Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bobienko    1136
Napisano (edytowany)

Powiedz że u Ciebie od poniedziałku w górę,a jak chcą po ryju dostać to mogą obaj przyjechać

Edytowano przez bobienko
  • Like 1
  • Haha 6

beata12596    68

W najnowszym wydaniu Tygodnika Poradnika Rolniczego można przeczytać, że już teraz kraje Mercosuru maja zbyt duży dostęp do rynku europejskiego, eksportują 246 tys ton wołowiny. Ja tylko mam nadzieję, że skoro unia zgadza się na to, żebyśmy jedli mięso niewiadomego pochodzenia, od zwierząt karmionych, leczonych itp nie wiadomo jak to powinni od nas się odpier..... jeśli chodzi o dobrostany itp. Do mnie będzie przyjeżdżał jakiś kutafon a to z weterynarii, a to z agencji, o WIOŚu nie wspomnę, a tam wolna amerykanka! Jedzcie sobie ten syf, który wyprodukujecie! Ale nie! Nas będą obciążać nowymi obostrzeniami! Ależ mam na to wszystko nerwy🤬😤

• Like 4
  • Thanks 1

Wiadomość z agroFakt.pl

Bugii    46
1 godzinę temu, soltys48 napisał:

Wierzysz jeszcze w to co oni mówią?

No jest tam ostra propaganda pisu ale jesli chodzi o sprawy rynkowe glupio nie gadali. Bydla w calej ue jest za duzo, ceny spadly a ze nasz rynek to 80% export to najbardziej+ zydy przestaly od nas brac bo pogniewaly sie na nas rzad.

Znajomy sprzedal jalowki 6.5zl brutto nie znam wag i co to bylo. Stalemu odbiorcy.

Byki nawet nie chcial ogladac. Obecnie kupuje tylko jalowki i krowy. Paranoja jakas.

soltys48    3723
1 godzinę temu, jarecki napisał:

a podaj przykład kiedy oszukali w agrobiznesie ? dużo mówią  ogólnie mówią ale też nie kłamią bo ma to odzwierciedlenie w cenach czy tendencjach cenowych .raczej ja bym przyjął  tą ich gadke  bez entuzjazmu  ale i bez dołowania sie .

22 minuty temu, Bugii napisał:

No jest tam ostra propaganda pisu ale jesli chodzi o sprawy rynkowe glupio nie gadali. Bydla w calej ue jest za duzo, ceny spadly a ze nasz rynek to 80% export to najbardziej+ zydy przestaly od nas brac bo pogniewaly sie na nas rzad.

Znajomy sprzedal jalowki 6.5zl brutto nie znam wag i co to bylo. Stalemu odbiorcy.

Byki nawet nie chcial ogladac. Obecnie kupuje tylko jalowki i krowy. Paranoja jakas.

Właśnie kwestia cen,prognoz zbiorów najbardziej mnie tam ro***erdala....dziś mówią że ceny spadają jutro już rosną bo niskie prognozy i tak w koło 

• Like 1

bobienko    1136
32 minuty temu, beata12596 napisał:

W najnowszym wydaniu Tygodnika Poradnika Rolniczego można przeczytać, że już teraz kraje Mercosuru maja zbyt duży dostęp do rynku europejskiego, eksportują 246 tys ton wołowiny. Ja tylko mam nadzieję, że skoro unia zgadza się na to, żebyśmy jedli mięso niewiadomego pochodzenia, od zwierząt karmionych, leczonych itp nie wiadomo jak to powinni od nas się odpier..... jeśli chodzi o dobrostany itp. Do mnie będzie przyjeżdżał jakiś kutafon a to z weterynarii, a to z agencji, o WIOŚu nie wspomnę, a tam wolna amerykanka! Jedzcie sobie ten syf, który wyprodukujecie! Ale nie! Nas będą obciążać nowymi obostrzeniami! Ależ mam na to wszystko nerwy🤬😤

Nastepnym razem jak przyjedzie to noga d*pa brama.

• Haha 1

Kentar    47

Kolejne cenniki zlecialy z cena na poczatek przyszlego tygodnia, brak obnizki, brak podwyzki, stoi.

Sokol2    61
57 minut temu, ab23 napisał:

Stara cena to jaka.?

u biernackiego 10,30 za O, 10,70 za R. u pięty 10,70 O, 11,10R. bm kobylin 5,05 na żywo za hf.

AdamRo    262
14 minut temu, Kentar napisał:

Kolejne cenniki zlecialy z cena na poczatek przyszlego tygodnia, brak obnizki, brak podwyzki, stoi.

Coś czuje że na wtorek będziesz miał nowe , lepsze.

• Like 2

kazik6    67

jeżeli jesteś hodowca to  logiczne ze do gory

kazik6    67

z tego co obserwuje to on zawsze ma sprawdzone info

kanalia36    129
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, Sokol2 napisał:

u biernackiego 10,30 za O, 10,70 za R. u pięty 10,70 O, 11,10R. bm kobylin 5,05 na żywo za hf.

Sokół Pięta to tylko gotówka   nie wiesz co się na FB dzieje???

p.s hodowcy opasów patrzcie jacy z was durnie. To jest interes  i dochodowość z ha 

http://wiescirolnicze.pl/newsy/niezwykla-plantacja-rolnikow-4-hektary-marihuany-zdjecia/konopie-indyskie-o-wartosci-ponad-5-mln-zlotych-rosly-nad-wisla/

Edytowano przez kanalia36

Ursus932    523
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, kanalia36 napisał:

To sobie durniu sam zasiej😊

6 minut temu, bobienko napisał:

I już przed zbiorami wczasy zapewnione na 25 lat

Pełen wypas , wyżywienie , nocleg i sex grupowy...😊

Edytowano przez Ursus932
  • Haha 5

kanalia36    129

Bobienko 8  lat.

A jakby złapali mnie po zbiorach??????? 😃 przez  8 lat kto z was zarobiłby 5,5 melona na 4 ha???😂  

a takie cudo miałem na 0 ,2 ha nie użytku dopiero jak zobaczyłem jak jedna z grup pielgrzymkowych do częstochowy sobie zrywa i skręca to wykosiłem

Marecki2922    177

Wykosiłeś i co dalej z tym zrobiłeś ?:ph34r:

Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Berthold    220
23 minuty temu, Marecki2922 napisał:

Wykosiłeś i co dalej z tym zrobiłeś ?:ph34r:

Spalił na pewno 🤣🤣🤣😂😂😂 Żeby się nie dostało w niepowołane ręce... 

Ursus932    523

Spalił😊😎

28 minut temu, kanalia36 napisał:

Bobienko 8  lat.

A jakby złapali mnie po zbiorach??????? 😃 przez  8 lat kto z was zarobiłby 5,5 melona na 4 ha???😂  

a takie cudo miałem na 0 ,2 ha nie użytku dopiero jak zobaczyłem jak jedna z grup pielgrzymkowych do częstochowy sobie zrywa i skręca to wykosiłem

Chyba nie myślisz że te 5,5 miliona było dla rolnika

Marecki2922    177

Sam ,O.o z 20 arów ? zamiast podzielić się z pielgrzymami aby im było weselej iść , no rzeczywiście kanalia :D

Bez urazy kolego ale tak mi się skojarzyło 

Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rudinho11
      Ceny żywca wieprzowego w 2019 roku zaczynamy od 3.2-4.0 oby ten Nowy Rok przyniósł lepsze ceny. Jak sądzicie drodzy rolnicy jak się zmieni cena trzody chlewnej? Czy może być jeszcze niższa niż dziś? Czy już mamy świński dołek? Czy może być jeszcze gorzej? A może w tym roku dojdziemy do 6zł za kilogram żywca? A jak wygląda sprawa cen pobujojowych?
      Kontynuacja tematu: 

• Przez sumek666
      Cześć.
      Jak w temacie. Zaczynamy nowy sezon
    • Przez Konrad531
      Cytując klasyka: "Nowy rok - nowe możliwości". Zapraszam do wspólnej dyskusji
      Kontynuacja tematu:
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263850-ceny-mleka-2018/
    • Przez danielhaker
      Kontynuacja tematu: 

Wczoraj tankowana w Siedlcach po 5,01. Na stacjach w pobliżu Warszawy 5,08 do 5,20

• Przez danielhaker
      Kontynuacja tematu: 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj Anuluj