Polecane posty

PAN88    1759
2 godziny temu, Grandzik napisał:

14-15 zł to za ile kg? U nas 2 zł z kg

Za 15 kg 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156
4 godziny temu, rafooo napisał:

Proszowice podobno 10 /15 kg wszyscy sprzedaje na potęgę 

14-15zł/15kg nie siej propagandy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
25 minut temu, KULAWA_KOZA napisał:

14-15zł/15kg nie siej propagandy

A ty kulawa koza w majtkach latasz na tej miotle nad krakowem ?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pala92    69

W mojej okolicy skrobiowki duzo sadzimy ale nikt tego na worki nie robi. Towaru jadalnego jest tyle ze zaden handlarz by skrobiowki nie kupil. A w ogole widze ze wszysty maja cisnienie na sprzedarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario666    1112

Racyl gdzie w majtkach ? Bez majtek lepsze chłodzenie i zimną krew Jedynie w masce gazowej i goglach żeby przy smogu nie zadupic w szkieletora 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    204
Dnia 1.12.2019 o 22:56, pala92 napisał:

W mojej okolicy skrobiowki duzo sadzimy ale nikt tego na worki nie robi. Towaru jadalnego jest tyle ze zaden handlarz by skrobiowki nie kupil. A w ogole widze ze wszysty maja cisnienie na sprzedarz...

Nie opowiadaj głupoty.  Łomża  nie miala towaru do przerobu bo wszystko sortowalo zeby gruby odebrać.  Pod zsypami sama drobnica byla jak wozilem.

Edytowano przez malorolny121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafooo    8
Dnia 1.12.2019 o 21:58, KULAWA_KOZA napisał:

14-15zł/15kg nie siej propagandy

Tak to po ile kraków po 20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156
Dnia 1.12.2019 o 22:25, racyl napisał:

A ty kulawa koza w majtkach latasz na tej miotle nad krakowem ?😂

Nie , ale ożeniłem się koło Proszowic i na targu często bywam , stad nie lubie jak ktoś pierdoły opowiada!!! Zacznie słać jakiś pajac propagande a potem sie głupoty robią.

Dnia 2.12.2019 o 07:24, mario666 napisał:

Racyl gdzie w majtkach ? Bez majtek lepsze chłodzenie i zimną krew Jedynie w masce gazowej i goglach żeby przy smogu nie zadupic w szkieletora 

Ty Jaskiniowy uważaj byś ty zaraz nie miał za dużego chłodzenia 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
20 minut temu, KULAWA_KOZA napisał:

Nie , ale ożeniłem się koło Proszowic i na targu często bywam , stad nie lubie jak ktoś pierdoły opowiada!!! Zacznie słać jakiś pajac propagande a potem sie głupoty robią.

 

z chłopczykiem czy dziewczynką się ożeniłeś ?

tanio się sprzedajesz na tym targu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafooo    8
10 godzin temu, KULAWA_KOZA napisał:

Nie , ale ożeniłem się koło Proszowic i na targu często bywam , stad nie lubie jak ktoś pierdoły opowiada!!! Zacznie słać jakiś pajac propagande a potem sie głupoty robią.

Ty Jaskiniowy uważaj byś ty zaraz nie miał za dużego chłodzenia 🤣

Pajacem to jesteś Ty ,co mnie to obchodzi gdzie się ożeniles.2-3tygodnie temu placili po 12 zl i nie bylo komu sprzedac do domu przywozili ludzie. Kraków 15zl importu przyszły dwa tiry i sprzedają się momentalnie  . Gpoty to piszesz ty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Bronisze zawalone skrobiowym. Po 12 mozna kupic a i taniej. Pytasz o odmianę np Owacja - każdy ma. Tylko w garnku szajs. Koleś na lokalny rynek wpadł z towarem i za Irge sprzedawał po 20 gdzie wszyscy mieli po 25. Był tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443
4 godziny temu, rafooo napisał:

Pajacem to jesteś Ty ,co mnie to obchodzi gdzie się ożeniles.2-3tygodnie temu placili po 12 zl i nie bylo komu sprzedac do domu przywozili ludzie. Kraków 15zl importu przyszły dwa tiry i sprzedają się momentalnie  . Gpoty to piszesz ty 

A ten import to jaka jakość ziemniaka? w workach 15 kg? Pytam, bo nie jezdze na rybitwy więc zapytam Ciebie. Trzeba mieć rozeznanie w terenie. jeśli nie chcesz na forum, napisz mi o tym na pw. Dzięki :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafooo    8

Podobno nie porównywalne do naszych w smaku i wizualnie mówil mi znajomy kupiec bo kupował. Pochodzenie rzekomo Belgia. Miejmy nadzieję że stanie ten import . A jak Skalbmierz kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Stanie to chyba po nowym roku popyt na krajowego ziemniaka


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafooo    8

Dziwne że latem nie bylo importu jak były po 20-30 zł  A teraz dochodzą do 10 i zapchane   wszędzie ziemniakiem malo tego plony w naszym rejonie marnocina 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443
5 godzin temu, rafooo napisał:

Podobno nie porównywalne do naszych w smaku i wizualnie mówil mi znajomy kupiec bo kupował. Pochodzenie rzekomo Belgia. Miejmy nadzieję że stanie ten import . A jak Skalbmierz kolego

Dzięki za info. Czyli by wychodziło ze to ziemniak odmiany Bintje lub Fontane, bo takich tam najwiecej się sadzi.... One troche pod frytkowe podchodza ( bintje ). 

W skalbmierzu nie byłem ostatnio ( w piątek podjade i napisze na forum jaka była cena ) , w każdym razie w Pińczowie zółty ziemniak był po 12-13 zł/worek ( to juz cena ostateczna, bo wołali po 14 ale nikt nie chciał dać ). 

@KULAWA_KOZA : zadowolony z plonu odmiany Soraya?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156
Dnia 3.12.2019 o 21:00, racyl napisał:

z chłopczykiem czy dziewczynką się ożeniłeś ?

tanio się sprzedajesz na tym targu

z tobą 😗

ja na targu nie sprzedaje , bo szkoda mego czasu .

13 godzin temu, rafooo napisał:

Pajacem to jesteś Ty ,co mnie to obchodzi gdzie się ożeniles.2-3tygodnie temu placili po 12 zl i nie bylo komu sprzedac do domu przywozili ludzie. Kraków 15zl importu przyszły dwa tiry i sprzedają się momentalnie  . Gpoty to piszesz ty 

No teraz już 12 a wczesniej było 10 .

Zaraz podskoczysz do 14 i będzie już ok.😛

Oj gubisz się jak pchła w muchozolu 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafooo    8
10 godzin temu, KULAWA_KOZA napisał:

z tobą 😗

ja na targu nie sprzedaje , bo szkoda mego czasu .

No teraz już 12 a wczesniej było 10 .

Zaraz podskoczysz do 14 i będzie już ok.😛

Oj gubisz się jak pchła w muchozolu 🙃

Naucz się czytać ze zrozumieniem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

@rafooo : Skalbmierz : 14 zółty, 16 zł worek bellarosy. Mało kupujących, ale i ziemniaków też nie było. Marchew, pietruszka, cebula tego najwięcej... Zejscia praktycznie brak :/

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Rolnik276
      Czy stosowanie 3 oprysków naraz mogło spowodować uszkodzenie naci ziemniaczanej? Opryski stosowane razem: Amertil, Econom oraz Kristalon zielony. Ziemniaki trochę przyżółkły. Czy to zaszkodziło, i czy się odbudują? Prosze o szybką odpowiedź .
    • Przez dzikijohn
      Panowie co za "...." wymyślił te przepisy odnośnie badań ziemniaków na eksport?? Przecież inne kraje takich obostrzeń nie mają... Jak to zwalczyć?
    • Przez prizmo24
      Witam
      Tak jak w temacie, mam zamiar powiększyć areał ziemniaków, a co za tym idzie rozglądam się za kombajnem. Jedyne ograniczenie to ciągnik. Niestety w c330 nie ma hydrauliki i zostaje tylko zetor 7711. Problem w szerokości opon, które nie będą się mieściły pomiędzy rzadkami. Myślałem nad Bolkiem. Bardzo prosiłbym o poradę odnośnie wyboru kombajnu.
    • Przez memek26
      kupię kombajn do ziemniaków za rozsądną cenę Karlik na 0,70 Ha 
       
    • Przez mlekowy
      Witam wszystkich. Nie znalazłem tematu który opisywałby dokładnie ten problem dlatego zakładam nowy. I tu moje pytanie czy ktoś z Was zajmuje się bądź orientuje się jak wygląda przemysłowe obieranie ziemniaków (lub innych warzyw) i ich sprzedaż? Czy  jest zbyt na taki produkt? Czy będąc rolnikiem mogę założyć mini przetwórnie żeby móc to produkować i sprzedawać?  Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj