Polecane posty

marijusz    139
Napisano (edytowany)

Było i się zmyło

wróć do Spam 
 odpowiedz 
  prześlij dalej przenieś do  zapisz drukuj

REKLAMA

Edytowano przez marijusz
  • Haha 1

Paramonov    12

Ale czasy zeby facet zalil sie ze dziewczyna mu cos proponuje... Na zywo to bys pewnie uciekl jak by cos zaproponowala :) gdzie mod zeby banowac za durne posty ??? 

• Like 3

marijusz    139

Ja mam żone którą KOCHAM  to bym uciekał do żony

Wiadomość z agroFakt.pl

piotrdd    53

Co tu się wyprawia 🤔 ty uważaj bo po takim czymś możesz stracić hasła logi,  na co dostałeś te lubieżną propozycje 

ogarek    145

No naprawdę żeby takie podteksty tu robić i wklejac takie coś to trzeba mieć zryty beret... widać gdzie wlazi i czego szuka... hehe 

marijusz    139
Napisano (edytowany)

15 minut temu, ogarek napisał:

No naprawdę żeby takie podteksty tu robić i wklejac takie coś to trzeba mieć zryty beret... widać gdzie wlazi i czego szuka... hehe 

Jarek jak nie twoja rodzina to w czym problem Chcesz to mogę ja usunąć

Widać że jesteś bez winy to pierwszy możesz rzucić we mnie kamieniem 

Edytowano przez marijusz

Rolnik7343    2985
18 godzin temu, Matixd napisał:

Jak myślicie ruszy się coś do końca maja z cena ?

https://www.agrofoto.pl/articles/aktualnosci-branzowe-bydlo/ceny-bydla-nadal-spadaja-podwyzek-nie-widac/?fbclid=IwAR2MHz0vIoOzvl7oCbrKSx5OLVIoAhsFt3a8cpzzFFYaBZuSdABXETZ3CCQ

"topagrar"

piotrdd    53
25 minut temu, marijusz napisał:

Jarek jak nie twoja rodzina to w czym problem Chcesz to mogę ja usunąć

Widać że jesteś bez winy to pierwszy możesz rzucić we mnie kamieniem 

Wyszukaj zdjęcie w Google i znajdziesz swoją Marlene, ale żeś naiwny 😊

marijusz    139

a ja tam nie taki ciekawy Tylko nazwisko skojarzyłem 

BENNY82    122

Mi to wygląda na prowokacje więc ostrożnie z takimi najlepiej olać

Paramonov    12
1 godzinę temu, ogarek napisał:

Wchodzi na "dziolchy" to wyskakuja "dziolchy " xd

danielek24    18

A hoduje ktoś z was highlandery?coraz więcej jest na olx.jest na to zbyt i jak to wygląda cenowo?

Kurde każdy pisze zeby żucać opas ale z dnia na dzień to troche ciężko.a po zatym jak wszyscy pojdą na etat to kto będzie ten naród żywił...

Co za czasy.w mojej wsi są sady owoce,warzywa i duży świniarz.i każdy narzeka ze dokłada a świniarz zbankrutował.

Nasi dziadkowie,którzy walczyli za ojczyznę i gineli w wojnie gdyby wstali z grobu umarli by ponownie tylko że ze wstydu widząc jak ci z ktorymi walczyli niszczą nas bez walki

A może protestujmy?

JarekBazydlo    706
BENNY82 napisał:

Mi to wygląda na prowokacje więc ostrożnie z takimi najlepiej olać

O co chodzi bo nie rozumiem.

nexeqadore    9

Witam Mam problem z o pasami HF w początkowej fazie wzrostu rosną jak głupie wysokie Wielkie to znaczy do wagi 500 600 kg a później dostają w nogi albo przednie albo tylne nie wiem czy to jakieś zapalenie i chudną Czy ma ktoś jakąś radę lub pomysł co to takiego

nexeqadore    9
21 minut temu, zkordalski napisał:

kwasica ? 

Czemu akurat uhf u mieszanych się to nie zdarza ani u mięsnych ani u jałówek w paszczy mam przecież drożdże witaminy fosforan jednowapniowy gdzie tkwi problem dodam że bydło na uwięzi

nexeqadore    9
9 minut temu, wojak1986 napisał:

Siano jakieś jedzą? Podasz co im podajesz?

Sianokiszonka z koniczyną kiszonka z kukurydzy

kazik6    23

może za dużo białka w paszy

nexeqadore    9
27 minut temu, kazik6 napisał:

może za dużo białka w paszy

No możliwe ale dlaczego tylko uhf to się dzieje

soltys48    3183
17 godzin temu, JarekBazydlo napisał:

Mówie o wcześniejszych latach. 

Porównywalna była wtedy cena środków do produkcji?

11 godzin temu, danielek24 napisał:

A hoduje ktoś z was highlandery?coraz więcej jest na olx.jest na to zbyt i jak to wygląda cenowo?

Kurde każdy pisze zeby żucać opas ale z dnia na dzień to troche ciężko.a po zatym jak wszyscy pojdą na etat to kto będzie ten naród żywił...

Co za czasy.w mojej wsi są sady owoce,warzywa i duży świniarz.i każdy narzeka ze dokłada a świniarz zbankrutował.

Nasi dziadkowie,którzy walczyli za ojczyznę i gineli w wojnie gdyby wstali z grobu umarli by ponownie tylko że ze wstydu widząc jak ci z ktorymi walczyli niszczą nas bez walki

A może protestujmy?

@extrabyk ma to bydło 

robi57362    424
nexeqadore napisał:

27 minut temu, kazik6   No możliwe ale dlaczego tylko uhf to się dzieje

hf to jest najdelikatniejsza rasa bydla zawsze pierwszy zachoruje czy polamie sie . sasiad sprzedl ładnie sima po 7.90 brutto

jesli pomoglem kliknij fajne

Sokol2    48
12 godzin temu, Thomas2135 napisał:

Przyjechał handlarz, powiedział że potaniało a Ty mu uwierzyłeś?

Mniej wiecej sie orientuje w cenie bo sprzedaje byki co miesiąc i wycenia zawsze co najmniej dwóch czy mu uwierzyłem czy nie nie ma znaczenia i tak bym sprzedał kwestia tylko kumu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Konrad531
      Cytując klasyka: "Nowy rok - nowe możliwości". Zapraszam do wspólnej dyskusji
      Kontynuacja tematu:
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263850-ceny-mleka-2018/
    • Przez robert55555
      Zakładam wątek dotyczący dopłat bezpośrednich na rok 2019. 
      Temat na 2018 jest jeszcze otwarty, natomiast tutaj możemy już pisać o nadchodzącej edycji dopłat.
      Czy ARiMR udoskonaliła  składaniu e-wniosków przez aplikacje?
      Edit 
      Kwota obowiązuje z roku 2018. Biura już mają kwoty jakie umożliwiają logowanie.
      Dla tych osób którzy w 2018 roku składali oświadczenie. To konta są już utworzone, trzeba wejść w Ewniosek kliknąć nie pamiętam hasła i stoworzyc własne hasło. Pracownicy BP w 2018 roku rysowali za te osoby w aplikacji ewniosek i tworzyli konta i je blokowali. 

Trzeba  kliknac nie pamiętam hasła.
      Jakie nowe przepisy będą obowiązywać?
      Czy 2019 w rolnictwie będzie rokiem normalnym?

• Przez ice2006
      witam mam problem z bydłem 2 sztuki padły w nocy prawdopodobnie od wzdęcia czy ziemniaki mogły im zaszkodzić dodam że daje rozdrabniane w ilości 10 wiader 20 l na 30 sztuk(co drugi dzień) a padły te sztuki które w sumie najmniej zjadały tych ziemniaków bo przeważnie były odganiane.Gdy ok godz 24 byłem sprawdzać to było wszystko w porządku leżały i żuły a na drugi dzień o 7 rano leżą zdechłe czy w takim czasie mogły dostać wzdęcia i paść?.Teraz boje sie zadawać te ziemniaki i nie wiem co z nimi zrobię bo kupiłem 10 ton.Czy samo siano wystarczy krową mamką?
    • Przez farmer-f13
      Cena za byki z dnia na dzień spadła 1,50zł na kilogramie i leci w duł dalej co gorsza nikt teraz niechęć skupować za granicę bo czekają co orzeknie komisja. Moim zdaniem zawiniło tu Państwo i powinno to zrekompensować chłpu dopłatą do każdego kilograma byka który chce sprzedać na rynek. Odnas wymagają to niech dadzą coś od siebie skoro zawiniła ubojnia kontrolowana przez państwowego inspektora weterynarii. 
    • Przez AgroRolnik22
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć opinii najlepiej od użytkowników o agregacie uprawowo siewnym marki Janpol, Agregat 2,5m. Jeżeli nie to jaki inny w podobnej cenie ?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.