Polecane posty

soltys48    4894

córka z Panią po sprzedaży wszystkiego dłużej by wspominały;);)

• Haha 1

John23    15

Czyżby cena szła do góry ludzie zaczynają kupować cielaczki. A ja się już pozbyłem ostatnich sztuk no i z głowy.

• Haha 1

slawekz1975    31
27 minut temu, hobbysta82 napisał:

Byczki ok. 200 kg. Niby mieszańce, ale tylko bogowie wiedzą czego. Ja odradzam ludziom zwierzęta importowane, zarówno zwierzęta na hodowle jak i na opas. W tej chwili jest dużo krajowych dobrych hodowli zarówno bydła mięsnego jak i mlecznego. Odsadki Charolaise znajdziesz również w kraju.

Na Litwie i Łotwie jest wyjątkowa radosna twórczość hodowlana. Z jakimi chorobami się borykałeś. Duży miałeś procent upadków? 

na pluca chorowaly i to takie 200-250kg bralem leki z górnej polki sterydy przyrosty bez rewelacji i wgi pow 700kg ciezko uzyskac

Wiadomość z agroFakt.pl

nexeqadore    23

No właśnie panowie ceny dzisiaj info od handlarza że od wtorku 20 groszy w dół Myślę że to podpucha

Kentar    310

Mi nic niewiadomo, z jednego zakladu bede mial cennik jutro a z drugiego w poniedzialek. Ale z logicznego punktu widzenia.. ni ch*ja obnizki nie powinno byc.

kw22    11
Dnia 12.11.2019 o 21:24, Tuńczyk napisał:

Kanalia nie chcę Ciebie obrażac ale chyba z Tobą coś niehalo cieląt nie kupuję ponieważ mam swoje jak wcześniej pisałem .Nie upierałem się przy swojej wadze ponieważ dawno jej nie przeważałem ale teraz mam motywację

jak się wage przeważa

komizmo    319

Sprzedane 10 sztuk. Większość R, 7 netto 8%skity. O - 6.50 i 6.8 netto. Lokalny pośrednik

jarecki    1171
9 godzin temu, kw22 napisał:

jak się wage przeważa

mozesz zamówić goscia co legalizuje , a możesz też workami np . z nawozem sie pobawić i układać na wage .

HF86    48
10 godzin temu, nexeqadore napisał:

No właśnie panowie ceny dzisiaj info od handlarza że od wtorku 20 groszy w dół Myślę że to podpucha

Nic tak nie napędza sprzedaży jak chaos spowodowany obniżką stary dobry trik na zapełnienie magazynow.

AdamRo    405
39 minut temu, jarecki napisał:

mozesz zamówić goscia co legalizuje , a możesz też workami np . z nawozem sie pobawić i układać na wage .

Nie chciałbym trafić na wagę legalizowaną nawozem.

• Haha 5

jarecki    1171

legalizacja około 1, 5 -2 tys . z nawozem chodzi aby sprawdzić czy  200 kg bedzie ok . i na 800 kg . jak wynik bedzie ok . to dobrze , bo jak przyjedzie kupiec to i tak moze wmówić ze 10 kg . różnicy ma prawo byc coociaż i legalizacja bedzie .

tomaszmab    157
Napisano (edytowany)
Dnia 13.11.2019 o 22:14, Daro20 napisał:

Nie chcę zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj. Miał ktoś do czynienia z odsadkami z Litwy? Jak to rośnie i jak ze zdrowotnością? Chodzi mi o jałówki charolaise z przeznaczeniem na mamki.

Litwa = handlarz

W tamtym roku znajomy handlarz przywiózł jakies 20 sztuk troche starsze 8-12 mscy z których sierść schodziła i miały plany grzybiczne .. Podleczyl je , poszprycowal .. Potem po miesiącu czy więcej jak byłem u niego pytał mnie czy podrosly .. Ja mówię że jakoś niezbyt .. Po jakims miesiacu już je sprzedał .. Osobiście od niego nic nie kupiłem a nieraz pytał czy coś chce z Litwy .. To mój znajomy a nawet kuzyn .. od handlarza mimo że to kuzyn się nawet nie kupuje!! Wolałem kupić sam od rolnika gdzie nawet ostatnio kupiłem sporo cielnych jałówek LM 300 km od mojego miejsca zamieszkania .. Od handlarzy a tym bardziej z Litwy nic nigdy nie kupię .. !!! 

Edytowano przez tomaszmab
  • Thanks 1

nexeqadore    23
6 godzin temu, zetor10145 napisał:

Dziś sprzedane hf 720kg brutto 6.30 netto. Mam 840kg brutto 6.80 netto 

Czemu taka różnica czy lepsza budowa

Ursus932    1216

Koledze zamias Mm napisało się Mam i stąd nieporozumienie😏

nexeqadore    23
1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

Koledze zamias Mm napisało się Mam i stąd nieporozumienie😏

No tak to w takim razie powinno być przynajmniej 7. 20 netto

ab23    150
26 minut temu, AdamRo napisał:

Za O klasę mieszańca też ?

Ja bym  był za

maciej123    14

ja mam nadzieje że wręcz przeciwnie :):) to ktoś, cos jakieś info na przyszły tydzien  

soltys48    4894
Napisano (edytowany)

Sprzedane z musu

Byk hf i jałówka MM 

20191115_200153.jpg

Edytowano przez soltys48

jarecki    1171
Napisano (edytowany)

chociaż nr telefonu zakryj .bo może znajdzie się z jeden fan co ze chce Ciebie o 1 nad ranem zbudzić.

Edytowano przez jarecki
  • Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rudinho11
      Ceny żywca wieprzowego w 2019 roku zaczynamy od 3.2-4.0 oby ten Nowy Rok przyniósł lepsze ceny. Jak sądzicie drodzy rolnicy jak się zmieni cena trzody chlewnej? Czy może być jeszcze niższa niż dziś? Czy już mamy świński dołek? Czy może być jeszcze gorzej? A może w tym roku dojdziemy do 6zł za kilogram żywca? A jak wygląda sprawa cen pobujojowych?
      Kontynuacja tematu: 

• Przez sumek666
      Cześć.
      Jak w temacie. Zaczynamy nowy sezon
    • Przez Konrad531
      Cytując klasyka: "Nowy rok - nowe możliwości". Zapraszam do wspólnej dyskusji
      Kontynuacja tematu:
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263850-ceny-mleka-2018/
    • Przez danielhaker
      Kontynuacja tematu: 

Wczoraj tankowana w Siedlcach po 5,01. Na stacjach w pobliżu Warszawy 5,08 do 5,20

• Przez danielhaker
      Kontynuacja tematu: 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj