donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damian007    153
14 minut temu, tomaszmab napisał:

Agrostar 10 zł jak masz większą ilość .. Ostatnio gość od którego kupowałem 11 jałówek cielnych czystych LM mówił że sprzedał bodajże 30 byczków około rocznych w wadze 380-450 kg po 12,5 za kg .. tylko że On ma już tam można powiedzieć chody bo ma 150 mamek LM także ma czym z nimi handlować ..

Jaka cena takich jałówek? Jeśli to nie tajemnica😉


trzymajmy się kupy bo kupy nikt nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031
16 minut temu, tomaszmab napisał:

gość od którego kupowałem 11 jałówek cielnych czystych LM mówił że sprzedał bodajże 30 byczków około rocznych w wadze 380-450 kg po 12,5 za kg

Mówił bo chciał koniecznie sprzedać Ci te jałówki 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dać za odsadka 450 kg 12,5 a potem 450kg na wbc po 13😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexiflexi    20

Dostaliscie moze koledzy pomoc suszową ??? U mnie wniosek w agencji 6 października i cicho ani decyzji ani nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian007    153
2 minuty temu, lexiflexi napisał:

Dostaliscie moze koledzy pomoc suszową ??? U mnie wniosek w agencji 6 października i cicho ani decyzji ani nic ...

Protokołu nie mam a gdzie mowa o złotówkach..


trzymajmy się kupy bo kupy nikt nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja swoje suszowe już dawno wydałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexiflexi    20
1 minutę temu, zetorki12 napisał:

Ja swoje suszowe już dawno wydałem .

Serio już dawno ci przydzielili ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak , Sporo osób chwaliło się że zaraz dostało . Jest temat susza , tam patrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1903

Tak do żniw było super , a później to już mniej ciekawie . Do teraz niektórzy próbują posiać i topią się w błocie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2504

Nie ma ogólnie limitu do 24 jest do 30 miesięcy. Do 24 miesięcy to wymysl ubojni żeby trochę urwać kasy

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159
11 godzin temu, DANDYS napisał:

to jest chore raz handlarz przyjechał to bardziej sie cieszy hf co mu żebra było widać niz miesnym bykiem ,a to za maly a to za duzy pojeabani 

To wtedy mogłeś powiedzieć że spoko bierz tylko Hf, bo. na resztę masz kupca co płaci (i wymyślić uczciwą cenę żeby się cwaniak nie połapał) zobaczysz jak rura zmięknie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3in1    41

Poszły 3 hfy z luzu srednio 730 brutto po 7.2 brutto wiek 23 msc

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakie ceny w lubelskim za byki i jałówki sim? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298
12 godzin temu, tomaszmab napisał:

Agrostar 10 zł jak masz większą ilość .. Ostatnio gość od którego kupowałem 11 jałówek cielnych czystych LM mówił że sprzedał bodajże 30 byczków około rocznych w wadze 380-450 kg po 12,5 za kg .. tylko że On ma już tam można powiedzieć chody bo ma 150 mamek LM także ma czym z nimi handlować ..

Jak dla mnie to trochę dziwne rzeczy ten gość opowiadał o tych sprzedanych byczkach, nie dość , że trzymał je do takiej wagi to jeszcze ta cena trochę nijaka. Agrostar zabiera u mnie w wieku ok 7 m-cy i wadze ok 300 kg płacąc za jałówki po 10 zł za kg , a za byczki po 13 zł. Dodam też , że jakiś specjalnych , jak to napisałeś, chodów nie mam no i  mam mniej mamek. Przyjeżdżają nawet po trzy szt, bo czasami tyle mają na samochodzie, wtedy łatwiej jest z załadunkiem naszych , bo chętniej wchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek154    138
JarekBazydlo napisał:

Nie ma ogólnie limitu do 24 jest do 30 miesięcy. Do 24 miesięcy to wymysl ubojni żeby trochę urwać kasy

Czyli w getmorze jest to po prostu ich wymysł że do 24 msc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś sprzedane 4 sztuki byk mięsny 7.7zł waga 700kg byk hf 7zł 600kg jałówka 7.10zł 690kg i krowa 650kg 5.2zł waga i cena brutto kujawsko-pomorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichaTywonek    16

Pojechał bo ciasno się robi ale i pajacował mocno już, za chwilę kolejne ogniwko by prawie rozgiął a niedawno jak się urwał to po ścianach skakał już przy łapaniu. Miał 600 nie mieć bo ładny zbity tyle że krótki, ale 640 nie jest źle. W kwietniu byłoby 2 lata

IMG_20191105_100939.jpg

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3in1    41
22 minuty temu, MichaTywonek napisał:

Pojechał bo ciasno się robi ale i pajacował mocno już, za chwilę kolejne ogniwko by prawie rozgiął a niedawno jak się urwał to po ścianach skakał już przy łapaniu. Miał 600 nie mieć bo ładny zbity tyle że krótki, ale 640 nie jest źle. W kwietniu byłoby 2 lata&key=4ddd69c9f7bf45ccd6f227bb8d175ae1005

IMG_20191105_100939.jpg

I po ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3229
MichaTywonek napisał:

Pojechał bo ciasno się robi ale i pajacował mocno już, za chwilę kolejne ogniwko by prawie rozgiął a niedawno jak się urwał to po ścianach skakał już przy łapaniu. Miał 600 nie mieć bo ładny zbity tyle że krótki, ale 640 nie jest źle. W kwietniu byłoby 2 lata

IMG_20191105_100939.jpg

Jak dla mnie to na więcej wygląda, Hf mizerniesze sprzedawałem to od 640 właśnie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj