Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mickas092    500
Dnia 11.08.2019 o 21:50, ZELKOW napisał:

niewiele się pomyliłeś nie całe 17t

Na czubatej  pronarce T653/2 miałem 4,8t owsa a przyczepa 8,3m3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, AleksanderX napisał:

ma byc po 550 za miesiac

Ale za co? Bo nie sprecyzowałeś


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7580

Mamy sierpień dopiero i cena pszenicy młyn po 65 netto - to już wszystko jasne to skup płaci 58 netto , u nas bo zarobić też musi .

Zeszłym roku ceny pszenicy były wyrze i zbiory nisze teraz zbiory dużo większe jak będzie ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7580

Jakoś to na ceny się nie przekłada , u nas suszy brak spadło w ostatnich dniach do 100 ml i suszy aż tak nie było Zamojskie .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

U Was to niedługo trzeba będzie dopłacać żeby pszenicę zabrali.... Po ile ziemia chodzi w Twoim rejonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7580

To zależy od klasy ziemi i położenia terenu klasa ziemi to przeważnie 3 a od 20 tyś to takie nie równe do tych lepszych to 35 tyś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7580
45 minut temu, mano napisał:

Te same okolice a ceny zaczynają się od 45 wzwyż.

Jak równo . 1 ha w kawałku to tak będzie kosztować , ale 0,60 ary tak kosztować nie będzie tylko jak podałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    257

kolega kupuje pole o powierzchni 0.6 ha przy swojej działce to płaci 49 za ha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218
1 godzinę temu, ansu napisał:

Podobno Glencore Trawniki 680netto??

Kiedyś miałem wgląd do ich cenników ale zmienili stronę i już mi nie chce to działać. Pytanie czy przyjmują? Nie wiesz jak Werbkowice? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Kiedyś też miałem cennik logując na numer telefonu. Nie mam gospodarstwa zgłoszonego do sanepidu (Świdnik to przesrane) bez tego nie kupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwanek7    6
Dnia 11.08.2019 o 22:14, Zapracowany napisał:

A gdzie To jest?

To jest granica Małopolski i Świętokrzyskiego czyli Miechów - Jędrzejów. Znaczy północ Małopolski 🙂 źle to określiłem 

17 godzin temu, BENNY82 napisał:

To jest południe centrum 

 

Centrum południa to Kraków 🙂 tam tylko młyny. Ogólnie to północ Małopolski na granicy z Świętokrzyskim 🙂 tak będzie łatwiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28
1 godzinę temu, mano napisał:

kolega kupuje pole o powierzchni 0.6 ha przy swojej działce to płaci 49 za ha 

To jedynie pod warzywa bo ze zboża to głupota za tyle kupić

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    257
54 minuty temu, gucik131 napisał:

To jedynie pod warzywa bo ze zboża to głupota za tyle kupić

Jego cyrk jego małpy. Warzyw nie ma.

Co do ceny w Glenport Werbkowice 660-630 netto rzepak 1520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7580

Koło Wojsławic cena pszenicy jak Werbkowicach .

Powiadali Agro biznesie ze pszenica za Oceanem tanieje jak to się przełoży na nas rynek ?. 

Jak kontrakty na Październik nie są tak wysokie tylko 660 pszenica teraz zapewne już wielu nie będzie trzymać do czerwca pszenicy i sprzedać taniej . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25612

Masz profity z bidulenia i informowania o obniżkach? Ciągle bidulisz i narzekasz że najwyższe plony przy najniższych cenach. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
4 godziny temu, galan99 napisał:

Jak równo . 1 ha w kawałku to tak będzie kosztować , ale 0,60 ary tak kosztować nie będzie tylko jak podałem .

U nas bambry nie chcą nawet patrzeć na takie pola, znajomy przychorował i ogłosił 10 ha w dzierżawę, przez tel dogadali się do czynszu, przyjechał bamber, zobaczył że w 3 kawałkach i podziękował . Także złote czasy dla kilkuhektarowców co myśleli że ziemia będzie szła nieskończenie w górę już się kończą , chyba że pół wsi na raz się ogłosi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ba, bo lepiej powinien fantazjować że będzie 1000 zł w maju jak co po niektórzy


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277
1 godzinę temu, damianzetor9540 napisał:

Tyle płacisz z Twoim odbiorem na terenie łódzkiego?

tak cena z moim odbiorem w woj łódzkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj