donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damian007    153
11 minut temu, JarekBazydlo napisał:

Chodzi Ci o wstęgi?

Też chce jak można 😁


trzymajmy się kupy bo kupy nikt nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16681
JarekBazydlo napisał:

To mogę Ci je wykonać jak chcesz:)

to wykonaj mi. wykonaj mi zdjęcie tej maszyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
Przed chwilą, Bananek napisał:

ech. nie to nie. sam sobie zrobię. albo powiedz ile cenisz.

pany tej maszyny są chronione prawem urzędowym i nie może ich udostępniać 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2488
Rolnik7343 napisał:

Przed chwilą, Bananek napisał:

ech. nie to nie. sam sobie zrobię. albo powiedz ile cenisz.

pany tej maszyny są chronione prawem urzędowym i nie może ich udostępniać 👍

Już to wcześniej pisałeś nic nowego. Pisałem pisz jakieś nowe rzeczy bo to już wiem pisałeś to 20min temu pod zdjęciem.


Bananek napisał:

ile cenisz za zrobienie wstegi?

Zależy jaka grubość materiału, jaka wielkość wstęgi. Napisz mi jutro na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Jareczku ja się nie powtarzam tylko po prostu informuję kolegę forumowego że nie dostanie planów budowy bo one są ściśle chronione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2488

Więc przyznajesz się jednak że się powtarzasz. A przed chwilą pisałeś coś innego. Lepiej zreszto napisał byś coś ciekawego w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian007    153
29 minut temu, JarekBazydlo napisał:

Jak pisałem mogę wykonać wstęgi na zamówienie. Zdjęć maszyny nie wstawiam.

Nie wstawiasz bo jesteś zdania że ty masz i nie pomożesz mieć nikomu czy użyłeś do jej budowy elementów z ruskiej rakiety??😆

  • Haha 1

trzymajmy się kupy bo kupy nikt nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2488

Nie wstawiam z powodu hejtow. Musicie mieć pretensję do osób którzy tu głównie hejtuja zdjęcia.


A taka maszyne można tak samo znaleźć na necie. Ja też musiałem gdzieś tego poszukać.


https://youtu.be/Fy3TRbW03JY


Minuta szukania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja wam powiem tak wujek sprzedał do Mierzejewskich 8 sztuk byki hf po 7.5 byki super po 8.2 skóra 7% ceny brutto wagi brutto kolega sprzedał do stałego odbiorcy 5 buków cena jak leci 7.5 brutto wagi blisko 700 nie chce mi się słuchać waszych wypocin że cena nie realna i że u nas to po 6.5 u nas są po tyle byki od wujka z naszej wagi od kolegi jedna sztuka przewazona waga się zgadza kasą od Mierzejewskich 14dni od kolegi kasą 3 dni ps jałówka wyceniona na 8bruto ale to jakaś mięsna taka szara wuja nie sprzedał jeszcze potrzyma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

coś znajome te nazwisko (nazwa kanału)

 

Edytowano przez Rolnik7343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarasm    0

Sprzedawał ktoś ostatnio byki do ZM Kowalczyk z miejscowości Bargły za Częstochową?Macie opinie na temat tego zakładu, jak u niego z kasa, płaci w terminie? Klasyfikowanie poubojowo ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

Klasyfikację ok ale już opinie ma różne. Dokładnie to z płatnością przeciąganie ale płaci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16681

jarek, ten filmik już widziałem wcześniej. myślałem, że masz coś bardziej odkrywczego. Ale dzięki. A jak te kółka powycinac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przecinarkę plazmową kup i tnij, albo idź od zakładu i powycinają co chcesz. Tylko nie wiem po co to wszystko jak firm robiących spirale jest pełno? Co do samego giecia widziałem filmik ze sprytniejszą maszyną i można wygiąć kilka kół jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik6    107
1 godzinę temu, jarasm napisał:

Sprzedawał ktoś ostatnio byki do ZM Kowalczyk z miejscowości Bargły za Częstochową?Macie opinie na temat tego zakładu, jak u niego z kasa, płaci w terminie? Klasyfikowanie poubojowo ok?

ja im sprzedaje na zywą,kiedys płacili po 21 dn. teraz po 14 przeważnie w ostatnim dniu jest na koncie z cenami roznie bywa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj