Polecane posty

GRZES1545    8956
19 minut temu, damianzbr napisał:

To kurnik jakiś? Czy handlarz który ma swoje silosy i skup?

Rolnik otworzył dodatkową działalność z synem i kupuję czyli handlarz.

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1483
33 minuty temu, galan99 napisał:

k**wa co się robi chcą wydoić do cna to czekamy na 400 zł a może i 300 się znajdą tacy .

przecież to jest nic przy tym co rok temu zrobił vipasz na Podkarpaciu z qq mokrą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co wipasz zrobił? 


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    176

 

1 godzinę temu, Wicherek napisał:
2 godziny temu, 79damian napisał:

Południe mazowieckiego: - jęczmień jary - 500 zł/tona + Vat, - pszenica ozima - 500 zł/tona brutto 😔😔😔

Tam gdzie rządzi PSL (Struzik )

Struzik jest z ok Plocka, wiec polnoc mazowieckiego, nie poludnie.

Na poludniu mazowickiego 80% Pis'u.

Jasionka 600 brutto za pszenice

Edytowano przez ahten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    947

zanosiło się ze na wschodzie będą najniższe ceny a tu proszę centralna polska jeszcze mniej    pszenica  MIRCZE  600 do 650 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

ciekaw jestem czy ktos przeda po 500 lub 600  jutro wystawie tablicę  kupie pszenicę po 500 interes w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    947

 będą tacy że i niżej 500 oddadzą a są tacy że po 700 będą trzymać czas  wyborów   bezkrólewie nikt się niczym nie interesuje w rządzie przekszykują się kto da więcej żeby zyskać wyborców a skupy testują ile to jeszcze uj***ć  żeby więcej zarobić 

ot takie tanie państwo

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

Dzis wpadlem w pszenzyto. Wilgotnosc 12.8- 13.5. Sypnelo 6.2t z hektara a wygladalo ze troche lepiej posypie. Ale jak na taka szusze zle nie jest. Centealne mazowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2209    161

to nie sprzedawaj w żniwa zboże jak jest tanie.Wystarczy przetrzymać do zimy i cena zapewne wzrośnie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565
21 minut temu, Zbyszek3939 napisał:

zanosiło się ze na wschodzie będą najniższe ceny a tu proszę centralna polska jeszcze mniej    pszenica  MIRCZE  600 do 650 brutto

U Fabrowskiego?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159
15 godzin temu, GRZES1545 napisał:

@szaman1 I właśnie tacy powinni liczyć zyski bo to nieliczni  jeszcze nie trują tak mocno społeczeństwa pier**loną wszechobecną chemią jak niektórzy . A na Ukrainie jak możesz mieć pewność co do nas trafia jak nie ma nad tym żadnej kontroli, używają środków które już dawno w Polsce były wycofane. Druga sprawa bardzo dużo ziemi lub gospodarstw jest już w rękach Niemca tylko Ukrainec parobkuje.

Raz wycofują za chwilę znowu są w obrocie. Kto ma liczyć zyski ten co pracuje czy ten co zbiera po 2 t żytka na gorzałę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf3635    72
2 godziny temu, Bugii napisał:

Dzis wpadlem w pszenzyto. Wilgotnosc 12.8- 13.5. Sypnelo 6.2t z hektara a wygladalo ze troche lepiej posypie. Ale jak na taka szusze zle nie jest. Centealne mazowsze.

Też dziś wjechałem w najsłabsze kawałki pszenżyta. Nawożenie na 6 ton ,wilgotność średnio 13.2 a plon 4 do 5,5 ton  - łódzkie. Masakra z tymi cenami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2020

Ogólnie zboża drobne są, mało gdzie ziarno będzie grube. Ale patrząc na ubywający sprzęt w miaczynie, to i przy tych cenach stać ludzi na zakup takich maszyn. Wniosek tragedii jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

Przeciesz Tam nie kupują tacy co mają po 15 czy 20 ha tylko ci co mają minimum 10 razy więcej. A u takich jak mają już swoją ziemię spłacona albo kupili jak ha był po 5 czy 10 tys. bidy nie ma i nie będzie 

Edytowano przez robercikj100

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Skup z którym handluje bierze towar na przetrzymanie za free , na wuj biny kupować.... Kiedy chcę jadę, fakturuję po cenie dnia i po robocie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dogadaj transport za free do portu to już w ogóle będziesz zwycięzcą


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz cena pójdzie w dół, bo każdy będzie sprzedawał zboże na zanętę

tylko czekam na nazwę produktu może "Januszowe" :D


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

8000 tona razy 8 ton z hektara i mamy 64tysiaki , wystarczy 16ha żeby zostać milionerem xD lecę do urzędu patentowego 

Edytowano przez pawel885
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Dzisiaj tato zawiozl jęczmień ozimy do good Valley koczala po 600 netto. Lekki jak owies. Wydajność 4.5 tony z hektara. Nakłady na 7. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
54 minuty temu, DamianRolnikSkup napisał:

teraz cena pójdzie w dół, bo każdy będzie sprzedawał zboże na zanętę

tylko czekam na nazwę produktu może "Januszowe" :D

To z tego co czytałem o ilościach jakimi handlujesz  to zabraknie ryb w Europie

gdybyś chciał na kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj