Polecane posty

bialy2005    582
Ursusik3512 napisał:

Rzepak już 1500 netto pszenżyto 720 netto biały sprzedałeś rzepak czy czekasz?? Teraz taniej jak w żniwa.

Czekam już niżej chyba nie spadnie do maja kasa mi nie potrzebna. Jak widzę to na rzepaku spadki sie zatrzymały narazie ale Cenow bryndza jak pomyślę zemiglem podpisać za1650 netto to szlak mnie trafia...


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaxx    34

Teraz ceny będą szły w górę bo wczoraj miałem spore zainteresowanie na rzepak i pszenicę 

Podobno pszenicy jest już mało u rolników bo każdy panikował i sprzedawał a młyny mają zapasy które się niebawem skończą

Cena wróci na 900 zł za tonę 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4055

już wiedzą że będzie susza , moja saletra leży na polu i tylko wiatr ją trąca

ile Ci dawali za rzepak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Teraz w dołku to nic dziwnego każdy by chciał kupić przetrzymac i zarobić


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maaxx napisał:

Teraz ceny będą szły w górę bo wczoraj miałem spore zainteresowanie na rzepak i pszenicę 

Podobno pszenicy jest już mało u rolników bo każdy panikował i sprzedawał a młyny mają zapasy które się niebawem skończą

Cena wróci na 900 zł za tonę 

Tak, a na jakiej podstawie twierdzisz, że zapasy się kończą? Pracujesz w młynie czy jak 


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181
53 minuty temu, DamianRolnikSkup napisał:

Tak, a na jakiej podstawie twierdzisz, że zapasy się kończą? Pracujesz w młynie czy jak 

A staś i inni na jakiej podstawie twierdzili, że będą rekordy  w sierpniu i są rekordowe zapasy? Staś twierdzi ponadto, że ludzie zasypani kukurydzą. Czego jego się nie czepisz Damian? U nas pld opolskiego pszenica 760-780 netto, qq 680-700 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Na paszarniach mówią że narazie nie piszą nowych kontraktów do puki nie zobaczą dna w magazynach.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308

A dno zobaczą bardzo prędko. Wczoraj rozmawiałem z gościem ,co kupuje pszenicę  i pytam skoro tyle pszenicy i mają być takie plony to czemu jeszcze niżej nie płaci za pszenicę to on mi ,że zbytnio nie ma z czego już urywać bo zboża jest mało,  ci co już musieli sprzedać to sprzedali ,a reszt poczeka  i to do samego końca.Dobrej konsumpcji jest bardzo mało i jeśli ktoś zna temat to wie że pszenica z nowych zbiorów nadaję się na przemiał dopiero we wrześniu.Tak więc czas pokaże,w mojej okolicy cena stanęła na 800zł netto i na razie jest wyczekiwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grain    1
4 godziny temu, Maaxx napisał:

Teraz ceny będą szły w górę bo wczoraj miałem spore zainteresowanie na rzepak i pszenicę 

Podobno pszenicy jest już mało u rolników bo każdy panikował i sprzedawał a młyny mają zapasy które się niebawem skończą

Cena wróci na 900 zł za tonę 

A jeśli do mnie zadzwonił tylko jeden telefon za pszenicą to znaczy, że cena będzie szła w nadal w dół? Opierasz swoją wiedzę na temat ceny pszenicy na ilości telefonów które dostajesz? 🤣 przecież te firemki, skupy i inne podmioty skupujące zboże dzwonią  czy jest podaż czy jej nie ma, czy jest wysoka cena czy niska.

Pszenicy jest mało bo tak Ci Pan Kazik ze skupu powiedział? Pan Kazik pewnie ma taką samą wiedzę o zapasach jak i my wszyscy tutaj na forum.

 

Lubelskie cena cały czas w dół - pasza 775 brutto, konsumpcja 800 brutto (ceny z wczoraj, które dostałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Kurzarnia Bidaczów 780 brutto Pękala Łukowa 730 brutto nic nowego. Cena najniższa chyba w całej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308
1 godzinę temu, Taurus83 napisał:

A skąd Ty  w marcu wiesz jakie będą plony  ?  :))))

Mówili w Agropierdołach 😉😉😉.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Pszenica 800 netto paszówka i pszenżyto 760 netto 


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie takie ceny?


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Południowa wlkp, cena z dziś


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253
8 minut temu, Bartek933 napisał:

Południowa wlkp, cena z dziś

czyli u cb by drozalo ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Właśnie się trzyma, w ubiegłym tygodniu była po 810


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario81    120

w lutym okoliczne kurniki płaciły 870zł netto za pszenice i nikt nie woził z rolników. Wiec zewnetrzne firmy im dostarczały. Dzisiaj daja 780-800 i zapisy do  połowy kwietnia od rolników bo kazdy czekał jak bedzie po 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
3 godziny temu, andrzej1988 napisał:

Kurzarnia Bidaczów 780 brutto Pękala Łukowa 730 brutto nic nowego. Cena najniższa chyba w całej Polsce.

wie jak zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwiolas    28
2 godziny temu, Mario81 napisał:

w lutym okoliczne kurniki płaciły 870zł netto za pszenice i nikt nie woził z rolników. Wiec zewnetrzne firmy im dostarczały. Dzisiaj daja 780-800 i zapisy do  połowy kwietnia od rolników bo kazdy czekał jak bedzie po 1000

Już widzę te zapisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 godzin temu, Wicherek napisał:

już wiedzą że będzie susza , moja saletra leży na polu i tylko wiatr ją trąca

ile Ci dawali za rzepak ?

To bardzo ciekawe bo u mnie koleiny po nawozach mimo że deszczprawie nie pada a śniegu wogóle nie było

3 godziny temu, Mario81 napisał:

w lutym okoliczne kurniki płaciły 870zł netto za pszenice i nikt nie woził z rolników. Wiec zewnetrzne firmy im dostarczały. Dzisiaj daja 780-800 i zapisy do  połowy kwietnia od rolników bo kazdy czekał jak bedzie po 1000

Dokładnie ludzie myślą że mają 100 ton zboża i będą ceny dyktować teraz niejeden co czekał na 1200 sprzeda za połowę tego ibędzie cicho siedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

młyn Stara Wieś k Bychawy na razie brak skupu podobno po 10 ma coś ruszyć

badałem  parametry swojej pszenicy

gluten              - 30

białko              - 13,9

wyrównanie  - 91

opadanie       - 312

gęstość         - 76,5

wilgotność   - 12,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj