Polecane posty

Agrest    25253

Moya 5,11, ta sama stacja 20km dalej 4,96. Pomiędzy nimi prywatna stacja 4,89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886
nie kopci Ci samochód? bo mi merc cdi na ich paliwie dymi jak lokomotywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    176

Ja kiedys kupowalem u nich hurtowo, do czasu az ciagnik uklad paliwowy ciagnika z lat 80 zostal calkowicie zapchany... 

Ale 1.9 tdi normalnie na tym paliwie chodzil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6863

Tankuję tam od początku istnienia stacji (niemal wyłącznie tam) także nie mam porównania na których stacjach bardziej dymi a na których mniej. Póki co (odpukać) przez tyle lat żaden sprzęt nie miał awarii, czy to zwykły 1,9TDI AFN czy pompowtrysk czy silniki na Common Railu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

Tak z czystej ciekawości - nie można było po prostu zmienić nazwy tematu na same "ceny paliw"  i niech się ciągnie? Zamiast zakładać nowy temat? Nie żeby mi to jakoś tam przeszkadzało, tak tylko pytam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1671
23 godziny temu, danielhaker napisał:

Takie było zalecenie więc tak jest :) 

Jak z tą ustawą wyszło, drożeje paliwo od Nowego Roku?

O to co w ustawie, to paliwo już dawno zdrożało. Opłata została ukryta w fali podwyżek, które miały miejsce w czasie przyklepywania ustawy. Dzięki temu do kasy państwowej wpłynęło więcej niż zakładano przy pisaniu ustawy. Teraz nie podniosą, bo po pierwsze rok wyborczy, po drugie przecież obiecali, że koncerny wezmą podwyżkę na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

najlepsze jest to że shell i axan ta sama cena :D zmowa i tyle, powinien się tym ktoś zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciekawe kto bo na pewno nie uokik bo on tak samo jak Orlen i lotos to ludzie rządzących. Najlepszym wyjściem będzie podziękowanie im przy urnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

z dziękowania nici, pis ma kupionych wyborców 500+ i oni polecą pierwsi głosować, kij że wszystko drogie, ważne ze zapomoga co miesiąc się zgadza i robić nie trzeba,

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      kontynuacja wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88234-ceny-paliw-2016/page-27?do=findComment&comment=1998096
       
      Jak tam ceny w hurcie wraz z nowym rokiem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj