Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Damianek20    2020
32 minuty temu, wiesiek63zmc napisał:

 nie jechałem ostatnio obok Agri

Tam dłuższy czas nie było wystawionej ceny na słupku i nie wiem czy coś się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

Jak zwykle wtedy gdy pizgawa najgorsza będzie to cena będzie najlepsza .

  • Like 1

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197
RU68 napisał:

chociaż nie uprawiam ale otrzymuję cenniki co dziennie

Grodzisk Wlkp-  725 XI Kluczbork- 700 I Stradunia-700I Ujazd górny 700I paszowa z gosp 650

to netto brutto czy litry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damin1    152

Kurde a u mnie w okolicy to najlepsze ceny to od 630 do 670 bruttoza pszenice. Jęczmień 640 paszowka i 20 zł drożej bodajże konsumpcja.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seat    2
6 godzin temu, Agrest napisał:

Czyli to potwierdza moja dwa lata współpracy.  Ostatnim razem wypłata była po poinformowaniu ze zostanie wysłane przedsądowe wezwanie do zapłaty. 

Ja sprzedałem im w styczniu pszenice, czekałem 3,5 miesiąca za kasą i dwa razy w tygodniu musiałem dzwonić, sprzedawałem do nich kilka lat pszenice i co rok coraz gorszy był problem z płatnością. Teraz wolę sprzedać 10 zł taniej i mieć pieniądze za 14 dni i nie denerwować się i nie prosić o swoje pieniądze.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
1 godzinę temu, gomez181 napisał:

to netto brutto czy litry

netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
2 minuty temu, Lukaszwd napisał:

Cedrob kluczbork ma podobno po 650 netto. Dzis kolega mowil. 

młyn konsumpcyjna  dostaję oferty codziennie i nie sprawdzam bo jak pisałem nie uprawiam pszenicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
1 godzinę temu, robercikj100 napisał:

Jak zwykle wtedy gdy pizgawa najgorsza będzie to cena będzie najlepsza .

Dziwisz się? Skupy wożą na bieżąco do producentów pasz i jak rolnikom nie chce się z towarem gnać bo pizga a zapasy ze żniw już wywiezione to muszą jakoś zachęcić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszwd    20
10 godzin temu, RU68 napisał:

młyn konsumpcyjna  dostaję oferty codziennie i nie sprawdzam bo jak pisałem nie uprawiam pszenicy

To pewnie pzz ,ale zeby tam byl az tyle wiecej to nie podobne do nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

No to miło, że coś się rusza. 635 netto to 680 brutto, może w grudniu już będzie 7  z przodu :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2020
10 godzin temu, galan99 napisał:

Pszenica staniała Udrycze była po 620 a jest teraz 600 brutto .

Bo czyta właściciel że każdy czeka na podwyżkę więc trzeba zachęcić chłopków i obniżyć cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9201

Widzę, że na drogach zaczął się ruch z ziarnem, masę aut jedzie załadowanych, może coś jest na rzeczy, tylko skupy czekają z podwyżkami, żeby jak najdłużej doić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj