donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Łatwo lajza wylazi z takich jak ty.... Wystarczy tylko mała prowokacja... 😁😁😁😁😁😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaaa . Ty zawsze zwycięski . Obliczyłeś już rozstaw zębów ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

😋 

A tak po za tm . to byki po ile ? 🤔

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakie to żałosne... 😁😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, ogarek napisał:

Jakie to żałosne... 😁😁😁😁

No to pracuj nad sobą . 9_9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    111

No właśnie panowie ceny dzisiaj info od handlarza że od wtorku 20 groszy w dół Myślę że to podpucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864

Mi nic niewiadomo, z jednego zakladu bede mial cennik jutro a z drugiego w poniedzialek. Ale z logicznego punktu widzenia.. ni ch*ja obnizki nie powinno byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kw22    20
Dnia 12.11.2019 o 21:24, Tuńczyk napisał:

Kanalia nie chcę Ciebie obrażac ale chyba z Tobą coś niehalo cieląt nie kupuję ponieważ mam swoje jak wcześniej pisałem .Nie upierałem się przy swojej wadze ponieważ dawno jej nie przeważałem ale teraz mam motywację

jak się wage przeważa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguśka    188

Wiem,że nie w temacie i za to serdecznie przepraszam, ale ... :(

https://www.agrofoto.pl/articles/afrykanski-pomor-swin-asf/niestety-stalo-sie-asf-juz-w-lubuskiem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguśka    188

 topagrar to pewnie się nie otworzy. W skrócie: w Lubuskiem potwierdzono pierwszy przypadek u dzika. Potwierdził to instytut w Puławach . Będzie się działo.... :(  Na  głównej stronie topagrar . pl  jest artykuł. ;)

Edytowano przez Jaguśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Sprzedane 10 sztuk. Większość R, 7 netto 8%skity. O - 6.50 i 6.8 netto. Lokalny pośrednik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
9 godzin temu, kw22 napisał:

jak się wage przeważa

 

mozesz zamówić goscia co legalizuje , a możesz też workami np . z nawozem sie pobawić i układać na wage .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 godzin temu, nexeqadore napisał:

No właśnie panowie ceny dzisiaj info od handlarza że od wtorku 20 groszy w dół Myślę że to podpucha

Nic tak nie napędza sprzedaży jak chaos spowodowany obniżką stary dobry trik na zapełnienie magazynow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1493
39 minut temu, jarecki napisał:

mozesz zamówić goscia co legalizuje , a możesz też workami np . z nawozem sie pobawić i układać na wage .

Nie chciałbym trafić na wagę legalizowaną nawozem.

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

legalizacja około 1, 5 -2 tys . z nawozem chodzi aby sprawdzić czy  200 kg bedzie ok . i na 800 kg . jak wynik bedzie ok . to dobrze , bo jak przyjedzie kupiec to i tak moze wmówić ze 10 kg . różnicy ma prawo byc coociaż i legalizacja bedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 13.11.2019 o 22:14, Daro20 napisał:

Nie chcę zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj. Miał ktoś do czynienia z odsadkami z Litwy? Jak to rośnie i jak ze zdrowotnością? Chodzi mi o jałówki charolaise z przeznaczeniem na mamki.

Litwa = handlarz

W tamtym roku znajomy handlarz przywiózł jakies 20 sztuk troche starsze 8-12 mscy z których sierść schodziła i miały plany grzybiczne .. Podleczyl je , poszprycowal .. Potem po miesiącu czy więcej jak byłem u niego pytał mnie czy podrosly .. Ja mówię że jakoś niezbyt .. Po jakims miesiacu już je sprzedał .. Osobiście od niego nic nie kupiłem a nieraz pytał czy coś chce z Litwy .. To mój znajomy a nawet kuzyn .. od handlarza mimo że to kuzyn się nawet nie kupuje!! Wolałem kupić sam od rolnika gdzie nawet ostatnio kupiłem sporo cielnych jałówek LM 300 km od mojego miejsca zamieszkania .. Od handlarzy a tym bardziej z Litwy nic nigdy nie kupię .. !!! 

Edytowano przez tomaszmab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    111
6 godzin temu, zetor10145 napisał:

Dziś sprzedane hf 720kg brutto 6.30 netto. Mam 840kg brutto 6.80 netto 

Czemu taka różnica czy lepsza budowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Koledze zamias Mm napisało się Mam i stąd nieporozumienie😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    111
1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

Koledze zamias Mm napisało się Mam i stąd nieporozumienie😏

No tak to w takim razie powinno być przynajmniej 7. 20 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj