Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tomek90    2258
2 godziny temu, XTRO napisał:

Deheus łomża 830 netto pszenica 

Rozumiem że to pasza tak?

 

Psieżyto nie wiesz ile? 

Edytowano przez Tomek90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181
2 godziny temu, staszek131415 napisał:

Jak śniegi zaczną topnieć to i ceny......

Choć świniaki stanieją, to sobie odbijemy kosztem tańszej pszeniczki :D

7 godzin temu, Igor03 napisał:

Ekoplon Baborów.

Igor wiesz może kto jest tam teraz kierownikiem do spraw skupu, bo Konrad jakiś czas temu zrezygnował,. 840 to u nich na bramie czy standardowo trzeba negocjować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1535

pewnie pasza, dzwoniliśmy w sprawie pełnoporcjowej  paszy i przy okazji spytałem się o cenę pszenicy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

@xtro Od roku, Wczesniej też sie zdarzało ale tylko lokalnie. Za dużo mam czasu w zimie i trzeba sobie coś wymyslec😁

  • Like 1

Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

U nas mówią "mały handelek lepszy niż duży szpadelek" 😜

  • Like 5

Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Temat powinien dotyczyć wszystkich cen zbóż bo bez sensu osbny temat o każdym zbożu przecież nikt nie sieje tylko pszenicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 godzin temu, XTRO napisał:

na bramie. a od kiedy zboże Biały kupujesz? :D

To przywieź do mnie a sprzedam ci ją do de heusa za 840 netto albo i nawet 850 ;)

 

Do gęsi pełnoporcjówkę chciałeś kupić? Ile to kosztuje za tonę i jaki skład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszek8504    52
Agrest napisał:

Pszenicę jarą sprzedałem po 1000zł i tu akurat plon najwyższy.  

Kolego kto Ci odbiera pszeniczke? Mieszkam dosc blisko Ciebie mam kolo 20 ton w silosie i zmijke koło 5 metrow. Nigdy nie sprzedawalem prosto na Tira. Jaką wysokosc ma taka niższa naczepa, chyba mi ta zmijka nie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

tiry zazwyczaj łodki maja wysokosci 4 metry lub 4,20 wiec jak masz zmijke pionowa to moze i by dał rade , u nas na tira to sypalismy keidys rekordem tir stał troszke nizej i szło prosto z pola 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25583

Wystarczy. Moja ma 5,5m tylko dość pionowo musisz postawić.

Ta wysoka naczepa miała pewnie ze 3,7m. Praktycznie równa z kabiną. 

Najniższa pewnie ma ze 3,2m. Popytaj tu na forum o wymiary to zaraz Ci chłopaki podadzą. Np @bialy2005

Ozimą kupił @DamianRolnikSkup a jarą jakiś gość z olx się odezwał i wziął 12t na handel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Naczepy typowe zbozowki 3,2-3,5m chyba że krutka i duża pojemność do otrab czy owsa to wtedy 3,7 a ruchoma podłoga 4,0

  • Like 1

Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mj23    43
Agrest napisał:

Pszenicę jarą sprzedałem po 1000zł i tu akurat plon najwyższy.  

Oczyszczona, czy bezpośrednio po kombajnie ? Mam z kilkanascie ton Harendy rok po centrali i tak myślę, co by już wrzucić na olx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25583
2 minuty temu, mj23 napisał:

Oczyszczona, czy bezpośrednio po kombajnie ? Mam z kilkanascie ton Harendy rok po centrali i tak myślę, co by już wrzucić na olx

Bezpośrednio po kombajnie.

6 minut temu, bialy2005 napisał:

Naczepy typowe zbozowki 3,2-3,5m chyba że krutka i duża pojemność do otrab czy owsa to wtedy 3,7 a ruchoma podłoga 4,0

Mi się trafiła 50m3, krótka bo około 9m z hakiem mierzone wewnątrz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25583

35 na pewno tylko kierowca by nie wziął.

A za przeładunek i rolnik płaci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak inspekcja złapie to płaci osoba która przewozi, i ten co załadował.


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrju65    35
5 godzin temu, AleksanderX napisał:

No to  "cena zbóż w 2019 roku"

W żniwa to wielka niewiadoma?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

nie, ładujący też odpowiada za przeładunek


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj