Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Strongman    3196
19 godzin temu, thor1984 napisał:

W warzywniaku znajoma mówiła, że wycofują się z Irgi a w to miejsce Catania. Szkoda bo ta Irga była dobra. 

Dobra to może do jedzenia ale nie do urodzaju,rodzi się prawie najgorzej ze wszystkich odmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156
Dnia 28.12.2019 o 09:49, darekspire90 napisał:

Jaki region kraju? Masz jeszcze jakieś odmiany?

Południe.Ziemniak rewelacja pod względem plenności i chorób, nie czernieje po ugotowaniu i nie gnije.Ma mase pozytywnych opini na internecie.Duzy plus za wysoki plon.Pod krzakiem od groma.Bardzo smaczny.

Dnia 27.12.2019 o 20:43, soltys48 napisał:

@Azor07jednym słowem, za***ista

krótko i na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

zależy jak długo będziesz gotował 🙃xDi ile soli władujesz xDi ile masła po odcedzeniu władujesz po utuczeniu ich 🙃

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol2121    73
2 godziny temu, KULAWA_KOZA napisał:

zależy jak długo będziesz gotował 🙃xDi ile soli władujesz xDi ile masła po odcedzeniu władujesz po utuczeniu ich 🙃

Rozumiem ale same z siebie po ugotowaniu ? i czy się nie rozpadują podczas gotowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol2121    73
22 minuty temu, KULAWA_KOZA napisał:

nie rozpadują, coś ale Satina , tylko smak inny bo satina słodka

Dzięki, zastanowię się bo zamówiłem już queen anne na rok 2020 ale może spróbuję jeszcze tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156
2 godziny temu, Karol2121 napisał:

Dzięki, zastanowię się bo zamówiłem już queen anne na rok 2020 ale może spróbuję jeszcze tego :)

Miałem na próbę qween anne, plon niski w smaku taka sobie.Taka podłużna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cover    8

A co slychac Panowie na giełdach ? Jak zjazdowa ? Był ktoś ? Po ile wam dają z miejsca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Rolnik276
      Czy stosowanie 3 oprysków naraz mogło spowodować uszkodzenie naci ziemniaczanej? Opryski stosowane razem: Amertil, Econom oraz Kristalon zielony. Ziemniaki trochę przyżółkły. Czy to zaszkodziło, i czy się odbudują? Prosze o szybką odpowiedź .
    • Przez dzikijohn
      Panowie co za "...." wymyślił te przepisy odnośnie badań ziemniaków na eksport?? Przecież inne kraje takich obostrzeń nie mają... Jak to zwalczyć?
    • Przez prizmo24
      Witam
      Tak jak w temacie, mam zamiar powiększyć areał ziemniaków, a co za tym idzie rozglądam się za kombajnem. Jedyne ograniczenie to ciągnik. Niestety w c330 nie ma hydrauliki i zostaje tylko zetor 7711. Problem w szerokości opon, które nie będą się mieściły pomiędzy rzadkami. Myślałem nad Bolkiem. Bardzo prosiłbym o poradę odnośnie wyboru kombajnu.
    • Przez memek26
      kupię kombajn do ziemniaków za rozsądną cenę Karlik na 0,70 Ha 
       
    • Przez mlekowy
      Witam wszystkich. Nie znalazłem tematu który opisywałby dokładnie ten problem dlatego zakładam nowy. I tu moje pytanie czy ktoś z Was zajmuje się bądź orientuje się jak wygląda przemysłowe obieranie ziemniaków (lub innych warzyw) i ich sprzedaż? Czy  jest zbyt na taki produkt? Czy będąc rolnikiem mogę założyć mini przetwórnie żeby móc to produkować i sprzedawać?  Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj