Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tomek745    0

LM, pojedyńcze stuki póki co. Na jesień pewnie więcej.

Sokol2    48

troche podzwoniłem po pytac po ile płacą  i masakra... Wszyscy jakby sie zgadali ze soba biernacki, tarka, pieta, podyma  hf u kazdego po 6zł a trzy tygodnei temu dawal mi jeden 7,3.  miesne do 7zł ...

michalcium    97

Z tym hf a mięsny to też temat dyskusyjny np kiedyś sporo krylem simem miałem 5 równych na oddanie wszystkie mm hf kryte simem tyle że jeden wyszedł czarno biały a reszta "kolorowa " w sumie to ten z wyglądu hf wyglądał najlepiej a handlarz podał jedna cenę za 4 kolorowe i ok zł mniej za tego czarnobialego dlatego że czarno biały a nie kolorowy😀na tym zakończyła się współpraca 

Wiadomość z agroFakt.pl

kazik6    23
5 godzin temu, sylwekbarca2 napisał:

IMG_20190211_093601.jpg

jesteś z Ksawerowa a kowalczyk ma z tej miejscowości naganiacza wiec cena pewnie po znajomosci

sylwekbarca2    31
35 minut temu, kazik6 napisał:

jesteś z Ksawerowa a kowalczyk ma z tej miejscowości naganiacza wiec cena pewnie po znajomosci

chcieliście fakturę to ją Wam wstawiłem, temat CENY BYDŁA 2019, napisałem jaką cenę dostałem i tyle i może do tego ograniczymy się w tym temacie bo już rzadko kto tutaj wstawia swoje ceny co uzyskuje za byki

• Like 6

tomaszmab    112
Napisano (edytowany)
4 godziny temu, JarekBazydlo napisał:

Chyba nie troche:) Jak ma odsadki po 9 zł to ja wezme z 10 szt w tym tygodniu

Hehe ale On ma te odsadki zabierać po 9 zł . Sprzedawać to pewnie po 15 zł . Moim zdaniem sprzedaż odsadkow na export nie powinna mieć nic wspolnego z cena bydła na ubój czyli też ta cała aferą

Edytowano przez tomaszmab
  • Haha 1

krystian1982    111

Śmieszne że czarno-biały to cena niższa u nas patrzą na budowe nie ważne kolor albo co w paszporcie

Rolnik7343    2986
3 godziny temu, michalcium napisał:

Z tym hf a mięsny to też temat dyskusyjny np kiedyś sporo krylem simem miałem 5 równych na oddanie wszystkie mm hf kryte simem tyle że jeden wyszedł czarno biały a reszta "kolorowa " w sumie to ten z wyglądu hf wyglądał najlepiej a handlarz podał jedna cenę za 4 kolorowe i ok zł mniej za tego czarnobialego dlatego że czarno biały a nie kolorowy😀na tym zakończyła się współpraca 

A myślisz że z cielakami inaczej jest ? Znajomy co mi przywozi to mówi że jak ludzie zobaczą kolor to proponują ceny jak za mięsnego 😛

• Haha 1

staszek131415    3664
5 godzin temu, Tomek745 napisał:

Tylko powtarzam to co powiedział. Jesienią płacił za odsadki po 12-13 za kg, czasami nawet więcej wychodziło. W okolicy sporo zabrał.

A do jakiej wagi te odsadki?

nikolas29    293
2 godziny temu, potrekk napisał:

Nikolas nie polecasz?

kupcy dobrzy tylko na kase trzeba czekac 2 i 3 msc.e

tomaszmab    112
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Rolnik7343 napisał:

A myślisz że z cielakami inaczej jest ? Znajomy co mi przywozi to mówi że jak ludzie zobaczą kolor to proponują ceny jak za mięsnego 😛

Hehe . No widać to też po cenach na olx . Czerwono-bialy hf i już cena koło tysiaca . A ta tylna potężna kość udowa hfa aż trzeszczy ... 😀

Edytowano przez tomaszmab
  • Haha 2

bobienko    964

Nie wiem czy bezpośrednio z Polski czy przez zagranicznych pośredników szły odsadki do Turcji.Ale jeszcze przed ta afera wstrzymali zakupy turasy.więc raczej to wpłynęło na cenę odsadka

Piteriiv    29

cena bydła już się utrzymuje a ubojnie idą cały czas może nie na 100% ale troch mniej, kolega co pracuje na ubojni mówi że roboty nie brakuje tylko sztuki ładniejsze idą bo ubój trochę ograniczyli, ale żydzi dalej biorą koszer co widać po cenniku Kowalczyka ( wprowadził nową klasę - na koszer + 40 gr/kg ) tak że w marcu liczę na spokojne 8 zł za kilo przeciętnego byczka

jarecki    535

z tym koszerem to cos jest dziwnego bo nawet na swojej umowie widziałem 20 gr. dopłaty do uboju rytualnego , sokołów tez chyba informuje ze ma dopłate to koszernego , pewno mają taki obowiązek zeby hodowce informować jak jego bydlak bedzie ubijany . a rolnik ma prawo zrezygnować z tego uboju na rzecz ogłuszania ,  

Sokol2    48

piteriiv licze na to ... ale w czarnych barwach to widze

ukaszProcho    44

Witam. Jak tam te ceny panowie kiedy rusza w górę?  Mam kilka sztuk do sprzedania w tym hf-y i nie wiem co robić 

Gringo1    45
1 godzinę temu, nikolas29 napisał:

kupcy dobrzy tylko na kase trzeba czekac 2 i 3 msc.e

Nikolas może orientujesz sie do kogo sprzefaje gręboszów Bary Wochy i inne no bo chyba nie dadzą się wydymać jakiemuś handlarzykowi

iwik073    19

też się ociągam , dziś mi za 9 szt  mm powyżej 900 kg proponowali  6.8 netto stwierdziłem że to zbytek łaski i go pożegnałem , jeszcze trochę  to je będę  z procy karmił bo wejść już nie idzie 

• Haha 2

pawelmf    63

20 min temu sprzedany byk z powodu braku paszy 605 kg. Hf cena 7,5 zł

zetorki12    7336

Poważnie ta cena ? To całkiem dobra by była .

ZETOR TEAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Konrad531
      Cytując klasyka: "Nowy rok - nowe możliwości". Zapraszam do wspólnej dyskusji
      Kontynuacja tematu:
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263850-ceny-mleka-2018/
    • Przez robert55555
      Zakładam wątek dotyczący dopłat bezpośrednich na rok 2019. 
      Temat na 2018 jest jeszcze otwarty, natomiast tutaj możemy już pisać o nadchodzącej edycji dopłat.
      Czy ARiMR udoskonaliła  składaniu e-wniosków przez aplikacje?
      Edit 
      Kwota obowiązuje z roku 2018. Biura już mają kwoty jakie umożliwiają logowanie.
      Dla tych osób którzy w 2018 roku składali oświadczenie. To konta są już utworzone, trzeba wejść w Ewniosek kliknąć nie pamiętam hasła i stoworzyc własne hasło. Pracownicy BP w 2018 roku rysowali za te osoby w aplikacji ewniosek i tworzyli konta i je blokowali. 

Trzeba  kliknac nie pamiętam hasła.
      Jakie nowe przepisy będą obowiązywać?
      Czy 2019 w rolnictwie będzie rokiem normalnym?

• Przez ice2006
      witam mam problem z bydłem 2 sztuki padły w nocy prawdopodobnie od wzdęcia czy ziemniaki mogły im zaszkodzić dodam że daje rozdrabniane w ilości 10 wiader 20 l na 30 sztuk(co drugi dzień) a padły te sztuki które w sumie najmniej zjadały tych ziemniaków bo przeważnie były odganiane.Gdy ok godz 24 byłem sprawdzać to było wszystko w porządku leżały i żuły a na drugi dzień o 7 rano leżą zdechłe czy w takim czasie mogły dostać wzdęcia i paść?.Teraz boje sie zadawać te ziemniaki i nie wiem co z nimi zrobię bo kupiłem 10 ton.Czy samo siano wystarczy krową mamką?
    • Przez farmer-f13
      Cena za byki z dnia na dzień spadła 1,50zł na kilogramie i leci w duł dalej co gorsza nikt teraz niechęć skupować za granicę bo czekają co orzeknie komisja. Moim zdaniem zawiniło tu Państwo i powinno to zrekompensować chłpu dopłatą do każdego kilograma byka który chce sprzedać na rynek. Odnas wymagają to niech dadzą coś od siebie skoro zawiniła ubojnia kontrolowana przez państwowego inspektora weterynarii. 
    • Przez AgroRolnik22
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć opinii najlepiej od użytkowników o agregacie uprawowo siewnym marki Janpol, Agregat 2,5m. Jeżeli nie to jaki inny w podobnej cenie ?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.