donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JarekBazydlo    2505
przemek28_28 napisał:

2 minuty temu, JarekBazydlo napisał:

Za gotówkę. Jak dobrze pójdzie w tym tygodniu powinien być zakup.

Typowy przykład pisowca. Odpowiada na wszystko inne niż to o co był zapytany wprost.

Ignoruje takie osoby jak Ty. Proste. A tak apropo za PiSem nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
Przed chwilą, Yoda napisał:

Odsad po 300 kg jest za ciężki. Kup go nawet za 3 tys, sprzedaj 700kg po 7 i pchaj w niego rok papu. Ile zostanie?

Jest nie jest. Na olx jest przekrój 250-350. No jak kupujesz czysto rasowego to jak tu niektórzy piszą to sprzedajesz po 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864
4 minuty temu, JarekBazydlo napisał:

Za gotówkę. Jak dobrze pójdzie w tym tygodniu powinien być zakup.

Jak mi sie jeden ostatnio chwalil, ze nowy sprzet za gotowke kupiony to mu musialem za bydlo 3 dni przed odbiorem kase wyslac bo raty gonily. :)))

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
1 minutę temu, JarekBazydlo napisał:

Ignoruje takie osoby jak Ty. Proste. A tak apropo za PiSem nie jestem.

Sam sobie zaprzeczyłeś bo jednak nie zignorowałeś. Nie umiesz rozmawiać na argumenty i tyle, pytam grzecznie to nie umiesz napisac na proste pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2505
Kentar napisał:

4 minuty temu, JarekBazydlo napisał:

Za gotówkę. Jak dobrze pójdzie w tym tygodniu powinien być zakup.

Jak mi sie jeden ostatnio chwalil, ze nowy sprzet za gotowke kupiony to mu musialem za bydlo 3 dni przed odbiorem kase wyslac bo raty gonily. :)))

Ja nie biorę nowego sprzętu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, przemek28_28 napisał:

Na olx jest przekrój 250-350.

A na wadze 200-300

Edytowano przez zetor50super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jarku to z racji ze mnie bardzo lubisz i masz za moralnego, kulturalnego i umysłowego GURU to mi odpowiesz????????))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
2 minuty temu, debrzyna napisał:

Do Ciebie Czym jeździsz 

Na tą chwilę berlingiem, w najbliższym czasie zakup ponownie hujdaja

2 minuty temu, JarekBazydlo napisał:

To nie znaczy że jestem za PiSem. Nie miał kto startować z naszego regionu więc ja się zgodziłem.

MI na takie coś nie pozwoliłby honor, jeżeli czegoś nie popieram to nie popieram i koniec

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ludzie jak już Pis  Jarka wzioł na listy to apokalipsa się zbliża))))))))))) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

a tak w ogóle to w jakiej firmie Miałeś ubespieczenie samochodu ? i czy firma  ,,zachowała się jak trzeba '' nie chodzi mi o podanie kwoty 

3 minuty temu, soltys48 napisał:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864

Nie mial kto z jego regionu startowac wiec on sie zgodzil.

Hm..

Zgodnie z ta logika, jak wezme 2 pomocnikow do bydla i oni nie beda chcieli krasc na wadze i ja bede to robil, to znaczy, ze sumienie i rece czyste? 🤣🤣

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
Przed chwilą, jarecki napisał:

a tak w ogóle to w jakiej firmie Miałeś ubespieczenie samochodu ? i czy firma  ,,zachowała się jak trzeba '' nie chodzi mi o podanie kwoty 

 

Ja miałem w warcie, sprawca link 4

Na tą chwilę kiepsko to finansowo wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
1 minutę temu, Kentar napisał:

Nie mial kto z jego regionu startowac wiec on sie zgodzil.

Hm..

Zgodnie z ta logika, jak wezme 2 pomocnikow do bydla i oni nie beda chcieli krasc na wadze i ja bede to robil, to znaczy, ze sumienie i rece czyste? 🤣🤣

Już sie nie wybielaj wszyscy wiemy,ze wszyscy handlarze to złodzieje:D

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jarek na mordo książce Cię ogladam i jestęś ten w czerwonym komunistycznym krawacie czy tym w bluzie w okularkach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2505
soltys48 napisał:

2 minuty temu, debrzyna napisał:

Do Ciebie Czym jeździsz 

Na tą chwilę berlingiem, w najbliższym czasie zakup ponownie hujdaja

2 minuty temu, JarekBazydlo napisał:

To nie znaczy że jestem za PiSem. Nie miał kto startować z naszego regionu więc ja się zgodziłem.

MI na takie coś nie pozwoliłby honor, jeżeli czegoś nie popieram to nie popieram i koniec

Szczerze dla nie ma uczciwej partii w Polsce która by dobrze rządziła. A pewna kobieta mnie poprosiła żebym wystartował bo nie ma komu a ona musi kogoś zgłosić. Na swój rejon zgłosiła swoich synów bo też nie miała kogo a na mój mnie bo mnie prosila i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

  Sołtys 48   a gdzie zgłazałeś szkode u siebie w warcie ? bo jak w linku to po zdarzeniu pamietajcie aby wezwać polcje bo skubance podważają nawet fakt zdarzenia .   ja miałem 3 razy zgłoszenia szkody do warty i jestem hepy   .                         50 % tych co poszli poparło pis a każdy sie wypiera , a ja zagłosowałem na nich .

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2505
Daro20 napisał:

Polecicie mi kogoś kto sprowadza jałówki charolaise z Francji? 

A nie możesz z Polski kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
1 minutę temu, JarekBazydlo napisał:

 Na swój rejon zgłosiła swoich synów bo też nie miała kogo a na mój mnie bo mnie prosila i tyle.

Czyli nepotyzm??

1 minutę temu, jarecki napisał:

  Sołtys 48   a gdzie zgłazałeś szkode u siebie w warcie ? bo jak w linku to po zdarzeniu pamietajcie aby wezwać polcje bo skubance podważają nawet fakt zdarzenia .   ja miałem 3 razy zgłoszenia szkody do warty i jestem hepy 

w linku, policja była.

5 minut temu, Daro20 napisał:

Polecicie mi kogoś kto sprowadza jałówki charolaise z Francji? 

a te by Ci nie odpowiadały?

https://www.olx.pl/oferta/charolaise-100-jalowki-cielne-CID757-IDAlAL3.html#2888577330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

ja piernicze  , i stąd problem Spróbuj udać sie do agenta warty może przejmą sprawe , bo zle bedzie  , działaj w miare szybko u swojego agenta 

Edytowano przez jarecki
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj