Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
oFsik    138

Współpracował ktoś z cedrob-em? Jak z płatnością i ich odbiorem? 




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Sprzedawałem do cedrobu w paździerrniku 5 aut pszenicy i 2 pszenżyt i żadnych problemów a i ceny najlepsze mieli w okoliicy. Jedynie na robaka uważaj.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak ma być robak to będzie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wii99    2

Sprzedawane do Cedrobu drugi rok z rzędu, żadnych problemów, płatność w ciagu 14dni bez ‚proszenia się’ i do tego cena najwyższa w okolicy. Jedyny warunek to brak szkodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

@wii99 mi mówił że mogą być tylko jest jakiś próg ustalony. @Tomasz zerknij na necie ale większość Polski oprócz północnego zachodu.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116
11 godzin temu, staszek131415 napisał:

Jak ma być robak to będzie 🤣

Jak dmuchasz na czas to nie ma robaka. Kropka.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

hodziło mi bardziej o to że jak kupujący będzie chciał urwać z ceny robaka i tak znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilmkm    17

Pamiętam, jak się jeszcze zboże w workach po targach sprzedawało... to co niektórzy handlarze nosili w kieszeni owies głuchy i podrzucali innym do worka i wmawiali ci że brzydkie, niewyczyszczone, żeby tylko z ceny urwać.

Także z robakiem może być podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1537

ja jak sprzedawałem teraz do Wipaszu to przedstawiciel od razu powiedział, że jak zboże nie dawno gazowane to nie przejdzie bo mają teraz jakieś czujniki na te substancje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

Przecie stasio zboza nie sprzedaje tylko kupuje i szuka robaczków by zbic cenę nawet jak ich nie ma to i tak znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie szukam robaczków tylko wiem z doświadczenia zawiozłem próbę rzepaku i laborantka mówi że 50 zł obetną bo trzeba gazować pojechałem na inny skup i szkodników brak ..... pewnie tam się nie znali   podobnie z wilgotnością kukurydzy z tej samej przyczepy 30% WILGOTNOŚCI W INNYM 36

Jak kupujący będzie chciał to powód do urwania z ceny znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

I tu sie z toba zgadzam lub jak kupujacy sam szuka towaru to wtedy nic nie znajduje

Edytowano przez AleksanderX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egon78    30
5 godzin temu, XTRO napisał:

ja jak sprzedawałem teraz do Wipaszu to przedstawiciel od razu powiedział, że jak zboże nie dawno gazowane to nie przejdzie bo mają teraz jakieś czujniki na te substancje 

Jeśli  ktoś  gazuje  to  czeka z wywożeniem  żeby zadziałało. Jeśli zwracają  na to uwagę to  by  mogło  świadczyć  że  skupują  na  bieżąco do  produkcji  bo  jak  by  mieli zapas  to  powinno  być  bez  znaczenia  przecież   i tak  poleży  w silosach  a  po  drodze  jeszcze  się przewietrzy  , z drugiej  strony  to   w  zeszłym  roku  jak  gazowałem  na  przyczepach  to  jeszcze  po  miesiącu  stania    jak  wysypałem  na  kosz   to  śmierdziało  nie  pozostawiając  wątpliwości  więc  pewnie  i  czujnik  by " poczuł " no  to ile  by trzeba  czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A wtedy raki ludzie chorują pfuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egon78    30
4 minuty temu, staszek131415 napisał:

A wtedy raki ludzie chorują pfuu

Noooo zwłaszcza po paszówce     jak  się  Finiszera na wpierdzielają  

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zdziwiłbyś sięjak zwierzęta chorują po takim zbożu dochodzi do poronień problem z rują kto raz si ę nadział nie kupi takiego zboża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj