donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tomek0406    122
16 minut temu, Kentar napisał:

Te jalowki po 400kg maja, ze taka cene zaproponowal?

Właśnie nie. A jakie u was ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864

Nie wiem jaki masz towar, ale zalozmy ze srednia HFka w O klasie to powinno sie zaczac od minimum 6 netto + vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
28 minut temu, silny84 napisał:

Jalowka mm 650 kg 7,70 brutto Podlasie. 

Kto brał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Tomek0406 napisał:

Najlepiej cena najwyższa i uczciwy gość:) Nie będę dorabiał kretaczy z C klasy😀 Dzwoniłem do złotexu do Złoczewa cena 5zł plus vat😰😧

Jaki powiat jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

Dzwoniła dziś do mnie ubojnia Biernacki, nigdy im nie oddawałem a oni kuźwa  i się pytają o współpracę.  Nieźle.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357
10 minut temu, mlodyhef napisał:

Dzwoniła dziś do mnie ubojnia Biernacki, nigdy im nie oddawałem a oni kuźwa  i się pytają o współpracę.  Nieźle.

To mów 12 za żywą i płatne gotówką i możem handlować,  kurła nie umiecie postawić na swoim tylko się dać wyzyskiwać.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118
1 godzinę temu, Tomek0406 napisał:

Sieradz

Od ktorej strony? Moze od turku, warty, goszczanow? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikw    71

Znajomy w tamtym tyg sprzedawal byki do biernackiego ale chcial przedplate, i nie bylo problemu

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris148a    89

Dziś sprzeda po 6.80 netto. Jeden HO 770kg, drugi RW 720kg skitka 8%, do wypłaty brutto 10tys bez 40 zł. Okolica POS Wlkp.


Takie w tamtym roku sprzedawałem po 7,20-7,40 więc dalej ujnia

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
2 godziny temu, Tomek0406 napisał:

Sieradz

Masz ubojnie w Sędzimirowicach, w Goszczanowie, no chyba że chcesz jeszcze więcej za kilogram to dzwoń po handlarzy.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian007    153
1 minutę temu, Piotrek6911 napisał:

Dziś sprzedane do bożeny kebej r klasa byk po 12,80 netto jałówka 13netto

Daj znać jak wyszły wybicia.


trzymajmy się kupy bo kupy nikt nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, Tomek0406 napisał:

Sieradz

Tak jak wspomniał @AdamRo blisko masz Agat Sdzimirowice , znajomy sprzedaje i zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj