donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Nie ma u was rekolekcji adwentowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, zetorki12 napisał:

Nie ma u was rekolekcji adwentowych?

U mnie są 

1 godzinę temu, AdamRo napisał:

Dawno,dawno temu widywałem żywe :)

Dawno dawno to były bardziej takie ncb niż hf

1 godzinę temu, rolnik115 napisał:

U mnie są, nawet czysty jestem bo się wykąpałem i u spowiedzi byłem 😁

To tylko spowiedź jest okazją żeby się wykąpać😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik115    140

@Ursus932 miałem na myśli że spowiedź to taka higiena sumienia a przy okazji i ciała bo o swoją higienę trzeba dbać codzienne nie zależnie od sytuacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Myślałem że tak sobie żartujesz z tej kąpieli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kowalczyk Częstochowa. 12.8 za O plus 30 gr za cały kanion. transport sprzedającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie spytałem. kolega dzwonił czy się na kaniona nie dorzucę. on tylko do niego sprzedaje. tylko Kowalczyk nie chce tak daleko do nas jeździć. przyszło rozliczenie z osi. na żywo u mnie w domu 9120kg na zakładzie 8498kg wbc 4699 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1293

To komu będziemy sprzedawać jak wszyscy przeciągają?

Zostanie nam tylko Kentar😁

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

śmiechy śmiechami ale wszyscy moi odbiorcy z którymi handlowałem od dłuższego czasu lecą sobie w kulki z terminami płatności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1293

Jak to ucieszy loże szyderców to jeszcze nie dostałem a dzisiaj 15 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117
1 minutę temu, ab23 napisał:

Jak to ucieszy loże szyderców to jeszcze nie dostałem a dzisiaj 15 dzień

 

2 minuty temu, nexeqadore napisał:

 

Wszędzie to samo w poniedziałek było dwa tygodnie dzisiaj był przelew

13 minut temu, kali2107 napisał:

Nie spytałem. kolega dzwonił czy się na kaniona nie dorzucę. on tylko do niego sprzedaje. tylko Kowalczyk nie chce tak daleko do nas jeździć. przyszło rozliczenie z osi. na żywo u mnie w domu 9120kg na zakładzie 8498kg wbc 4699 kg

 ile Kowalczyk na żywą za HF

Edytowano przez nexeqadore
Pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem ile za żywą. Ale wychodzi 7 netto lekko. Ja kupowałem od woznieckiego normalnie. były to mm 65kg średnio drogie jak cholera. złe nie były ale szału też nie pokazaly. zwykły cielak mm zbierany na Mazurach i.podlasiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
14 minut temu, kali2107 napisał:

Nie wiem ile za żywą. Ale wychodzi 7 netto lekko. Ja kupowałem od woznieckiego normalnie. były to mm 65kg średnio drogie jak cholera. złe nie były ale szału też nie pokazaly. zwykły cielak mm zbierany na Mazurach i.podlasiu.

Mi bardziej chodzi o takie 200-250kg , kiedyś dzwoniłem ale to była taka bardziej luźna rozmowa po prostu chciałem się dowiedzieć co i jak ale jestem ciekawy czy ktoś od nich brał na kontrakt i czy wyszedł na tym jakoś czy się przejechał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864
1 godzinę temu, ab23 napisał:

To komu będziemy sprzedawać jak wszyscy przeciągają?

Zostanie nam tylko Kentar😁

Spoko, ja nie handluje dla sztuki, handluje zeby zarobic. Jak biore od nowego to ewentualnie moge kupic raz tak, ze wyjde na zero, na stalym kliencie raz na 10 razy moge dolozyc i bedzie ok, inaczej dziekuje za handel.

Wole kupic mniej a zarobic. Nigdy nie bede robil masowki zeby miec wielkie ilosci bydla i krzyczec, ze ja najwiekszy skupnik na cale wojewodztwo! (ale termin platnosci 45dni!)

Ale znam handlarzy ktorzy kupuja przez sile, zeby jeden drugiego przebil i przejal teren, a kredyty obrotowe coraz wieksze i skonto z zakladu coraz czestsze.

32 minuty temu, Mikruss napisał:

biernacki 65 dni i cisza z kasą....

Vatowiec/ ryczalt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny1991    104
8 godzin temu, sylwekbarca2 napisał:

ja do Kowalczyka 26 listopada sprzedałem dzisiaj po południu kasę na koncie miałem czyli 17 dzień.

no a jak wybicia u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj