donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

KamilSokoowski    109

Kanalia proszę Cię skończ już te smęty. pier**lisz jedno w kółko. Wszyscy już tym rzygaja. Rozumiem ze wyraziłeś swoją opinie ale ile k**wa można . Masz depresje to do lekarza!  Czytać się już nie chce....

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To dobrze że trochę poszło .mniejszy stres z nowym rokiem

15769211586906335011542613883410.jpg

15769212398983973153738234523421.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlikk18    67

kanalia masz racje, zgadzam sie z Tobą. w poniedziałek wyskoczy Ardanowski cos tam pomamrocze i heja dawaj oby do nowego roku. powinnismy wszyscy nie sprzedawac przed trzy tygodnie to by sie obudzili

  • Like 1
  • Thanks 1

Bydło Mięsne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1279

Jarek .B teraz kolej na ciebie 😁

20 minut temu, HF86 napisał:

To dobrze że trochę poszło .mniejszy stres z nowym rokiem

15769211586906335011542613883410.jpg

15769212398983973153738234523421.jpg

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
9 minut temu, pawlikk18 napisał:

kanalia masz racje, zgadzam sie z Tobą. w poniedziałek wyskoczy Ardanowski cos tam pomamrocze i heja dawaj oby do nowego roku. powinnismy wszyscy nie sprzedawac przed trzy tygodnie to by sie obudzili

No i kto będzie nie sprzedawać ? Ta garstka ludzi z forum ? Jak ktoś ma kredyty i banki czekają za kasą to nie ma że się nie sprzeda bo cena za niska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Nie no pewnie .. on razu wszystko się zostawi i niech stoją a co tam ;) jak był kryzys mleka to też zamiast do zbiornika to trzeba było lać w gnój żeby "protestować" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A to nie można tak zrobić? Co nie macie odłożone na raty skoro mleko to taki biznes?😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Do byków się dokłada 😊to nic nie odłożone😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, pawlikk18 napisał:

kanalia masz racje, zgadzam sie z Tobą. w poniedziałek wyskoczy Ardanowski cos tam pomamrocze i heja dawaj oby do nowego roku. powinnismy wszyscy nie sprzedawac przed trzy tygodnie to by sie obudzili

Spoko ja nawet rozwinę protest do 3 miesięcy.,obaczycie jaki kryzys wywołam😂taki sam chaos nastanie jak po wpłynięciu moich 6 szt na rynek.a nie skóry 7dma sztukę w c,wartej sprzedałem .rynek się długo niepozbiera 😵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2488
2 godziny temu, ab23 napisał:

Jarek .B teraz kolej na ciebie 😁

 

Moje to jeszcze troszke pożyją na pewno do nowego roku :) Teraz szkoda oddawać bo zakłady stają to i cenę dają mizerną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
2 godziny temu, bobienko napisał:

A to nie można tak zrobić? Co nie macie odłożone na raty skoro mleko to taki biznes?😄

No racja ... czas rozedrzeć poduszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Rolnik7343 napisał:

Nie no pewnie .. on razu wszystko się zostawi i niech stoją a co tam ;) jak był kryzys mleka to też zamiast do zbiornika to trzeba było lać w gnój żeby "protestować" ?

Jak były kwoty mleczne i za nadprodukcje kary groziły to cielaki miały mleka full i w kanał też szło. 


Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
6 godzin temu, przemek28_28 napisał:

To po co je trzymac? Rozumiem ze mleko odstawiasz do mleczarni? My szkoda byłoby zabawy, albo porządnie i sporo mleka albo wogole.

Więcej mleka nie potrzeba, trzeba się cieszyć że chociaż tyle jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny1991    104
5 godzin temu, HF86 napisał:

To dobrze że trochę poszło .mniejszy stres z nowym rokiem

15769211586906335011542613883410.jpg

15769212398983973153738234523421.jpg

te dopisane wagi to wagi na podwórku czy na zakładzie?

i co to za ubojnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zawsze ważę na podwórku.jakas stała w tym równaniu musi być z 5 go grudnia sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535
kanalia36 napisał:

Ludzie wy naprawde naiwni jak cholera , po takim materiale  oczywiście ze eksport nie spadnie bo niema tam nic złego, ale nasze ubojnie to k**wy i złodzieje i obniżą cene za bydło o 1-2 zł twierdząc ze sie rynek załamał. Ja pisałem wiele miesięcy temu ze dla ubojni i handlarzy niema granic przyzwoitości i taki Biernacki cennik i 1 zł za kg żywca ustawi jeżeli tylko będzie mógł. Ten materiał to manna z nieba dla ubojni i handlarzy zeby przez kolejny rok dymać rolników. 

ale jak widze idiotów którzy nie będą likwidować i za 3 zł  będą trzymać albo zbija koszty jeszcze bardziej i będą i tak zarabiać to ubojnie o wyginiecie frajerów się martwić nie muszą.

Jeśli będzie to takie samo nagranie jak to co kiedyś na agrofirmie koleś tucznika rurka PE obkladal to nikt tego poważnie nie potraktuje. Poczytajcie troche i poogladajcie w internecie filmy o organizacjach zwierzęcych. Zaczyna im się dupa palić to szukają sensacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2079
3 godziny temu, Rolnik7343 napisał:

Więcej mleka nie potrzeba, trzeba się cieszyć że chociaż tyle jest

Podziwiam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Za co bany ? za spokojną rozmowę ? Nie wiem czy jesteś adminem raczej wątpię ... ale jak jesteś to gdzie byłeś jak leciały tu k**wy i były wojny ???

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Johnny niech handlarze najpierw zgadną .i policzą cenę żywca i wbc ot taki konkurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj