donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mikruss    536

Ale to tak u kazdrgo handlarza dziala, ja tez jak raz kilka sztuk z lancucha dalem na ogolna wage auto ale kazdego wazylismi na aucie i oczywiscie suma na wazonych na malej wadze byla wieksza jak na ogolnej ale naganiacz pozniej przy drinku sie klepnal ze gdyby nie ogolna to kupujacy na kazdym skroil by te 30 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale Murawski to ubojnia pod Jarocinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

A to chyba kojarzę. Kiedys do niego dzwonilem jak mialem towar na całą solowke i jechal 2 tyg. az w koncu biernacki zabral hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Mikruss napisał:

A to chyba kojarzę. Kiedys do niego dzwonilem jak mialem towar na całą solowke i jechal 2 tyg. az w koncu biernacki zabral hehe

Bo on wie ze całe auto to bedzie ważone on lubi pojedyńcze sztuki i gospodarstwa bez wagi. No niestety złodziej na złodzieju w wielkopolsce i złodziejem pogania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

 😄rozkalibrowana 😁

Edytowano przez komizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprzedawałem 29 pażdziernika 3 byki hf i 1 słaby mieszaniec mm, miały średnio powyżej 700 kg, wiek powyżej 24 miesięcy, cena jaką uzyskałem to 6,5 netto. Kupujący rol-pol Ireneusz Śmieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, Sokol2 napisał:

ja jestem w grupie

 

I jak to działa oczami członka grupy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
23 minuty temu, kanalia36 napisał:

 No niestety złodziej na złodzieju w wielkopolsce i złodziejem pogania

W Wielkopolsce źle ,w świętokrzyskim źle ,są gdzieś uczciwi handlarze :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziś dzwoniłem to wychodzi na to że byk w cenie na żywo zdrożał 0.30zł kg za hf proponują U NAS podkreślę U nas w graniach 7.3-7.5 te 7.5 to już ilości całosamochodowe . A Ceny cielaków od rolników  jałóweczka do 2 tygodni od 500 do 700 byczki do 2 tygodni 500 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
1 godzinę temu, dsbh napisał:

W Wielkopolsce źle ,w świętokrzyskim źle ,są gdzieś uczciwi handlarze :) ?

To tak jakby zapytać czy są gdzieś cnotliwe "damy" do towarzystwa... 🤣🤣🤣

Przed chwilą, zkordalski napisał:

Dziś dzwoniłem to wychodzi na to że byk w cenie na żywo zdrożał 0.30zł kg za hf proponują U NAS podkreślę U nas w graniach 7.3-7.5 te 7.5 to już ilości całosamochodowe . A Ceny cielaków od rolników  jałóweczka do 2 tygodni od 500 do 700 byczki do 2 tygodni 500 

Pochwal się gdzie dzwoniłes???  I co znaczy" u nas "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
25 minut temu, Berthold napisał:

To tak jakby zapytać czy są gdzieś cnotliwe "damy" do towarzystwa... 🤣🤣🤣

o gejsze chodzi , i są są .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10145    19

Panowie miał ktoś do czynienia z Panem Łukasz AGATOWSKI SKUP i sprzedaż bydła. Nowa Słupia świętokrzyskie? Jak z wagą i płatnościami?

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2498
9 minut temu, zetor10145 napisał:

Panowie miał ktoś do czynienia z Panem Łukasz AGATOWSKI SKUP i sprzedaż bydła. Nowa Słupia świętokrzyskie? Jak z wagą i płatnościami?

 

Z waga pewnie jak u każdego handlarza może czynić cuda:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556
3 godziny temu, dsbh napisał:

W Wielkopolsce źle ,w świętokrzyskim źle ,są gdzieś uczciwi handlarze :) ?

to chyba pod tym względem to na Podlasiu nie jest aż tak źle

Teraz wiem dlaczego handlarz używanym sprzętem z wielkopolski dał mi ciagnik za 100 tys na miesiąc na testy jak dowiedział sie że jestem z Podlasia😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345
zkordalski napisał:

Dziś dzwoniłem to wychodzi na to że byk w cenie na żywo zdrożał 0.30zł kg za hf proponują U NAS podkreślę U nas w graniach 7.3-7.5 te 7.5 to już ilości całosamochodowe . A Ceny cielaków od rolników  jałóweczka do 2 tygodni od 500 do 700 byczki do 2 tygodni 500 

cielaki to hf czy mięsne? niedawno kupilem tygodniowa jalowke lm/hf ładna za 750 zl lubelskie


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, zkordalski napisał:

Dziś dzwoniłem to wychodzi na to że byk w cenie na żywo zdrożał 0.30zł kg za hf proponują U NAS podkreślę U nas w graniach 7.3-7.5 te 7.5 to już ilości całosamochodowe . A Ceny cielaków od rolników  jałóweczka do 2 tygodni od 500 do 700 byczki do 2 tygodni 500 

Dziwne, u mnie na Kujawach złotówkę mniej, 6,00-6,50 za hf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Ja już w zeszłym tygodniu miałem ofertę od 6.5 netto wzwyż. Okolice Torunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    140
4 godziny temu, kanalia36 napisał:

I jak to działa oczami członka grupy????

każdy członek grupy sprzedaje gdzie chce wiec nikt mi więcej nie daje za byka za to ze jestem w grupie... jedyny plus tego całego bałaganu to kasa pierwszy rok 10% dopłaty do kwoty netto za sprzedaż byka drugi 9 trzeci 8 czwary 7 i piąty 6 procent. Minusy to mega biurokracji kontrole z agencji sprzedaż przez konto grupy i musze zawsze dzwonic do księgowej czy kasa jest ze będę sprzedawac itp...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Handlarzowi nie muszę nic mówić. Od lokalnych skupujących pogranicze Warmi i Mazowieckiego. Cielaki to hf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
zkordalski napisał:

Dziś dzwoniłem to wychodzi na to że byk w cenie na żywo zdrożał 0.30zł kg za hf proponują U NAS podkreślę U nas w graniach 7.3-7.5 te 7.5 to już ilości całosamochodowe . A Ceny cielaków od rolników  jałóweczka do 2 tygodni od 500 do 700 byczki do 2 tygodni 500 

Kto i gdzie tyle płaci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj