawna w worek przyzwyczaiła klientów, poza tym robię sporo dwu i pół kilówek więc raczej nie da rady tego wiązać.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafooo    8
Dnia 11.11.2019 o 10:15, Marl napisał:

Ziemniak dotknąl mały kryzys. Na giełdach w Pińczowie i Skalbmierzu ( południe świętokrzyskiego ) można powiedzieć, ze zastój. Niby cena 14 zł/15 kg za zółtego ale słabe zejście i sporo pojechało do domu... 

Oddzwoniłem znajomych handlarzy, narazie kazali mi się wstrzymac ze sprzedaża. :/ Czyli marzenie 20 zł za worek trzeba narazie zapomnieć :/ Co ciekawe, nikt nie chce worków "szytych", bo hurtownie obawiają sie ze to lipny import i nie chca brać. Tylko wiązane ręcznie. U Was też tak sobie życzą kupujący? Raszlownice zamówiłem, i chyba w tym sezonie bedzie miała urlop jesli sytuacja sie nie poprawi :/ @mikad : u Ciebie jak to wygląda?

@Azor07 : skręciłes juz ta wiate z mielca?

Jakiej firmy masz raszlownicę I ile dałeś jeśli nie tajemnica 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    50

@rafooo : wkróce w galerii, dostawa sie opóznia. Producent to Michalak ( mam blisko do ich wytwórni, bardziej sensowne było tam zamówić niż z firmy mieszczącej sie np: w Wielkopolsce). Koszt serwisu, nikt za darmo przez pół Polski nie pojedzie. Cena netto 36 tyś, brakuje w wyposarzeniu  tylko drukarki etykiet.

Edytowano przez Marl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1142

zna ktoś cenę na Wolbromiu? Jak z zejściem?

Z domu sprzedaję małe ilości po 18zł/15kg. Ale to tak po 200-300kg.

Mam dwie nowe odmiany anuschka i marabel, to ludzie się nachwalić nie mogą, ponoć takie smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    78
Dnia 13.11.2019 o 21:42, Marl napisał:

@rafooo : wkróce w galerii, dostawa sie opóznia. Producent to Michalak ( mam blisko do ich wytwórni, bardziej sensowne było tam zamówić niż z firmy mieszczącej sie np: w Wielkopolsce). Koszt serwisu, nikt za darmo przez pół Polski nie pojedzie. Cena netto 36 tyś, brakuje w wyposarzeniu  tylko drukarki etykiet.

Jaka głowica zaszywajaca? Domasz 40 netto +osłony+ krasówka+głowica dwunitkowa i robi się 69netto 

Co do ceny to u mnie zl netto przy ilości 30t/tygodniowo

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    383
3 godziny temu, przemol87 napisał:

Jaka głowica zaszywajaca? Domasz 40 netto +osłony+ krasówka+głowica dwunitkowa i robi się 69netto

Zapewne chodziło Ci o kwasówkę, jak nie robisz marchwi to nie ma sensu dopłacać do nierdzewki, robię mytego na zwykłej i nic się nie dzieje. Koszt samej głowicy dwunitkowej Fischbeina 20 netto, do amatorskiego pakowania czyli powiedzmy dwóch samochodów w tygodniu jedna nitka wystarczy. Domasz droższy bo pierwszy zaczął i uważa się za lepszego ale np ich sterownik to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    48
8 godzin temu, tobago napisał:

@Dontcry niektórzy mają trochę więcej jak worek 😎

Za sztuke worka a workow bylo 1000🤦‍♂️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafooo    8

Proszowice podobno 12zl oddają A rumun 10 oferuje. Ja raszlownicę kupiłem 32 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    56

Ja z domu sprzedaje po 15 zł, 400 woreczkow tygodniowo stałemu odbiorcy, już zapowiedział że wszystko ode mnie wybierze i żebym nie szukał innego zejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    50
Dnia 17.11.2019 o 14:34, przemol87 napisał:

Jaka głowica zaszywajaca? Domasz 40 netto +osłony+ krasówka+głowica dwunitkowa i robi się 69netto 

Co do ceny to u mnie zl netto przy ilości 30t/tygodniowo

Głowica jednonitkowa bo ma pakować 100-120 ton ziemniaka rocznie. Może kiedyś dojdzie cebula czy buraczki, ale narazie nie.  Szkoda kasy na wydajniejszą. Do dwunitkowej to już chyba trzeba wziąść wagę kanałową? ( @mikad : dobrze myśle o tej kanałowej wadze? ). Wagopakowaczka dwutaśmowa. 

Wiem, ze pewnie ktoś powie: " po co taki sprzęt, skoro tylko 100 ton rocznie. Odpowiem : nie chce cieżko pracować. Moja " ekonomiczna" linia produkcyjna w mojej galerii. Wkróce zamiast przyczepy bedzie kosz przyjęciowy, taki mały co wózkiem widłowym wrzucasz zawartość skrzyniopalety. 

Kolega ma Domasz, były problemy z formowaniem worków. Owszem serwis przyjezdzał i w końcu poprawił. Ja do dominowa mam prawie 400 km :/ a Michalak 18 km. wybór oczywisty :) 

@rafooo : jaki producent raszlownicy i kiedy ja kupiłeś? Zadowolony z jej pracy?

Edytowano przez Marl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafooo    8

Machines pióro kupowałem razem z koszem przyjeciowym jeszcze nie pakowalem tylko próba była robiona z Michalakiem ciężko się dogadać było i droższy sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    110
Dnia 17.11.2019 o 12:30, artur125 napisał:

zna ktoś cenę na Wolbromiu? Jak z zejściem?

Z domu sprzedaję małe ilości po 18zł/15kg. Ale to tak po 200-300kg.

Mam dwie nowe odmiany anuschka i marabel, to ludzie się nachwalić nie mogą, ponoć takie smaczne.

Spróbuj sobie Red Anny to zobaczysz co to smaczny ziemniak.

Po ile Bellaroza w Skalbmierzu i w Wolbromiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    13
15 godzin temu, KULAWA_KOZA napisał:

Spróbuj sobie Red Anny to zobaczysz co to smaczny ziemniak.

Po ile Bellaroza w Skalbmierzu i w Wolbromiu?

A to nie trzymasz jak zawsze do zimy 

Bo takie drogie mają być w zimie 😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    110

Panowie potrzebuje kupić Red Sonie.Nie wie ktoś o tym ziemniaku w małopolsce?

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pala92    31

Jak tam ceny ziemniakow? Taka tu cisze. Dla odbiorcy ok 800 workow na tydzien 14zl/worek tajfun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    56

Ja przy 400 workach na tydzien tez sprzedaje po 14zł stalemu odbiorcy. Woj świetokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    13

Dzisiaj  warszawa bronisze 20zł u łapy i niżej 

Za 15 złotych też kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez rudinho11
      Ceny żywca wieprzowego w 2019 roku zaczynamy od 3.2-4.0 oby ten Nowy Rok przyniósł lepsze ceny. Jak sądzicie drodzy rolnicy jak się zmieni cena trzody chlewnej? Czy może być jeszcze niższa niż dziś? Czy już mamy świński dołek? Czy może być jeszcze gorzej? A może w tym roku dojdziemy do 6zł za kilogram żywca? A jak wygląda sprawa cen pobujojowych?
      Kontynuacja tematu: 
       
       
    • Przez Konrad531
      Cytując klasyka: "Nowy rok - nowe możliwości". Zapraszam do wspólnej dyskusji
      Kontynuacja tematu:
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263850-ceny-mleka-2018/
    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez danielhaker
      Kontynuacja tematu: 
       
      Wczoraj tankowana w Siedlcach po 5,01. Na stacjach w pobliżu Warszawy 5,08 do 5,20
       
    • Przez danielhaker
      Jak wyglądają ceny nawozów sztucznych w sezonie 2019?
      Po ile dało się wam kupić następujące produkty?
      Ostatnio dostałem następującą ofertę na nawozy azotowe:
      Saletrosan 26 cena 920 netto / tona w workach BB
      Zaksan 32 - cena 880 netto / tona w workach BB
      Saletrzak - cena 939 netto / tona BigBag.
      Przchodząc do nawozów wieloskładnikowych (NPK) na razie pytałem tylko o polifoskę 6 - cena 1560 netto / tona.
      Kontynuujemy temat: 
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj