Polecane posty

860 ? sprzedam 2000t w tej cenie


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

na lokalnym skupie podwyżki 10-20pln na tonie lokalizacja BBI. nie ma komu sprzedać to pytam skąd podwyżki- bo zapotrzebowanie jest szczególnie na pszenżyto... to poczekam na ceny z przed spadków ..to nie realne  wiec mówie to skąd ta podwyżka bo zapotrzebowanie jest  a jeszcze przedtem może sąsiad ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro93    215
Dnia 19.03.2019 o 19:46, ws71 napisał:

Może tak po nikach kto na tym forum miał wiedzę na temat cen jakie będą w obecnym sezonie,moja okolica ok 15 sierpnia 800 netto ,plony na 30-40% poziomie średniej wieloletniej , prawie wszyscy ,,experci" na tym forum twierdzili że 900-1000 to minimum podpierając swe prognozy na rzeczywistych polonach w Europie i co mineło 7 miesięcy i te prognozy można sobie potłuc o kant d...y,na rynkach rolnych rzadzi kapitał spekulacyjny i to on określa ceny [obecna sytuacja na rynku],co do prognoz  to najbardziej trafna okazała się jak na razie prognoza izby paszowej  ze srednią cena ok 800zl,przecież Europa praktycznie jest rugowana ze światowych rynków przez pana Władimira

Wlasnie Ci experci mieli racje bo kto sprzedawal u nas w grudniu po 900 sprzedal. I co glupio?  Sledze te forum 9 lat i co nieco wiem o uzytkownikach.  Przykre jest to ze poziom tego forum zrobil sie zenujacy przez pieprzenie o jakichs stasiach i pustym gadaniu,  zero konkretow,   poziom rozmowy odstrasza osoby ktore faktycznie maja cos do powiedzenia zreszta im sie nie dziwie.  Rozmawiajcie i gaworzcie razem ze stasiem dalej powidzenia. 

Edytowano przez knoro93
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4053
1 godzinę temu, wiesiek63zmc napisał:

Damian nie szalej bo teraz ty bedziesz winien spadku cen ,sprzedawaj po 50 ton a nie masowe ilości .

On ma tyle co na samochodzie , silosów nie budują  tylko wielkie telefony mają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573
2 godziny temu, BENNY82 napisał:

na lokalnym skupie podwyżki 10-20pln na tonie lokalizacja BBI. nie ma komu sprzedać to pytam skąd podwyżki- bo zapotrzebowanie jest szczególnie na pszenżyto... to poczekam na ceny z przed spadków ..to nie realne  wiec mówie to skąd ta podwyżka bo zapotrzebowanie jest  a jeszcze przedtem może sąsiad ma ?

Który to skup podniósł cenę bo u mnie jeszcze 40t pszenicy leży i czeka na lepsze czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

@knoro93Ojciec mi mowi nie: badź baranem nie pedź za stadem.  Na forum za dużo jest hobbystow

Edytowano przez przemol87
  • Like 1

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4053

 U mnie do  04,04 2019  nie nadają deszczu a już jest susza ,  Kwiecień ma być suchy , kto ma zboże niech trzyma , będzie drożej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Też jestem tego zdania, tylko teraz wody może nie być, wedle przysłowia suchy kwiecień mokry maj będzie zboże ponad gaj. Ale jak nie będzie wody w kwietniu to trochę myślę, że cena podskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Dziwne jest to, że niemiecki portal gdzie wiadomo kogo tak na prawdę jest ta ukraińska pszenica sprzeciwia się temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wicherek napisał:

 U mnie do  04,04 2019  nie nadają deszczu a już jest susza ,  Kwiecień ma być suchy , kto ma zboże niech trzyma , będzie drożej !

Suchy kwiecień, mokry maj - będzie zboże niby gaj. 


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242
10 godzin temu, sznajdik napisał:

Który to skup podniósł cenę bo u mnie jeszcze 40t pszenicy leży i czeka na lepsze czasy

Parcewo. ostro szukają pszenżyta!! to i cena rośnie szybko podejrzewam że w poniedziałek będzie powyżej 700pln netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 godzin temu, knoro93 napisał:

Wlasnie Ci experci mieli racje bo kto sprzedawal u nas w grudniu po 900 sprzedal. I co glupio?  Sledze te forum 9 lat i co nieco wiem o uzytkownikach.  Przykre jest to ze poziom tego forum zrobil sie zenujacy przez pieprzenie o jakichs stasiach i pustym gadaniu,  zero konkretow,   poziom rozmowy odstrasza osoby ktore faktycznie maja cos do powiedzenia zreszta im sie nie dziwie.  Rozmawiajcie i gaworzcie razem ze stasiem dalej powidzenia. 

Kto ma coś do powiedzenia /? Ktoś kto podaje ceny z kosmosu 7 miesięcy od żniw cena praktycznie bez zmian nikt  faktury nie wstawił bo jej nie ma a ceny o których pisali to tylko  pobożne życzenia igłupot nie wypisuj cena nie wzrośnie bo popyt jest na stałym poziomie a zboża sporo bo ludzie trzymali

Czekam na te faktury za zboże paszowe po 900zł

11 godzin temu, Wicherek napisał:

 U mnie do  04,04 2019  nie nadają deszczu a już jest susza ,  Kwiecień ma być suchy , kto ma zboże niech trzyma , będzie drożej !

Ty w te prognozy bardziej jak w Boga wierzysz o by się sprawdziły bo zboże po żniwach będzie po 500

44 minuty temu, BENNY82 napisał:

Parcewo. ostro szukają pszenżyta!! to i cena rośnie szybko podejrzewam że w poniedziałek będzie powyżej 700pln netto.

No popatrz a miało być po 1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

1200 to masz chyba renty na głowę, nie rozumiesz że co rok cena stoi w miejscu praktycznie do kwietnia/maja i potem idzie w górę?  mam sms-y z 3 lat od pewnej firmy z ofertami kupna i co rok to samo - A żniwa tak jak pisałem były w lipcu i cena nie była rewelacja dopiero jak do wszystkich doszło że zboża nie ma to w 2 połowie  sierpnia był skok.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1824
16 godzin temu, Zdzinio napisał:

Dobrze napisałeś 860 kukurydzę?? To dawaj mi kupca mam około 260 ton. U mnie w okolicy 750 brutto

Nie kupuje ,tylko sprzedaje , kombinowaliśmy z rodziną ściągnąć ok 100 t zbóż paszowych i jak przychodziło co do czego to  ok 100zł/t wynosił koszt transportu przy ok 200km i dlatego są takie ceny w naszym rejonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, pawel885 napisał:

1200 to masz chyba renty na głowę, nie rozumiesz że co rok cena stoi w miejscu praktycznie do kwietnia/maja i potem idzie w górę?  mam sms-y z 3 lat od pewnej firmy z ofertami kupna i co rok to samo - A żniwa tak jak pisałem były w lipcu i cena nie była rewelacja dopiero jak do wszystkich doszło że zboża nie ma to w 2 połowie  sierpnia był skok.... 

Nie pisz już tych głupot bo nie wiem czy śmiać się czy płakać zacytuję Twój wpis z sierpnia  < Info od kierowcy pszenica na Niemcy po 1200 kupuja >🤔 goń tego kirowcę następnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Napisałem że słyszał że konsumpcję po tyle woził ktoś tam a nie że po tyle będzie u nas pszenica, tak jak ktoś pisał o słomie - u nas nie realna cena. Jak ruszyły żniwa to sam się śmiałeś że wszędzie poślad a teraz co? Nabrało masy w silosach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

ciekawe jaki układ ma Y....y z takim trollem  swoją drogą reklama na takich forach to krocie ostatni raz reaguje na zaczepki i prowokacje ślachty bez ziemi.... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumik    80

@BENNY82 proste kazdy wpis na forum (nawet durny) podbija statystyki strony a za tym ida pieniazki za reklame 

Za starej dobrej moderacji to ostrzezenia i bany sypaly sie jak trza a teraz to i z tym bida 


"na nogach gumofilce ale jestem kozakiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wenio    1

Post jest o cenach więc informuję. Cena za pszenicę 800 zł brutto, cena z dziś. Rejon lubelskie (miejscowość Deszkowice, powiat zamojski).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj