donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
donweter1989    2932
1 godzinę temu, kanalia36 napisał:

Byle by nowego nie otwierali)))))

Ten temat ja zapoczątkowałem no i wyszło jak wyszło. Nowego ja nie otwieram, bo znowu pechowy będzie przypadkiem.

Pkt. 1.4 – spamowanie w tematach, odchodzenie od wątku głównego, nabijanie postów

+1pkt ostrzeżenia

Edytowano przez Bartek933
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
1 godzinę temu, kanalia36 napisał:

Byle by nowego nie otwierali)))))

Niech otwierają byleby bez ciebie 😂😂😂

Edytowano przez Berthold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian007    153
22 minuty temu, donweter1989 napisał:

Ten temat ja zapoczątkowałem no i wyszło jak wyszło. Nowego ja nie otwieram, bo znowu pechowy będzie przypadkiem.

Otwieraj tu jest jak w lydlu co dziennie coś nowego😁

Od zaklęć diabła po schemat budowy motopompy 😂

Pkt. 1.4 – spamowanie w tematach, odchodzenie od wątku głównego, nabijanie postów

+1pkt ostrzeżenia

Edytowano przez Bartek933
  • Haha 1

trzymajmy się kupy bo kupy nikt nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

 

58 minut temu, Bartek933 napisał:

Proponuje od siebie, wrócić do tematu cen bydła.

No chyba że ktoś chce złapać punkty za spam 

Do czego wracać? Już nikt nic w tym roku nie sprzeda a Ty poleciałeś po bandzie z punktami-super!!!! Będzie Ci to zapamiętane 

Żeby nie było ze bez ceny to małe podsumowanie

Najtańszy byk w w 2019r 6.47btutto najdroższy 8.12brutto/kg

JAŁÓWKA odpowiednio 6.47 I 8.63/kg

Krowa nnajtaniej 5.39/ kg najdroższe sprzedałem na sztuki ale wg opinii znawców to ok 6.5 brutto 

Dziękuję wszystkim którzy pisali w tym temacie tak hodowcom i tym którzy udają że hodują jak i tzw wyłudzaczom (albo ą🤔),

ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM tobie @Bartek933też wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2020

Pozdrawiam stary sołtys Przemek

  • Like 4
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16681

jak stary to Przemysław. 😀 dzięki i nawzajem. też wam życzę wiele cierpliwości i spokoju w nowym roku. no i lepszych cen przede wszystkim.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227

Dziś przyszło rozliczenie ze skiby. Poszedł jeden średni HF waga ok 730 kg, wybił się na 386 KG przy cenie 12.10 netto.

Szczęśliwego nowego i co niektórym drugiej połówki życzę (jak kto woli to może i być procentowa) ;)


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoodoowca    39

A u mnie rok 2020 przyniesie po 35-ciu latach pożegnanie z bydłem,ciekawe jak wygląda życie bez porannego wstawania?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak samo , tylko że inaczej . 9_9

1 minutę temu, hoodoowca napisał:

A u mnie rok 2020 przyniesie po 35-ciu latach pożegnanie z bydłem,ciekawe jak wygląda życie bez porannego wstawania?????

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25235

Na ślimaki przechodzisz? HELIX Aspersa?

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguśka    188
2 godziny temu, Bartek933 napisał:

Proponuje od siebie, wrócić do tematu cen bydła.

No chyba że ktoś chce złapać punkty za spam 

Na koniec roku to i ja chcę być niegrzeczną dziewczynką. Jak pogrzeszyć to teraz :D.   Tak jakoś mało wesoło teraz (przez ciebie).  Rozmowa kontrolowana...rozmowa kontrolowana ... :P

Nic nie kupione, nic nie sprzedane... czekamy aż pozwolą na ubicie dużej sztuki w swoim gospodarstwie (bezstresowo). Mam nadzieję,że moja ofiara nie padnie wcześniej ze starości ;). Po ile teraz są odsadki? ;) 

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, hoodoowca napisał:

A u mnie rok 2020 przyniesie po 35-ciu latach pożegnanie z bydłem,ciekawe jak wygląda życie bez porannego wstawania?????

Brawo przeszłeś na jasną strone mocy i przeszedłeś na stronę rebelii!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211
1 godzinę temu, hoodoowca napisał:

A u mnie rok 2020 przyniesie po 35-ciu latach pożegnanie z bydłem,ciekawe jak wygląda życie bez porannego wstawania?????

będziesz musiał nick zmienić 

a odnośnie cen jak prognozujecie gdzie ta cena powędróje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoodoowca    39

Czasami życie samo weryfikuje nasze plany ,Kanalia nie przeszedłem na jasną stronę mocy tyko ciemna strona mnie pokonała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A żegnaj ty stary j**any roku.zebym cię więcej k**wa nie widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tego możesz być pewie. 2019 był tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    888
17 godzin temu, hoodoowca napisał:

A u mnie rok 2020 przyniesie po 35-ciu latach pożegnanie z bydłem,ciekawe jak wygląda życie bez porannego wstawania?????

Krowy mleczne ?

16 godzin temu, Jaguśka napisał:

Na koniec roku to i ja chcę być niegrzeczną dziewczynką. Jak pogrzeszyć to teraz :D.   Tak jakoś mało wesoło teraz (przez ciebie).  Rozmowa kontrolowana...rozmowa kontrolowana ... :P

Nic nie kupione, nic nie sprzedane... czekamy aż pozwolą na ubicie dużej sztuki w swoim gospodarstwie (bezstresowo). Mam nadzieję,że moja ofiara nie padnie wcześniej ze starości ;). Po ile teraz są odsadki? ;) 

150 zł kolczyk + sprawny rzeźnik

Tylko nie mów nikomu  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

 w styczniu 2019 zlikwidowalem bydlo a nadal rano wstaje, tyle ze troche pozniej niz zawsze, 

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian007    153
23 godziny temu, Bartek933 napisał:

Proponuje od siebie, wrócić do tematu cen bydła.

No chyba że ktoś chce złapać punkty za spam 

Ale żeś się wymundrzuł z tymi punktami..

 

 

Na samym początku roku brawa, oklaski, owacje na stojąco dla donweter1989 za założenie tematu i poprowadzenie go w najlepszy możliwy sposób. 👏👍✌️👏🥇🥇🥇🏆 

Panie i Panowie na nadchodzący rok życzę jak najmniej problemów i godnych cen.

 

Aaaaa.. u mnie cena bydła w zależności od wieku, wagi, przeznaczenia od 600 złotych do 7000 złotych.

  • Thanks 1

trzymajmy się kupy bo kupy nikt nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj