Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Sokol2    53

1 godzinę temu, Bartek933 napisał:

A mi niedawno znajomy rolnik mówił że dostał od nich smsa że kończą skup i dziękują za współprace

pieta zakonczył współprace z walenskim i jutro chce po byki R przyjechac po 7 netto i jałówki R 7,5 netoo minus 5%

ab23    63
8 minut temu, soltys48 napisał:

Bliżej 11 spokojnie ....

Przed chwilą załadowane 

BYK SM 866 po 7.1

Byk MM CH/LM 869 PO 7.1

JAŁÓWKA SM 617 po 7.4

JAŁÓWKA MM z LM po 7.4

JAŁÓWKA MM z LM po 7.4

Wagi brutto ceny netto 

nadal Golina

Wiadomość z agroFakt.pl

radekz200    418
1 godzinę temu, Rolnik7343 napisał:

Tzn całkiem rezygnujesz z opasów ?

Ostatni na ten rok 😛 tyle co ja opasow hoduje to nie martw się Europy nie zaleje wołowina 

• Haha 1

Berthold    124
36 minut temu, danielhaker napisał:

Wczoraj sprzedane trochę HFów

Jałówki 620/790/810kg po 7,50

Krowy 845/870 po 6,50

krowa 650kg po 6zł

Oczywiście brutto? 

AdamRo    187
1 godzinę temu, ZUCH1234 napisał:

Wczoraj poszły dwie krowy hf 658 i 689 po 5.30 zabierał krowinski

Brutto ?

1 godzinę temu, lukas9559 napisał:

byki do 7,3 brutto, warto trzymać do sierpnia czy opylać póki cena średnia?

To w sierpniu będzie lepiej ?

tomek9514    5

Panowie, nie sądzicie że coś tu nie gra? Skoro ceny w sklepach wołowiny są bardzo wysokie, przynajmniej w ostatnim czasie poszly do góry a skup na łeb na szyję na dół. Chyba ktoś chce rolnika oskubac na kasie. Ubojnie robią zapasy aż wpadnie dobry kontrahent zaagranicy a wtedy posprzedaja za dobrą cenę. 

daniel18    2
1 godzinę temu, danielhaker napisał:

Wczoraj sprzedane trochę HFów

Jałówki 620/790/810kg po 7,50

Krowy 845/870 po 6,50

krowa 650kg po 6zł

Komu sprzedawałeś ? 

Katka8888    0
8 godzin temu, staszek131415 napisał:

Hm siwego LM w życiu nie widziałem.

Krowa była zacielana nasieniem LM 100 % czerwonym krowa jest maści siwej mieszaniecem poszedł pewnie po krowie ale bardzo ładny. 

TelefonyRadom    178
Sokol2 napisał:

1 godzinę temu, Bartek933 napisał:

A mi niedawno znajomy rolnik mówił że dostał od nich smsa że kończą skup i dziękują za współprace

pieta zakonczył współprace z walenskim i jutro chce po byki R przyjechac po 7 netto i jałówki R 7,5 netoo minus 5%

niestety nie pomogę Sebastian odszedł a ja współpracowalem tylko z Sebastianem nie pomogę a z mackeen beef nie dzwonił panowie szanowani nie przypadkiem Waleński ?

• Haha 1

Ursus932    306

Trochę taka firma krzak , Sebastiana wyrwiesz i po firmie 😏

• Haha 1

Narko    86

Dajcie Jakis namiar w lubelskim na kogos kto zabierze byki ( 2szt)HF i miesne,rasy nie znam i zaplaci uczciwie.

Rojda1994    67
Napisano (edytowany)
Dnia 31.05.2019 o 12:04, kanalia36 napisał:

Proszę Pana bo konto dopiero założyłem  ale forum czytam od około roku zeby się zorientować w cenach w Polsce. A co do nicu  to czytał Pan linki jakie podałem  To artykuły prasowe nie moje.

A pod jakim linkiem ktoś występuje przepraszam ale nick rojda 1994 to nazwisko i data urodzenia. a po za tym istnieje takie coś jak FB, instagram, twitter tak trudno po zdjęciach znajomych dowiedzieć się kto jest kto???? , po za tym  jest duzo oszukanych i resztę po zdjęciu ci każdy potwierdzi, powiązania rodzinne.

Zresztą obecnie zaczynaja się po prokuraturach przesłuchania i nagle zdjecia. Kuźnickiego, i Waleńskich znikły.

Panie ursus niech sobie Pan wejdzie na konto FB Łukasza Rojdy w znajomych ma pan Krzysztof Waleński i Emilia Waleńska szwagier i siostra zawartośc wykasowana 

ps. ma Pan jego płomieną mowe na strajku Agrouni w sprawie oszukiwanych rolników szkoda ze ze ta mowe swojej siostrze nie wygłosił.

To jest mega obłuda

Edytowano przez Rojda1994

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rudinho11
      Ceny żywca wieprzowego w 2019 roku zaczynamy od 3.2-4.0 oby ten Nowy Rok przyniósł lepsze ceny. Jak sądzicie drodzy rolnicy jak się zmieni cena trzody chlewnej? Czy może być jeszcze niższa niż dziś? Czy już mamy świński dołek? Czy może być jeszcze gorzej? A może w tym roku dojdziemy do 6zł za kilogram żywca? A jak wygląda sprawa cen pobujojowych?
      Kontynuacja tematu: 

• Przez Konrad531
      Cytując klasyka: "Nowy rok - nowe możliwości". Zapraszam do wspólnej dyskusji
      Kontynuacja tematu:
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263850-ceny-mleka-2018/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 

• Przez danielhaker
      Jak wyglądają ceny nawozów sztucznych w sezonie 2019?
      Po ile dało się wam kupić następujące produkty?
      Ostatnio dostałem następującą ofertę na nawozy azotowe:
      Saletrosan 26 cena 920 netto / tona w workach BB
      Zaksan 32 - cena 880 netto / tona w workach BB
      Saletrzak - cena 939 netto / tona BigBag.
      Przchodząc do nawozów wieloskładnikowych (NPK) na razie pytałem tylko o polifoskę 6 - cena 1560 netto / tona.
      Kontynuujemy temat: 
    • Przez danielhaker
      Cena rzepaku w sezonie 2019. Jak myślicie jak się będzie zmieniał rynek rzepaku? Ceny czarnego złota wzrosną? Spadną? A może ten sezon zamkniemy takim samym wynikiem jak rok 2018? Chwalcie się po ile sprzedajecie nasiona rzepaku.
      Kontynuujemy tu wątek z sezonu 2018
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.