donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hobbysta82    298
Przed chwilą, soltys48 napisał:

lubię wszystko ale nie toleruje walenia w ch*ja

To żeś wybrał zawód. Rolnika każdy wali w ch*ja

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19664
2 minuty temu, hobbysta82 napisał:

To żeś wybrał zawód. Rolnika każdy wali w ch*ja

Toż ja jem POLITOLOG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hobbysta82    298
6 minut temu, soltys48 napisał:

Toż ja jem POLITOLOG

Ja sie Ciebie nie pytam jakie Ty jesteś wykształcenie, ja sie ciebie pytam jaki Ty jesteś zawód 

Edytowano przez hobbysta82
poprawiłem zetorek dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, hobbysta82 napisał:

wykrztałcenie,

🧐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19664
4 minuty temu, hobbysta82 napisał:

Ja sie Ciebie nie pytam jakie Ty jesteś wykrztałcenie, ja sie ciebie pytam jaki Ty jesteś zawód 

Zawód????

Yyy......nieokreślony 

Wykształcenie szerokie od technik ekonomii po inż budowy maszyn czy mgr politologii 🤔

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, soltys48 napisał:

Zawód????

Yyy......nieokreślony 

Wykształcenie szerokie od technik ekonomii po inż budowy maszyn czy mgr politologii 🤔

Kvrwa to mówiłem że trzeba do Ciebie mówić pan @soltys48😊 ,taki wykształcony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19664
1 minutę temu, Ursus932 napisał:

Kvrwa to mówiłem że trzeba do Ciebie mówić pan @soltys48😊 ,taki wykształcony .

Na Pana to trzeba

Mieć 

Wiek

Wygląd 

....I piniądze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hobbysta82    298

"Ja sie Ciebie nie pytam jakie Ty jesteś wykrztałcenie, ja sie ciebie pytam jaki Ty jesteś zawód"

To jest cytat za starszym panem ode mnie ze wsi. Zapytał się mnie czy jestem dochtorem, a ja mu odpowiedziałem, że studjuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19664

Wiek to już j3st niestety 

1 minutę temu, hobbysta82 napisał:

"Ja sie Ciebie nie pytam jakie Ty jesteś wykrztałcenie, ja sie ciebie pytam jaki Ty jesteś zawód"

To jest cytat za starszym panem ode mnie ze wsi. Zapytał się mnie czy jestem dochtorem, a ja mu odpowiedziałem, że studjuje.

To wobec tego magazynier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, debrzyna napisał:

To ja bym sie nadał😊

Toż kiedyś napisał do Ciebie pan @debrzyna ,to zabroniłeś tak mówić😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, debrzyna napisał:

To ja bym sie nadał😊

To musiał byś się ogolić . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19664
6 minut temu, zetorki12 napisał:

To musiał byś się ogolić . :ph34r:

Toż to największy atrybut PANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
2 godziny temu, hobbysta82 napisał:

Brutalna prawda jest taka, że ona nie ma obowiązku przyjechać na wizytę (to jest jej dobra wola, a ku### nie brakuje), a Ty masz obowiązek ułatwić lekarzowi weterynarii badanie (JEST TAKI PRZEPIS zaptytaj się weta na kontroli to Ci go wyrecytuje z pamięci i poda dziennik ustaw). Po za tym ludzie tam słabo zarabiają, sa wkur...ieni i wyżywają się na rolnikach.

Tak z ciekawości. Czym sobie zasłużyłeś na tak częste kontrole?

 

Już rozesłałem Twój suchar znajomym.

No to dobrze, ciesze się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kto pan kto dziad  co to za róznica do PanaPancia pasuje przysłowie niema większego chama jak wyszedł z dziada na Pana. Facet zapewne dokładnie rypał rolników w jeden ze sposobów o jakich pisze dlatego ta agresja i wyzywanie mnie od najgorszych. Ludzie czytają to co pisze i jeden puści między uchem a dwóch się zastanowi czy aby nie mam racji i handlarzyna ma już trudniej rypać rolnika. Takich szkodników trzeba tępić i sławić ile wlezie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1498
11 godzin temu, pepe2 napisał:

Dzisiaj poszły ;

Hf taki sobie 700 kg cena 6,80

hf ładny 714 kg cena 7,20

jałówka mieszaniec sim 598 kg cena 7,40 , śląskie , Jozan Koziegłowy .

Brutto, netto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4375
16 godzin temu, Baks00 napisał:

U mnie żadnego poidla urwanego nie było.Ale przy uwięzi  trzeba pilnować wiązania  by nie za ciasno nie za luźno.-przynajmniej tak w moim przypadku.

 

Musze się przyznać -dzisiaj strata pierwszego poidla,a taki byłem wczoraj dumny....

Propozycja za 3 szt MMxCH 8 netto

Edytowano przez Baks00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535
9 godzin temu, kanalia36 napisał:

Kto pan kto dziad  co to za róznica do PanaPancia pasuje przysłowie niema większego chama jak wyszedł z dziada na Pana. Facet zapewne dokładnie rypał rolników w jeden ze sposobów o jakich pisze dlatego ta agresja i wyzywanie mnie od najgorszych. Ludzie czytają to co pisze i jeden puści między uchem a dwóch się zastanowi czy aby nie mam racji i handlarzyna ma już trudniej rypać rolnika. Takich szkodników trzeba tępić i sławić ile wlezie. 

Niestety po 90 roku takich Januszy biznesu się natworzyło w każdej branży. Handlarzyki okradające na wadze, biznesmeni co handlem kradzionymi autami się zajmują albo kierownicy co dwa razy w roku na wczasach na drugim końcu świata a pracownicy pod domem co miesiąc o wypłate stoją żeby jasnie pan wypłacił. Dlaczego? Bo prawo nie karze takich złodzieji a ludzie sami dają się okradać. Ten temat nie dotyczy cen bydła w większości tylko tego który handlarz najmniej kradnie na wadze, a który łaskawie po miesiącu płaci. Tak jakby uczciwe ważenie i płacenie za towar było czymś nienormalnym.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj