Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

stonka15ak    14
4 godziny temu, marcinski napisał:

Panowie @mateusz111992 , @stonka15ak , opowiedzcie jak Kabanos wygląda z waszej perspektywy , ile wam płacił za byki , czy brał na żywą , czy wbc przed aferą . Mimo ze mieszkam niedaleko zakładu , nie mam takiej wiedzy , bo ktoś tam coś sprzeda raz na rok , więc  trudno się zorientować . A wy macie szersze spojrzenie bo sprzedajecie sporo sztuk  . Mateusz , ty masz swoją wagę , więc wiesz czy nie rżną na wadze . Tyle pytań bo dużo nieużytków u nas , a Jarek kupił nowe auto , więc ten tego ...9_9 .

Ja tam nie dawałem to nie wiem kiedyś chcieli przyjechać cena była dobra na tamte czasy chcieli tylko ilości samochodowe Ale tyle nie mieliśmy pytaj kto dawał. 

gregory81    56
2 godziny temu, marcinski napisał:

To nie ja , to Potrek .

Przez dwa k :)

• Haha 1

sylwekbarca2    31
2 godziny temu, huliszek1990 napisał:

Propozycja za u 13,7 

a kto jeśli można wiedzieć ?

Gość ozzborn   
Gość ozzborn
2 godziny temu, JarekBazydlo napisał:

Getmor też do mnie dzwonił za bykami więc widać szukają towaru.

i co im powiedziałes ? ze sprzedałęs po 14 zł ?

Chudy1217    7

Propozycja 13 zł za O klasę, 5 sztuk ale czekam dalej, łódzkie

U nas w lokalnej ubojni bili po 400 500sztuk dziennie, a teraz zaledwie 50, 100. Info od znajomego co tam pracuje. Nie ma bydła

pit17    37
2 godziny temu, JarekBazydlo napisał:

Getmor też do mnie dzwonił za bykami więc widać szukają towaru.

A jaką cene proponowali?

Ursus932    280
16 minut temu, Chudy1217 napisał:

U nas w lokalnej ubojni bili po 400 500sztuk dziennie, a teraz zaledwie 50, 100. Info od znajomego co tam pracuje. Nie ma bydła

U kogo ta cena?

AdamRo    166
17 minut temu, Chudy1217 napisał:

Co to za lokalna ubojnia w łódzkim ?

chuck00    36
5 godzin temu, Berthold napisał:

A zresztą taka ciekawostka z dobrego źródła... BIERNACKI I MATUSZEWSKI TO SZWAGRY PODOBNO, TYLKO JAK WŚCIEKŁE     P. Y  SIĘ NIE LUBIĄ... 

Matuszewski pracował z Biernackim i jak ogarnął temat założył swoją firmę. Skrót się zgadza a czy to rodzina to nie wiem.

Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Gość tyran3   
Gość tyran3

w każdym razie i jednemu i drugiemu mozna sprzedawać ale kasa zanim  bydło opuści podwórek inaczej problemy

Berthold    85

Właśnie dostałem takiego eska

Witam.  Po 3tyg. Bałaganie i propagandzie na rynku wolowym. Ceny. Byki.6.5-7.3 jalowki. 6-7. Krowa. Do 5.3. Robimy uboj z koniecznośći w gos. Wsady i sprz. Cielaka. Aktualne. Pozd. 

... Panowie myślę że wiosna powoli ale nadchodzi... 

juzek89    24

A cóż to za wspaniałomyślna firma, rzeźnia się tak reklamuje?

karrol    5
6 minut temu, juzek89 napisał:

A cóż to za wspaniałomyślna firma, rzeźnia się tak reklamuje?

A to chyba chłopaki z ok osiecznej koło Leszna wysyłają takie cenniki smsem

• Thanks 1

rolnik115    71

Cenowo bez rewelacji dlatego dali fajna reklamę, jeszcze trochę a cena do normy wróci

Rolnik7343    2986
35 minut temu, Berthold napisał:

Właśnie dostałem takiego eska

Witam.  Po 3tyg. Bałaganie i propagandzie na rynku wolowym. Ceny. Byki.6.5-7.3 jalowki. 6-7. Krowa. Do 5.3. Robimy uboj z koniecznośći w gos. Wsady i sprz. Cielaka. Aktualne. Pozd. 

... Panowie myślę że wiosna powoli ale nadchodzi... 

przy takich cenach to na byki nie ma co patrzeć tylko jałówki wstawiać .. nie dość że cielaki tańsze to jeszcze spokojniejsze

• Like 1

juzek89    24

W.M Wrzesień ma najlepsze plakaty. "Gwarantujemy rzetelność i uczciwość". W maju oblepiają wszystkie drzewa przy kapliczkach.

• Haha 3

kw22    9
22 minuty temu, karrol napisał:

A to chyba chłopaki z ok osiecznej koło Leszna wysyłają takie cenniki smsem

klak poczytajcie o nim na necie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Konrad531
      Cytując klasyka: "Nowy rok - nowe możliwości". Zapraszam do wspólnej dyskusji
      Kontynuacja tematu:
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263850-ceny-mleka-2018/
    • Przez robert55555
      Zakładam wątek dotyczący dopłat bezpośrednich na rok 2019. 
      Temat na 2018 jest jeszcze otwarty, natomiast tutaj możemy już pisać o nadchodzącej edycji dopłat.
      Czy ARiMR udoskonaliła  składaniu e-wniosków przez aplikacje?
      Edit 
      Kwota obowiązuje z roku 2018. Biura już mają kwoty jakie umożliwiają logowanie.
      Dla tych osób którzy w 2018 roku składali oświadczenie. To konta są już utworzone, trzeba wejść w Ewniosek kliknąć nie pamiętam hasła i stoworzyc własne hasło. Pracownicy BP w 2018 roku rysowali za te osoby w aplikacji ewniosek i tworzyli konta i je blokowali. 

Trzeba  kliknac nie pamiętam hasła.
      Jakie nowe przepisy będą obowiązywać?
      Czy 2019 w rolnictwie będzie rokiem normalnym?

• Przez ice2006
      witam mam problem z bydłem 2 sztuki padły w nocy prawdopodobnie od wzdęcia czy ziemniaki mogły im zaszkodzić dodam że daje rozdrabniane w ilości 10 wiader 20 l na 30 sztuk(co drugi dzień) a padły te sztuki które w sumie najmniej zjadały tych ziemniaków bo przeważnie były odganiane.Gdy ok godz 24 byłem sprawdzać to było wszystko w porządku leżały i żuły a na drugi dzień o 7 rano leżą zdechłe czy w takim czasie mogły dostać wzdęcia i paść?.Teraz boje sie zadawać te ziemniaki i nie wiem co z nimi zrobię bo kupiłem 10 ton.Czy samo siano wystarczy krową mamką?
    • Przez farmer-f13
      Cena za byki z dnia na dzień spadła 1,50zł na kilogramie i leci w duł dalej co gorsza nikt teraz niechęć skupować za granicę bo czekają co orzeknie komisja. Moim zdaniem zawiniło tu Państwo i powinno to zrekompensować chłpu dopłatą do każdego kilograma byka który chce sprzedać na rynek. Odnas wymagają to niech dadzą coś od siebie skoro zawiniła ubojnia kontrolowana przez państwowego inspektora weterynarii. 
    • Przez AgroRolnik22
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć opinii najlepiej od użytkowników o agregacie uprawowo siewnym marki Janpol, Agregat 2,5m. Jeżeli nie to jaki inny w podobnej cenie ?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.