donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Gość   
Gość

Biernacki zalega Czarneckim z kasą ponad 60 dni do 90 więc i potem on robi obsuwę a pchają wszystko do niego. Ciekawe kiedy to jebnie wszystko i wydymaja ludzi w skali której Polska jeszcze nie widziała

20 godzin temu, Denver napisał:

Wczoraj sprzedane byczek ho 7,8 waga 770kg , jalowka mm 7,9 waga 630 kg malopolski.

Kto odbierał że za byczka Ho 7.8 dał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
20 minut temu, sylwekbarca2 napisał:

Ja na WBC oddaje tylko gdy mam super sztuki, mieszkańców czy to z LM czy SM oddaje na żywo.

Możesz bardziej rozwinąć dlaczego ?bo to bardzo ciekawe co piszesz 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503

Ursusik. To proste, na słabszym jesteś tak rozliczony że oczy puchną jak patrzysz na wydruk. Na czystym LM tak tego nie widać. Więc z troski o oczy ,mieszańca lepiej sprzedać na żywo ;)

Edytowano przez AdamRo
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny1991    104
31 minut temu, sylwekbarca2 napisał:

Ja na WBC oddaje tylko gdy mam super sztuki, mieszkańców czy to z LM czy SM oddaje na żywo.

Ale ten Kowalczyk koło Częstochowy chyba na żywo nie bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 godzin temu, Mikruss napisał:

biernacki 65 dni i cisza z kasą....

Jak rząd chce uzdrawiania rolnictwa to czemu niema ustawy przelew 14 dni po terminie spore odsetki i bez pierdolenie.niemasz kasy kredyt obrotowy.odsetki dla rolników 3 razy takie jak kredyt bankowy i skończy się przeciąganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147
johny1991 napisał:

31 minut temu, sylwekbarca2 napisał:

Ja na WBC oddaje tylko gdy mam super sztuki, mieszkańców czy to z LM czy SM oddaje na żywo.

Ale ten Kowalczyk koło Częstochowy chyba na żywo nie bierze...

Bierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1298

AdamRo a wam jak płacą za mięso teoretycznie? a faktycznie ? o terminy pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147
AdamRo napisał:

Ursusik. To proste, na słabszym jesteś tak rozliczony że oczy puchną jak patrzysz na wydruk. Na czystym LM tak tego nie widać. Więc z troski o oczy ,mieszańca lepiej sprzedać na żywo ;)

Nie musi być czysty, jak rów Mariański znać na grzbiecie i ogon schowany że widać jak ja to mówię sam pędzelek to wtedy oddaje na WBC bo zwyczajnie z tym co wycenione na żywo zawsze na WBC wychodziłem lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbitom793    276
1 godzinę temu, HF86 napisał:

Jak rząd chce uzdrawiania rolnictwa to czemu niema ustawy przelew 14 dni po terminie spore odsetki i bez pierdolenie.niemasz kasy kredyt obrotowy.odsetki dla rolników 3 razy takie jak kredyt bankowy i skończy się przeciąganie

Nasz rząd wprowadzil przepis , że od września to i ryczaltowca mozna przeciagac z płatnościami ile się chcę.  Także w tę stronę to idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To ja proponuję też żeby diety parlamentarzystów były w dwóch ratach tzn kiedy będę miał a druga kiedy będę chciał.niech odczują jak jest stracić płynność finansową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117
3 godziny temu, sylwekbarca2 napisał:

Nie musi być czysty, jak rów Mariański znać na grzbiecie i ogon schowany że widać jak ja to mówię sam pędzelek to wtedy oddaje na WBC bo zwyczajnie z tym co wycenione na żywo zawsze na WBC wychodziłem lepiej

Jakie ma ceny Kowalczyk teraz na żywo najlepiej zawsze płacił za jałówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niech obsmaruja może np pana b i innych januszy biznesu mięsnego i niech opiszą jak nas dobijają bez ogłuszenia.i Jake przekręty robią.moge reżyserowi takiego filmu dorzucić parę złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik6    114

kowalczyk brał w srode za hf po 850kg  6.5 dostałem podobno max cena mieszaniec z simem  880kg 7 netto, jałówki mieszance od 580 do 670 najciezsza zgodzone przed załadunkiem po 6.8 netto na fakturze 6.7 tak to teraz u nich działa...………...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864
7 minut temu, kazik6 napisał:

kowalczyk brał w srode za hf po 850kg  6.5 dostałem podobno max cena mieszaniec z simem  880kg 7 netto, jałówki mieszance od 580 do 670 najciezsza zgodzone przed załadunkiem po 6.8 netto na fakturze 6.7 tak to teraz u nich działa...………...

O, ceny normalne, chyba masz wage. :)

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honda    10

Sprzedany byk MS do BEEF MAREK waga 690kg  skitka 7% cena 7zł brutto.Byk był duży wysoki średniej budowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864
20 minut temu, kazik6 napisał:

na ogolną jezdze

 

Somsiady sie nie smieja, ze frajer jestes i byki zlotowke taniej sprzedajesz?

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503

Jakaś telewizja mogłaby zająć się tą nierównością cenowo-wagową a nie szukać dziury tam gdzie jej nie ma :(

Edytowano przez AdamRo
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117
1 godzinę temu, kazik6 napisał:

kowalczyk brał w srode za hf po 850kg  6.5 dostałem podobno max cena mieszaniec z simem  880kg 7 netto, jałówki mieszance od 580 do 670 najciezsza zgodzone przed załadunkiem po 6.8 netto na fakturze 6.7 tak to teraz u nich działa...………...

To faktycznie masakra kiepskim Mają ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864
1 minutę temu, nexeqadore napisał:

To faktycznie masakra kiepskim Mają ceny

NORMALNE. Po prostu duza uczciwa waga poszla.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boogii    29
2 godziny temu, sylwekbarca2 napisał:

Słyszał ktoś że dzisiaj na TVN czy gdzieś znowu mają obsmarowac jakąś ubojnie?

Ja słyszałem , że nie tylko jedną.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj