Polecane posty

Adam86    29
1 godzinę temu, wiesiek63zmc napisał:

jak piszesz o Zamościu to skąd to wziołeś jak ze stronki to żle odczytałeś jak ze słupka to tam są ceny br. i za jaką pszenicę 

Konsumpcja. A cenę dobrą podałem

Damianek20    62
32 minuty temu, wiesiek63zmc napisał:

nie jechałem ostatnio obok Agri

Tam dłuższy czas nie było wystawionej ceny na słupku i nie wiem czy coś się zmieniło.

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomek90    460

Coś tam idzie w górę, jeszcze z 2 msc i trzeba wypychać. 

gomez181    65
RU68 napisał:

chociaż nie uprawiam ale otrzymuję cenniki co dziennie

Grodzisk Wlkp-  725 XI Kluczbork- 700 I Stradunia-700I Ujazd górny 700I paszowa z gosp 650

to netto brutto czy litry

damin1    24

Kurde a u mnie w okolicy to najlepsze ceny to od 630 do 670 bruttoza pszenice. Jęczmień 640 paszowka i 20 zł drożej bodajże konsumpcja.. 

seat    2
6 godzin temu, Agrest napisał:

Czyli to potwierdza moja dwa lata współpracy.  Ostatnim razem wypłata była po poinformowaniu ze zostanie wysłane przedsądowe wezwanie do zapłaty. 

Ja sprzedałem im w styczniu pszenice, czekałem 3,5 miesiąca za kasą i dwa razy w tygodniu musiałem dzwonić, sprzedawałem do nich kilka lat pszenice i co rok coraz gorszy był problem z płatnością. Teraz wolę sprzedać 10 zł taniej i mieć pieniądze za 14 dni i nie denerwować się i nie prosić o swoje pieniądze.

• Thanks 1

RU68    213
1 godzinę temu, gomez181 napisał:

to netto brutto czy litry

netto

RU68    213
2 minuty temu, Lukaszwd napisał:

Cedrob kluczbork ma podobno po 650 netto. Dzis kolega mowil. 

młyn konsumpcyjna  dostaję oferty codziennie i nie sprawdzam bo jak pisałem nie uprawiam pszenicy

pawel885    1223
1 godzinę temu, robercikj100 napisał:

Jak zwykle wtedy gdy pizgawa najgorsza będzie to cena będzie najlepsza .

Dziwisz się? Skupy wożą na bieżąco do producentów pasz i jak rolnikom nie chce się z towarem gnać bo pizga a zapasy ze żniw już wywiezione to muszą jakoś zachęcić 

melon10641    342

Mi nie przeszkadza aby śniegiem nie zawiało to można wozić przy dobrej cenie ;) 

Lukaszwd    17
10 godzin temu, RU68 napisał:

młyn konsumpcyjna  dostaję oferty codziennie i nie sprawdzam bo jak pisałem nie uprawiam pszenicy

To pewnie pzz ,ale zeby tam byl az tyle wiecej to nie podobne do nich :)

galan99    775

Pszenica staniała Udrycze była po 620 a jest teraz 600 brutto .

melon10641    342

No to miło, że coś się rusza. 635 netto to 680 brutto, może w grudniu już będzie 7  z przodu :)

Taurus83    357

U mnie konsumpcja 650 także ryczałtowcy już prawie mają te 7 z przodu 

wiesiek63zmc    831

no to nie żle  tylko jaka konsumpcja bo tu jest kant  gdy parametry są wywindowane pod niebo 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez mieczownik
      Cześć Na samym początku proszę bardzo Was bez głupich komentarzy 😘 Czy ktos z Was stosował nawóz Prosam FAC z firmy Procam 🙄😏 Jesli tak piszcie w kom 🙄 Czy ktos z obecnych dawal na zboza nawoz w plynie taki jak ;😉😉😉 ENERGY MIX 1 dawka MI ZBOŻE 2 dawka Prosze o pomoc tych ktorzy to stosowali ,ponieważ chciałbym to zastosować i porozmawiać z tymi którzy to stosują
    • Przez jarofj
      Witam, Ile kosztuje sadzenie ziemniaków sadzarka 4-rzędową o rozstawie 75cm wraz z zaprawiarką.?
    • Przez Szary12
      Witam mam problem z pszenicą.
      2 Marca dostała 1 Dawke RSM 32% ok 150l ze względu na mocno rozkrzewioną, ale teraz placami robi sie blada według mnie przez ciepłe dni a nocami dochodzi do 2,3 stopni ktoś też ma taki problem ? 

• Przez abc1922
      Panwie po ile liczycie sobie oplacalnosc kupna obornika. Znaczy za ile kupujecie bądź sprzedajecie gnoj. Nie chodzi mi o zamianę za słome.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj