Polecane posty

ws71    1827

Wszyscy tyle płacą tylko drobny szczegół max 80km od portu,ode mnie już 50zł/t[180km]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7577
Przed chwilą, ws71 napisał:

Wszyscy tyle płacą tylko drobny szczegół max 80km od portu,ode mnie już 50zł/t[180km]

To wam tylko pogratulować takich cen bo od nas do portu to 700 km w jedną stronę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392
32 minuty temu, galan99 napisał:

To wam tylko pogratulować takich cen bo od nas do portu to 700 km w jedną stronę .

Ale na Ukrainę blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
galan99 napisał:

Przed chwilą, ws71 napisał:

Wszyscy tyle płacą tylko drobny szczegół max 80km od portu,ode mnie już 50zł/t[180km]

To wam tylko pogratulować takich cen bo od nas do portu to 700 km w jedną stronę .

to gdzie Ty zboże siejesz? na Kasprowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7577
1 godzinę temu, ZELKOW napisał:

to gdzie Ty zboże siejesz? na Kasprowym ?

Zamość  a do Gdańska daleko do portów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Lubella ciągnie koleją z UA. Żółkiewka było 680 brutto po żniwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezar81    66
15 minut temu, ansu napisał:

Lubella ciągnie koleją z UA. Żółkiewka było 680 brutto po żniwach.

Lub tiry z Węgier a to pamiątkowe zdjęcie 

IMG_20190826_082439.jpg

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3464
2 godziny temu, ansu napisał:

Lubella ciągnie koleją z UA. Żółkiewka było 680 brutto po żniwach.

Ciągnie koleją ??? Nawet nie wiedziałem że do Lublina dociągneli szeroki tor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345
5 godzin temu, Marcin34 napisał:

Co to

Chyba orzeszki ziemne.

4 godziny temu, marks50 napisał:

Ciągnie koleją ??? Nawet nie wiedziałem że do Lublina dociągneli szeroki tor :)

Kiedys w top agrar byl artykul ze jest nitka szerokich torow z ukrainy gdzies w okolice kielc , i tam jakis izraelski biznesmen wybudował magazyny zbozowe nastawione na import zboza koleją z ukrainy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827
5 godzin temu, marks50 napisał:

Ciągnie koleją ??? Nawet nie wiedziałem że do Lublina dociągneli szeroki tor :)

Do Lublina nie ale do Chełmna  już jest  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392
1 godzinę temu, Jurek87 napisał:

Chyba orzeszki ziemne.

Kiedys w top agrar byl artykul ze jest nitka szerokich torow z ukrainy gdzies w okolice kielc , i tam jakis izraelski biznesmen wybudował magazyny zbozowe nastawione na import zboza koleją z ukrainy.

Konkretnie Złote ziarno

 

Spezedawałem w Lubelli i rozładowywali z wagonów jakieś szare ziarno. Myślałem, że to żyto. Paracownik, że to wysokobiałkowa pszenica z ukrainy.

Edytowano przez ansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    968

Co wy się wogóle dziwicie ? że  pszenica tania a koszty wysokie? W Polsce nie pomoże żadne 500plus tylko gospodarz który posprząta z zagrody "obcych"  Kilka lat było dobrze co nie ? a teraz podkręcają nam śrubę i drenują kieszenie, a rząd nic nie zrobi, lewica wszystko wyprzedaa w obce ręce. Dlaczego ludzie jadą za chlebem na zachód ? Dopóki nie wstaniemy z kolan będziemy kolonią do ciągniecia kasy. Nie mamy nic polskiego .  Ale taki naród stoi obojętnie , pozostaje czekać tylko na rozbiór Polski chociaż nie ma co rozbierać niech murzyny dalej robią na zachód . Może jestem pesymistą... Pszenica dla mnie możę być i po 100zł tylko żeby można było się utrzymać i rozwijać z produkcji, a nie wegetować na kredycie...

  • Like 4

"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Jak to zrobić jak pajace jeżdzą albo już są w Brukseli i żebrają aby uwalić dopłaty czy inne dotacje bo chcą ukarać rząd ale rząd się wyżywi jak mawiał nie zapomniany rzecznik za PRL tylko ludzie dostaną po tyłku 

610 pasza br i można się na rozwijać

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233

Firma S.a.K.o.kumpel sprzedawał kilka dni temu 640 LZA

pszenica

 

Edytowano przez king12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3464
Dnia 25.10.2019 o 20:34, ws71 napisał:

Do Lublina nie ale do Chełmna  już jest  😉

A ty swoje :) jak nie ukraińskie tablice to teraz bocznica w Chełmie , naoglądasz się map z googlle i pleciesz trzy po trzy , o tusz drogi trollu bocznica w Chełmie jest wyłącznie paliwowa a jedyny produkt spożywczy jaki tam wjeżdża to kanapki pana maszynisty , szukaj dalej form przemytu zboża z Ukrainy bo coraz nowsze wersje wciskasz . Ja wiem że dla niektórych nawet Big Bag wydaje się tak wielkie że wieszczą przemyt w nich a sam Stanisław tylko preferuje taki środek transportu czyli passat i przyczepka z BigBag  . Lubela szuka pszenicy na makarony tak zwanej twardej , w Polsce jest jej bardzo mało  uprawianej więc ściąg a z południowych regionów Europy gdzie jest bardziej popularna  w uprawie .  Tak więc szukaj dalej :) może ktoś ci uwierzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233

Kolega pracuje w tej bazie paliwowej koło Chełma jako celnik, popytam, co tam jeszcze wjeżdża. A baza przeładunkowa jest w Małaszewiczach. Poza tym są jeszcze przekładnie wagonów na normalnotorowe

A tak to wygląda

https://youtu.be/ZisYkBgzN2U

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7577

Via Carpatia to kluczowy transeuropejski korytarz transportowy, który może stać się nowym połączeniem Europy północnej i południowej, integrującym systemy transportowe Litwy, Polski, Słowacji, Węgier, Rumunii, Bułgarii i Grecji, a w przyszłości także Turcji i Ukrainy.

 

http://infobus.pl/korytarz-wschodni-via-carpatia-via-baltica_more_88801.html

Piękna trasa .
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj