Polecane posty

lukasz2555    0

Witam Panowie raczej tylko sledze forum i ceny pszenicy a nic nie komentuje ale dzisjaj wolniejszy wieczorek  szykuje sie do sprzedazy pszenicy ok 350ton  woj lubelskie okolice krasnegostawu oferta z agriplus 810 netto  moze  ktos  wiecej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Na ten rejon chyba nie taka kiepska Skoro masz taką ilość to i gospodarstwo nie małe czyli rozeznanie w temacie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4030
2 godziny temu, lukasz2555 napisał:

Witam Panowie raczej tylko sledze forum i ceny pszenicy a nic nie komentuje ale dzisjaj wolniejszy wieczorek  szykuje sie do sprzedazy pszenicy ok 350ton  woj lubelskie okolice krasnegostawu oferta z agriplus 810 netto  moze  ktos  wiecej pozdrawiam

Sami odbierają czy transport Twój ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz2555    0

Transport po mojej stronie mam ok 20km albo sam wywozic lub najac auta koszt ok 15zl tona co do parametrow to najwazniejsze zeby nie bylo przytuli agri plus to dawny animex  zamosc postaram sie zrobic probki w elewarze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 4.01.2019 o 21:36, Egon78 napisał:

Coś  mi  się   wydaje  że  jęczmień  będzie  hitem  tej  wiosny  , dowiadywałem  się  dzisiaj  w  mieszalniach  do  których  sprzedaję zboże  jaką  mają  cenę  na  pszenicę  i wszędzie  pytali  o  jęczmień  bo  kiedyś  sporo  tego  siałem  nie  pytałem  o  cenę   bo  go  nie  mam   a  pszenica  jeśli  powyżej  100 ton  to   można  850 netto ugryźć   i  do  tego  kasa  w  tydzień . oficjalne  cenniki 20 - 30 zł mniej  

Co tydzień masz aktualny cennik https://www.cenyrolnicze.pl/zboza-oleis ... za-paszowe Wyślij tych jegomości z tym zbożem i ich cenami do kupujących z linku, i oświeć przy okazji że jest coś takiego jak parametry i zanieczyszczenia, i niech się przygotują na to aby ich tam śmiechem nie zabili. :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz2555    0
1 godzinę temu, wiesiek63zmc napisał:

A ile wisi na słupku w Agri Zamość.   810 netto to rozrzutność jak na Zamość

co do slupka to cos 750 ale przy kontrakcie wiekszej ilosci od 50t zawsze byla inna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4030
4 godziny temu, lukasz2555 napisał:

Transport po mojej stronie mam ok 20km albo sam wywozic lub najac auta koszt ok 15zl tona co do parametrow to najwazniejsze zeby nie bylo przytuli agri plus to dawny animex  zamosc postaram sie zrobic probki w elewarze pozdrawiam

Tam są b . długie kolejki , czasami trzeba cały dzień stracić ! bo  idzie teraz soja ,potem słonecznik a na koniec pszenica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199
43 minuty temu, staszek131415 napisał:
Co tydzień masz aktualny cennik https://www.cenyrolnicze.pl/zboza-oleis ... za-paszowe Wyślij tych jegomości z tym zbożem i ich cenami do kupujących z linku, i oświeć przy okazji że jest coś takiego jak parametry i zanieczyszczenia, i niech się przygotują na to aby ich tam śmiechem nie zabili. :D:D:D:D:D

Staszku, widzę, że po raz kolejny zastawiłeś na siebie pułapkę i jeszcze z tego powodu rżysz ze śmiechu jak koń. W linku który, zamieściłeś znajduje się Golpasz Golub-Dobrzyń, do którego mam 10 km. Mój znajomy sprzedał tam ostatnio ponad 50 ton pszenicy po 845 zł/t netto, pomimo tego, że cena z cennika już od listopada po dziś dzień wynosi 830 zł netto. Znajomy nie ma tam żadnych układów a sprzedawane przez niego zboże miało średnie parametry. Ani cudo ani syf. Najważniejszy wymóg Golpaszu był taki, żeby nie było w nim żywych szkodników.

Wracając do twoich wywodów z tematu o cenach 2018 widać, że na statystyce znasz się jak świnia na astronomii. Wziąłeś najwyższe ceny sierpniowe z "drogich" regionów i zestawiasz je cenami obecnymi z "tanich" regionów Polski tylko po to by udowodnić swoją głupkowatą teorię, że ceny od żniw nie wzrosły. Na przyszłość porównuj  dane z tego samego źródła tak jak jest to zrobione tutaj:

image.thumb.png.9ff2e737b253f1f4a4923f4a8a23dd1e.png

 

image.thumb.png.3c8b14a3086994cf2a5997c15a1c74d4.png

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517

Ja na pszenżycie względem żniw jestem 240zł na tonie do przodu.

W pięć miesięcy 48% wzrostu. Chciałbym choć połowę tych procentów mieć w banku za rok.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 minut temu, AS2 napisał:

Staszku, widzę, że po raz kolejny zastawiłeś na siebie pułapkę i jeszcze z tego powodu rżysz ze śmiechu jak koń. W linku który, zamieściłeś znajduje się Golpasz Golub-Dobrzyń, do którego mam 10 km. Mój znajomy sprzedał tam ostatnio ponad 50 ton pszenicy po 845 zł/t netto, pomimo tego, że cena z cennika już od listopada po dziś dzień wynosi 830 zł netto. Znajomy nie ma tam żadnych układów a sprzedawane przez niego zboże miało średnie parametry. Ani cudo ani syf. Najważniejszy wymóg Golpaszu był taki, żeby nie było w nim żywych szkodników.

Wracając do twoich wywodów z tematu o cenach 2018 widać, że na statystyce znasz się jak świnia na astronomii. Wziąłeś najwyższe ceny sierpniowe z "drogich" regionów i zestawiasz je cenami obecnymi z "tanich" regionów Polski tylko po to by udowodnić swoją głupkowatą teorię, że ceny od żniw nie wzrosły. Na przyszłość porównuj  dane z tego samego źródła tak jak jest to zrobione tutaj:

image.thumb.png.9ff2e737b253f1f4a4923f4a8a23dd1e.png

 

image.thumb.png.3c8b14a3086994cf2a5997c15a1c74d4.png

Niw wziąłem najwyższych tylko podałem takie jak koledzy podawali miało być po 1000 a wyszło jak zawsze wielka ściema

Ja nie twierdzę że ceny nie wzrosłychodziło mi tylko o to że ceny jakie podawali w sierpniu były tylko pobożnym życzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

Dobra , dobra do następnych żniw jeszcze 7 miesięcy więc cena może jeszcze podskoczyć 


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ludzie coraz mniej będą jeść mięsa bo przez przemysłową hodowlę jest niezdrowe i apotrzebowanie na zboża będzie spadać wywoła to ogromny kryzys w roln ictwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaaa . Niektórzy to całkiem jeść przestaną ... Ty wcale Stasiek nie trzeźwiejesz , czy jak ? Na trzeźwo nie dał byś tak rady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

Stasiu jak beda jesc mniej miesa to wiecej chleba i tak spożycie zboża sie zwiekszy a jeszcze jedno z wysp troche konsumentów wróci na wiosnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

to jak mięso przestana jesc to co w zamian ?chleb tez niezdrowy chyba powietrze im zostanie....

nie ma co byc takim pesymistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egon78    30
7 godzin temu, staszek131415 napisał:
Co tydzień masz aktualny cennik https://www.cenyrolnicze.pl/zboza-oleis ... za-paszowe Wyślij tych jegomości z tym zbożem i ich cenami do kupujących z linku, i oświeć przy okazji że jest coś takiego jak parametry i zanieczyszczenia, i niech się przygotują na to aby ich tam śmiechem nie zabili. :D:D:D:D:D

ŁAŁ  STASIEK  TY  TO  JESTEŚ  INTELIGENTNY  ! ! !  inaczej  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwaśniewski miał chorobę Filipińską i było dobrze, a Wy biednego Stasia się czepiacie :D


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj