Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ansu    392

U nas szenica już jest 650-680zł/t netto. Ale nikt nie sprzedaje nie kupuje tylko ceny zmieniają

Edytowano przez ansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

W PIAST paszę duża dostawa z ukrainy i cennik ostro w dół


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukeClaas    424
Dnia 11.06.2019 o 13:43, jajonasz napisał:

Sprzedawał ktoś u samborskiego na pawłowie koło Bychawy? Robi się problem z zapłatą za zboże 😨

Trochę cwaniak z gościa. Z rana cena XXX po dotarciu na miejsce 30 zł taniej na tonie. 16t wróciło z powrotem do stodoły.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583
3 minuty temu, LukeClaas napisał:

Trochę cwaniak z gościa. Z rana cena XXX po dotarciu na miejsce 30 zł taniej na tonie. 16t wróciło z powrotem do stodoły.

To samo będzie w żniwa od sierpnia do końca Werzesśnia  cena góra , duł przynajmniej w moich stronach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
2 godziny temu, Bartek933 napisał:

W PIAST paszę duża dostawa z ukrainy i cennik ostro w dół

U mnie Piast w ogóle nie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
1 godzinę temu, LukeClaas napisał:

Trochę cwaniak z gościa. Z rana cena XXX po dotarciu na miejsce 30 zł taniej na tonie. 16t wróciło z powrotem do stodoły.

Brawo za postawę, prawidłowo. Pojechałem kiedyś z próbą na skup ładnie pięknie a potem 3 ciężarówki zajechały i bida - cena 30zł niżej - wuj ci w kakao powiedziałem i zawiozłem do starego odbiorcy niby 20zł niżej ale pewne

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3523
3 godziny temu, soltys48 napisał:

U mnie Piast w ogóle nie bierze

Tak zasypany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25618

Czekają na poślad AD. 2019

Zajechalem dziś do pszenżyta,  słoma zasycha, flagowy zwinięty w rulon. Kłosy wiązały po 6 ziaren w pięterku, 2 już zredukowane, a to co zostało to wata po sciśnięciu.  Niby w maju coś opadów było a względem zeszłego roku zapowiada się gorzej. Kłosy krótsze niż w ubiegłym roku. Rok temu były jakieś zasoby po zimie, w tym susza od lutego 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4060
2 godziny temu, galan99 napisał:

To samo będzie w żniwa od sierpnia do końca Werzesśnia  cena góra , duł przynajmniej w moich stronach .

Syp do stodoły i czekaj !

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, LukeClaas napisał:

Trochę cwaniak z gościa. Z rana cena XXX po dotarciu na miejsce 30 zł taniej na tonie. 16t wróciło z powrotem do stodoły.

Za te pieniądze to bym 16 ton nie ładował nawet no ale napiszesz że MTZ 5 litró tylko spalił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukeClaas    424

j**nięty jesteś? To albo mamy wystawioną cenę dnia albo cenę jak widzi mi się z danej godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Tak to jest już z nie którymi handlarzami cennik w głowie ma i machloje odpierdala. Ja nie woże jeżeli cennik aktualny nie wisi na ścianie.  A ceny już na żniwa o ile takie się utrzymają to spoko - jeżeli nie to trzwba będzie kontakty ze Srasiem poprawić bo kontrahent jakich mało i wypłacalny chyba bo swinie w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

Trzeba zauważyć duże podmioty skupowe maja wywieszone cennik  skupu pszenicy a mniejsze podmioty ustalają rano jak wstaną i zobaczą że stoi dużo do sprzedania leci w dół i nie ma do sprzedania cennik w górę by zachęcić do sprzedaży na początek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
1 godzinę temu, BENNY82 napisał:

jeżeli nie to trzwba będzie kontakty ze Srasiem poprawić bo kontrahent jakich mało i wypłacalny chyba bo swinie w cenie.

Stasio kontrakty oferuje po 510 brutto bo ma być w żniwa po 500 a że nie jest ch..em i zna realia życia chłopa to daje 510.  Co do cen w żniwa to kto zrobi wczesny atak to wygrywa, potem cena leci 10zł dziennie w dół 

Edytowano przez pawel885
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweł w swojej flustracji obecną sytuacja, nawet wkłada słowa ludziom w usta, których nie powiedzieli.

Jak nie masz nic do powiedzenia, to najlepiej Paweł idź patrzeć czy deszcz nie pada, albo szykuj magazyn tak jak Wicherek mówi 

  • Like 1

Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
Dnia 7.06.2019 o 16:42, staszek131415 napisał:

Polski gigant który skupuje zboża od Polskich rolników na dzień dzisiejszy proponuje cenę na żniwa kontrakt za:

Pszenice - 580 netto

Pszenżyto -530 netto

Jęczmień- 530 netto

Przy czym informuje że zbiory w Polsce będą na wysokim poziomie (mimo suszy,powodzi,deszczów nawalnych) i spodziewa się spadku cen na żniwa do sumy pszenica; 500 netto oraz pszenżyto i jęczmień 460 netto..

Coś jeszcze chcesz wiedzieć? Jaką fRustracją? Zboże dawno sprzedane, nowe rośnie ładnie ... A cena będzie w okolicach 700zł nie bój żaby. Kombinuj kombinuj nim twe skupy przeminą 

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale ja tylko zacytowałem wypowiedz przedstawiciela dużej firmy której nazwy tu nie podam byście im skupów koljkami nie zblokowali jak ruszycie ze sprzedażą dziś ładnie dolało i zboż analewają aż miło patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś po 700 za pszenicę ciężko wyrwać, gdzie zboże jest na magazych 

A Ty chcesz mi powiedzieć, że po 700 w żniwa dostaniesz, skupy są w d*pie z obecnym stanem magazynowym drogo kupionym,

Nitk nie będzie oddawał pieniędzy, żeby drogo kupić tylko będzie usrednial sobie cenę tego co ma obecnie na stanie

  • Like 1

Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

A u nas kukurydze już się wiją... Przedstawiciela hehehehe do mnie jak dzwoni przedstawiciel np operatora komórkowego to grzecznie dziękuje bo zawsze wciśnie kit a w salonie dostaniesz taniej i więcej tak samo skup - pieprzy tak aby kontrakty podpisywać

1 godzinę temu, DamianRolnikSkup napisał:

Dziś po 700 za pszenicę ciężko wyrwać, gdzie zboże jest na magazych 

A Ty chcesz mi powiedzieć, że po 700 w żniwa dostaniesz, skupy są w d*pie z obecnym stanem magazynowym drogo kupionym,

Nitk nie będzie oddawał pieniędzy, żeby drogo kupić tylko będzie usrednial sobie cenę tego co ma obecnie na stanie

Po 700-720netto to dziś jadę i sprzedaję . Zmień profesję jak nie możesz po 700 sprzedać jako skup....Jak taniało to stasio powoływał się ciągle na ten portal https://www.cenyrolnicze.pl/zboza-oleiste-straczkowe/zboza-paszowe a teraz widzę że już go nie lubi bo piszą żę wiele skupów nawet 750netto płaci 

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

pszenica ma już kłosia na lane 90 % tylko sama góra została po wyłuskaniu ziarniaków jest od 48 do 55 szt ziaren jak góra doleje będzie 60 szt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, pawel885 napisał:

A u nas kukurydze już się wiją... Przedstawiciela hehehehe do mnie jak dzwoni przedstawiciel np operatora komórkowego to grzecznie dziękuje bo zawsze wciśnie kit a w salonie dostaniesz taniej i więcej tak samo skup - pieprzy tak aby kontrakty podpisywać

Po 700-720netto to dziś jadę i sprzedaję . Zmień profesję jak nie możesz po 700 sprzedać jako skup....Jak taniało to stasio powoływał się ciągle na ten portal https://www.cenyrolnicze.pl/zboza-oleiste-straczkowe/zboza-paszowe a teraz widzę że już go nie lubi bo piszą żę wiele skupów nawet 750netto płaci 

Tak tak a wiele już skup do zniw wstrzymało

Kukurydze rewelka ziemię już zakryły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj