Polecane posty

Gość   
Gość

Coż za teoria?! Hehe czyżby w TVPIS padła taka sugestia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

ale jaka sugestia , wprowadzenie dodatkowego podatku 10 gr  od nowego roku spowodowało podwyzke ceny , dodatkowo koszty pracy tez poszły do gory i to sa fakty , w mojej okolicy jest niskie bezrobocie i niewystarczy dac najnizszej krajowej wypłaty zeby ktos pracował na stacji tylko trzeba juz cos wiecej , pracownicy orlen w płocku tez wywalczyli chyba podwyzki , a mowieni pis ze orlen podwyzke podatku wezmie na siebie to było dla idiotow , mamy relatywnie wysokie podatki w paliwie w odniesieniu do zarobkow  ,mozemy rozmawiac , i narzekac ale nic niezrobimy , chyba ze chciałbys strajkowac przeciw tym cenom , ale jak  paliwa niekupisz ?  a stacje kupóją paliwo i tak ze 20 gr taniej jak oficjalne cenniki hurtowe jak w tej chwili jest  3,74 zł za litr to stacje biorą około 3 ,58 za litr , zobacz KARGO ze nawet niewszyscy rolnicy   poierają strajk rolnikow  ubiegłorocznych . znajomy rolnik jest na VAT do tego odejmie zwrot z urzedu i paliwo ma po 3 zł .

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12047

KARGO napisał:

Coż za teoria?! Hehe czyżby w TVPIS padła taka sugestia???

Kargo zluzuj majty jak nie możesz czegoś zmienić to trzeba siebie przystosować to że cię w federacji wykopali to nie jedź po innych daj na luz😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zawsze cena paliwa w hurcie i tej na stacji roznica wynosiła 15-25gr przynajmniej tam gdzie kupuje . Teraz jest to 50-70groszy i najwnym jest twierdzenie ze ta roznica poszla na podwyzke pensji dla pracowników. Jesli koszty na pracownika wzrosły średnio o 300-400zl brutto to wszystko. No chyba że wszyscy dostali tyle co sławna asystentka z NBP to się zgodzę.  Po drugie jak wyjasnjsz to że w Niemczech na stacjach mają niższe ceny paliw skoro place są 3 razy wyższe??

7 minut temu, slawek74 napisał:

 

Kargo zluzuj majty jak nie możesz czegoś zmienić to trzeba siebie przystosować to że cię w federacji wykopali to nie jedź po innych daj na luz😉

Spokojnie mam zluzowane 😁 ale nie zdjęte i d*py nie wypinam  żeby ktoś mnie ruch.. i zamykał na to oczy jak niektórzy...

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

pytanie czy byłes w niemczech  kargo czy tylko słyszałes ? w mojej okolicy mam 5 stacji , 2 prywatne  no name , bp , wagat [ schel  ] , orlen różnica w cenie 3 gr a najdrozej na bp  , a to jest marka nie polska przeciez wiec mowienie ze wysoka marza to wina pis jest ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przecież te wszystkie stacje BP SHELL paliwo kupują w polskich rafineriach chyba nie myślałeś że sprowadzają z Anglii czy Francji?? Po drugie główny ton cenom nadaje Orlen i lotos i inni swoją cenę kreują na cenie na tych stacjach.  Dla mnie sprawa jest jasna skoro kupuje tanio paliwo w hurcie te paliwo na stacji też powinno być w podobnej cenie.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

kupują  paliwo w polsce bo ich najtanie kosztuje . swoją drogą kilka lat temu rosjanie chcieli kupic w polsce podziemny magazyn chyba gdzies na podlasiu jak pamietam ale polski rzad  [niepamietam który ] nie zgodził sie gdyz mogło byto zagrazac interesom polski , rosjanie mogli by obnizyc cene ON ponizej kosztow  [mają swoją rope ] i doiprowadzic do upadku i wyeliminowania polskich rafineri , inwestycja orlen w litewskie mozejki miała na celu wyeliminowanie rosjan z tej czesci europy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz3512    444

Petrodom 4,56 zł/l - 2000l - cena z dzisiaj

Kilka dni temu 4,44zł/l - także idzie w górę 


 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszKlim    30
5 godzin temu, redbull napisał:

Falko-oil Białystok :4.48zł ilość 1500l , cena z dzisiaj

leją w zwykłe metalowe beczki? 

7 godzin temu, Bananek napisał:

orlen suchowola twardo 5,15zl/l.

fakt, jeszcze latem była fajna cena bo w hurcie spuszczali o 15gr i wychodziło prawie jak z dostawą na podwórko jakiejś firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16645
jak masz biznes tank to ciut taniej. ale i tak za drogo. jak nie bedzie mlynek lal w mauzery to wezme z auchan i sprawa rozwiazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7850

siedleckiego czerwonego ptaka, muszli i axana nic i nikt nie przebije, 5,29 za litr diesla cały czas, gdzie pare km dalej mozna za 5 zł kupic, a na ptaku w pizdu ludzi, chyba społeczeństwo lubi być dymane w biały dzien bez wazeliny. trzeba w nocy chyba baner postawić że w hurcie paliwo jest prawie 1 pln taniej na litrze, może ktoś się otrząśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    50
1 godzinę temu, MariuszKlim napisał:

leją w zwykłe metalowe beczki? 

 

nie wiem ja mam zbiornik dwupłaszczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norman    137

U nas hurt przed Nowym Rokiem 4,45 zł/l, na dziś 4,56 na stacjach nawet 5,29. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabos1981    691
o co chodzi z tym nr dozoru. ja mam zbiornik ale nikt nie patrzył na nim numeru. pytają tylko czy jest i to wszystko

:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Może zleży od firmy? Kierowcy lali więc teraz szefowie chcą numer dozoru by nie było wpadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaweLisowicz    88

Miejscowość Ropa, a cena ropy na orlenie 5.03zł/l (wcześniej nawet 5.50 zł/l) , a czysta 4,75zł/l 

Edytowano przez PaweLisowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      kontynuacja wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88234-ceny-paliw-2016/page-27?do=findComment&comment=1998096
       
      Jak tam ceny w hurcie wraz z nowym rokiem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj