donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
danielursus3p    5231

Przy swoich prosiakach po 3 zł z haczykiem sprzedasz i wyjdziesz na delikatny plus. Tyle tylko, że na świniach masz szybszy obrót kasą (kupując prosiaki), a na byka czekasz i czekasz. Jedyne wyjście to trzymać w setkach sztuk bo inaczej to przy HFach zysku jako tako widocznego nie będzie. 

 

Edytowano przez danielursus3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, danielursus3p napisał:

Przy swoich prosiakach po 3 zł z haczykiem sprzedasz i wyjdziesz na delikatny plus.

No bez jaj . Swój prosiak , to za darmo ? To lepiej go sprzedać przy obecnych cenach i dostaniesz mało mniej niż 100kg tucznika skoro 3zł za dużą sztukę Cię zadowala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbitom793    276
2 godziny temu, debrzyna napisał:

Jarek to przynajmniej gospodarzy A jest taki na forum gość sławny hodowca yutuber z Bieszczad co tylko wolne chwile spędza na gospodarstwie u stryka  Ale jak komentuje wstawiane filmiki to odnosi sie wrażenie ze to on jest Panem Ostatnio kupi fynda /chyba/ na wyspach

A może stryjek nie ma dzieci i bieszczadzkiemu rolnikowi przepisze limuzyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
8 minut temu, debrzyna napisał:

On tam traktorami jeździ a nie limuzynami Chyba ze przegapiłem jakiś filmik

Bo dopieron a początku tygodnia dostał limuzynę od bezdomnego takze jeszcze na filmie jej nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2504
przemek28_28 napisał:

Frajer i tyle. Nigdy rzeczowej wypowiedzi nie dał i tyle.

Ulżyles sobie? Podziwiam takich cwaniaków w necie tylko oni chyba nie wiedzą że czasy się zmieniły i każdy jest do namierzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Namierzyć to może policja. Zwykłemu użytkownikowi internetu, który poczuł się obrażony żaden administrator portalu nie poda jakichkolwiek danych  osoby z drugiej strony konfliktu. Dla jasności dodam, że czasy się nie zmieniły bo od zawsze każdy był do namierzenia w internecie.

Edytowano przez Partyzant85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, KamilSokoowski napisał:

Chodzi mi o to ze może byś po moje renifery przyjechał:)

Po ile cenisz renifery? I jaka okolica może podeślę jakiegoś naganiacza

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
48 minut temu, JarekBazydlo napisał:

Ulżyles sobie? Podziwiam takich cwaniaków w necie tylko oni chyba nie wiedzą że czasy się zmieniły i każdy jest do namierzenia.

Człowieku namierzaj, wolny kraj.  Tylko co dalej? Napisałem gdzieś że piszę o Tobie? Post nie był edytowany. Jesli czujesz sie frajerem to juz nie moja wina. Jak to mówią uderz w stół, a......

spokojnie, cwaniakiem nie jestem, a realu się nie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pit17    185
43 minuty temu, Partyzant85 napisał:

Namierzyć to może policja. Zwykłemu użytkownikowi internetu, który poczuł się obrażony żaden administrator portalu nie poda jakichkolwiek danych  osoby z drugiej strony konfliktu. Dla jasności dodam, że czasy się nie zmieniły bo od zawsze każdy był do namierzenia w internecie.

Telefon na kartę był w internecie nie do namierzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
46 minut temu, Partyzant85 napisał:

Namierzyć to może policja. Zwykłemu użytkownikowi internetu, który poczuł się obrażony żaden administrator portalu nie poda jakichkolwiek danych  osoby z drugiej strony konfliktu. Dla jasności dodam, że czasy się nie zmieniły bo od zawsze każdy był do namierzenia w internecie.

I to tylko w określonych sytuacjach, a nie ze ktoś ma kolegę i ten zacznie namierzać. Musi byc prowadzone postępowanie i tylko wtedy podaje sie dane IP lub numer telefonu😀

Jarek ma znajomosci w skarbówce to moze w ABW tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilSokoowski    109
48 minut temu, PanPancio napisał:

Po ile cenisz renifery? I jaka okolica może podeślę jakiegoś naganiacza

Mazowieckie okolice Żuromina. Mam teraz aby trzy i prawdę mówiąc to te nie są zbyt rewelacyjne. Chciałbym 7 wziąć 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, KamilSokoowski napisał:

Mazowieckie okolice Żuromina. Mam teraz aby trzy i prawdę mówiąc to te nie są zbyt rewelacyjne. Chciałbym 7 wziąć 

brutto chyba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436
3 godziny temu, hobbysta82 napisał:

To nie jest antybiotyk, który powinien być lekiem pierwszego, ani drugiego wyboru. W przypadku infekcji płucnej na pierwszym miejscu preparaty z florfenikolem. W przypadku zakażenia Bordetella stosować Potencil. Zmorą Draxxin'u jest to, że stosowany jest bez opamiętania w bazach cieląt. Zaletą jest to, że podaje się go jednokrotnie 1 ml/40 kg masy ciała

Koledze podpowiedziałem ponieważ stosowaliśmy go w oborach przy zakażeniu BVD-MD, oraz ponieważ jego cielak był po 5 dniach biegunki osłabiony i podatny na wtórne zakażenie bakteryjne.

Jak tam Twój cielak?

Bylem u innego weta dosc daleko od domu i powiedzialem co dostawal i ze dziwne ze nie przechodzi dal mi kroplowke 250ml elektrolity i glukoze 3 dawki antybiotyku na bazie jakichs sulfo... Nie pamietam i 2 na powiklania cos takiego co 48godzin 2 dawki dostalem no i ze to moze byc ze jest zarobaczony wiec dal na odrobaczenie podskornie i zeby mu dawac wode siemie i ta kore z debu no i oczywiscie ze moze jesc otreby ale najlepiej zeby jadl siano i twierdzi ze jak go ruszy to powinno byc lepiej juteo z nim i ze podejrzewa bakterie i ze teraz tak z bydlem sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864
32 minuty temu, KamilSokoowski napisał:

Mazowieckie okolice Żuromina. Mam teraz aby trzy i prawdę mówiąc to te nie są zbyt rewelacyjne. Chciałbym 7 wziąć 

Z ciekawosci pokaz co nazywasz reniferem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
38 minut temu, KamilSokoowski napisał:

Mazowieckie okolice Żuromina. Mam teraz aby trzy i prawdę mówiąc to te nie są zbyt rewelacyjne. Chciałbym 7 wziąć 

Zagłębie handlarzy. Jak są liche to puść je na wbc przez jakiegoś z którym handlowałes i zobaczysz co są warte

Brdak

Kulwiccy

Czarnecki

Małkowski

Manelski 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj